Autor Tema: Nabavka MOD-a  (Pročitano 14710 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11124
  • -Receive: 10647
  • Ugled: +22399/-0
Odg: Nabavka MOD-a
« Odgovor #15 poslato: Septembar 01, 2013, 20:52:26 »
Ooo ne mogu da verujem, pojavio sa moj stari drug sh@rance :thumbsup: Gde si covece 100 godina, ja se zabrinuo za tebe? Sharance je jedan od prvih clanova i osnivaca ovog foruma i zasluzuje duboko uvazavanje na njemu. Sto se ovog problema tice, ja ti saljem moj evic na probu pa vidi da li ti odgovara. I onako se stalno saplicem na njega i koristim kao merni alat, pa cu moci neko vreme bez njega. Sto se klirova tice, CC performanse moze da isporuci jedino vivi nova, mada i bottom coili kad se poteraju na vecoj strujj mogu da daju toplu par. U svakom slucaju, tog loma imam kolko hoces pa mogu da ti posaljem da se igras i da vidis sta ti odgovara.

Van mreže lemmy

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 27
  • -Receive: 6
  • Ugled: +222/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #16 poslato: Septembar 01, 2013, 21:13:44 »
Sh@rance je stari poznanik (nadam se da negresim) sa jednog drugog foruma ali ne o ecigarama nego "vrele gume" i to deo o fiatu :) Ili se ipak mozda varam? Posluzi se lepo od libera.Videces da li ti evic odgovara ili ne.

Послато са GT-N7000

Van mreže Sh@rance

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 14
  • Ugled: +48/-0
« Odgovor #17 poslato: Septembar 01, 2013, 22:39:00 »
Jeste lemi taj sam :-) Liber evo me na poslu pa se čujemo sutra kad ustanem. Jel ti onaj stari broj da te okrenem sutra pa će mo se ispričati :-)

Tapatalk

Nisam ginekolog al mogu da pogledam

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11124
  • -Receive: 10647
  • Ugled: +22399/-0
« Odgovor #18 poslato: Septembar 01, 2013, 22:50:08 »
Jeste isti, ja sam tvoj broj negde zaturio. Aj cujemo se sutra obavezno.

Van mreže Sh@rance

• Full Member
  • Thank You
« Odgovor #19 poslato: Septembar 02, 2013, 21:18:08 »
Odluka je pala
-Joyetech eVic u crnoj boji
-vapeonly bcc mega
- vivi nova
Jos da sacekam 10 dana pa da zaparim na novoj opremi  :thumbsup:

Van mreže lemmy

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 27
  • -Receive: 6
  • Ugled: +222/-0
« Odgovor #20 poslato: Septembar 02, 2013, 21:38:54 »
Dobar izbor,samo bi umesto 3 ubacio protank 1 ili 2. To ako hoces bas fancy a da sljaka dobro.Jedino ako je i vivi metalna,onda ok i ona je fency ;D:D

Послато са GT-N7000

Van mreže Sh@rance

• Full Member
  • Thank You
« Odgovor #21 poslato: Septembar 02, 2013, 21:50:53 »
Još da troši malo kao moj multiJet i biće prava stvar  :93:

Van mreže Sh@rance

• Full Member
  • Thank You
« Odgovor #22 poslato: Septembar 17, 2013, 17:11:51 »
Evo da javim rezultate. Posle 4 neuspesna pokusaja kupovine Joyetech eVica, kupovina se svela na na Joyetech eVic easy head, male tube i baterije 18350.
 :13: Utisci na prvu loptu si mi fenomenalni tako da moj teleskop koji se zove C twist 1000 moze da ide u zasluzenu penziju  :dance: ,
Sto je najvaznije puni se istim punjacem kao i mobilni tako da imam komptet punjaca za njega kuci na poslu i u kolima  :dance: Kad malo bolje i razmislim sad mi je i drago sto nisam kupio eVic jer mi takav mod ama bas nije potreban.

Cak mu i CC dobro stoji

Moj buzdovan  ;D

Van mreže Zile

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 9
  • -Receive: 36
  • Ugled: +76/-0
« Odgovor #23 poslato: Septembar 17, 2013, 19:29:10 »
Gde si nabavio easy head, koja je cena
I ja bi ga uzeo da imam nesto u rezervi ako evic izda

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 1
  • Ugled: +348/-0
  • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
« Odgovor #24 poslato: Septembar 18, 2013, 09:28:27 »
Bravo Šaranče! Potrefio si suštinu. Kupio opremu koja ti odgovara. Kad porastem biću Šaranče  :spank: .

Van mreže svetabond007

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Receive: 0
  • Ugled: +40/-0
« Odgovor #25 poslato: Septembar 18, 2013, 10:42:15 »
Evo da javim rezultate. Posle 4 neuspesna pokusaja kupovine Joyetech eVica, kupovina se svela na na Joyetech eVic easy head, male tube i baterije 18350.
 :13: Utisci na prvu loptu si mi fenomenalni tako da moj teleskop koji se zove C twist 1000 moze da ide u zasluzenu penziju  :dance: ,
Sto je najvaznije puni se istim punjacem kao i mobilni tako da imam komptet punjaca za njega kuci na poslu i u kolima  :dance: Kad malo bolje i razmislim sad mi je i drago sto nisam kupio eVic jer mi takav mod ama bas nije potreban.

Cak mu i CC dobro stoji

Moj buzdovan  ;D

:00000003: Bravo šaranče izbor je pravi:"lepo,funkcionalno a i šta se sve nalazi u njemu sasvim je dovoljno za :steeringwheel: vapera a naravno i cena je pristupačana"!!!

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5072
  • -Receive: 7636
  • Ugled: +8462/-0
  • elektronske cigarete
Sta da kupim?
« Odgovor #26 poslato: Novembar 11, 2014, 02:04:34 »
Gde ovo da postavim...
Nemam bas potrebu ali imam zelju  ;D da malo "osvezim" opremu.
Kao sto svi verovatno znaju,vec godinu+ koristim skoro iskljucivo par komada  Itaste VV3 i lagao bih ako bih rekao da nisam zadovoljan time.Nekih kvarova nisam imao a moje (skromne  ;D ) potrebe - 6-7W,~2Ω i 1000-1500 mAh/dnevno potpuno zadovoljava.
Medjutim,neke buve,sta li,pa sve cesce razgledam "izloge"... Problem je sto ne znam sta bih.Najradije bih nesto od SS (zbog habanja) sa izmenjivim baterijama (autonomija) ali ni pribliznu ideju sta.
Od mehanike mi se,bar vizuelno,dopadaju manje stvari -14xxx i oni super kratki 18350.Medjutim,mislim da nisam spreman da se odreknem VW a sa Kick-om to vec malo i raste po dimenzijama.Mozda nije toliko strasno ali nemam ni pristojne baterije niti punjac a isto tako nijedan veci atty pa kad sve saberem $$$.Otprilike isto vazi i za Vamo&Co.
Box modovi su sada popularni ali meni je potpuno strana ideja da drzim nesto cetvrtasto gde iz jednog coska viri nesto pa to nesto onda guram u usta...A ni 3 KW mi nije potrebno.Mozda da je nesto malo zanimljivijeg oblika a ne prost kvadar.Recimo ZNA sam gledao ali ima vise proizvodjaca i misljenja su podeljena-neko je vise za Robot,neko za onaj drugi a mislim da i treci vec ima (govorim o klonovima,naravno).Sem toga uglavnom nemaju step down,usb bi bio zgodan dok ne nabavim dobar punjac itd.iStick je verovatno po karakteristikama idealan,ne izgleda lose a i mali je ali njime ne dobijam ono sto trazim,samo malo veci/jaci iTaste....
Lule kao takve mi jesu zanimljive i definitivno cu napraviti jednu ali to je vise neka kucna varijanta.I inace me dovoljno cudno gledaju  ;D .
Neko naisao na neku jeftinu egzotiku? ;D

Van mreže hybrid

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1673
  • -Receive: 666
  • Ugled: +2166/-0
Odg: Sta da kupim?
« Odgovor #27 poslato: Novembar 11, 2014, 09:28:20 »
Mislim da ti je ovo najegzoticnije trenutno
https://www.fasttech.com/products/0/10010112/1882500-icig-muses-3800mah-electronic-hookah-w-bluetooth
 :smart:
Salu na stranu,imas recimo lepih 14500 modova,koji su vw,ima ih po forumu.Bruka izgledaju ali takodje im je i cena bruka ;D .Mozda jedino da je jeftino ti je onaj robust lambo,ali mislim da nista ne dobijas time,meni su istog izgleda ko i itaste samo sto ima izmenjlivu bateriju(o performansama ne znam nista).Jedino ti ostaje elaf istick koji je box.Eto to je prva sprava koju zelim da imam a da nije 650mAh ego baterija

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5072
  • -Receive: 7636
  • Ugled: +8462/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #28 poslato: Novembar 11, 2014, 12:17:18 »
Skromniji sam,bilo bi mi previse egzotike  ;D
Znam tacno na koji 14500 mislis,to bi bilo to. Samo jos da neko kaze gde ima za 20-30$. ;D
Ono sto je meni problem na iTaste  i sto zelim da izbegnem su sledece-sama celija (mojim tempom) traje oko godinu dana a i baterija se prilicno pohaba spolja za to vreme pa,iako elektronika jos uvek dobro radi, nije vredno neke zamene i budzenja.Mislim da bih sa iStick-om opet imao isti slucaj pa zato gledam neki SS + baterije.
Tu nisam nasao bas odgovarajuci izbor-gomila Fi 22-23mm koji su mi preveliki,poneki Fi 15-16-17mm koji su preskupi a od (polu) box modova znam samo za ZNA  u SS varijanti i sumnjivog kvaliteta.

Van mreže hybrid

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1673
  • -Receive: 666
  • Ugled: +2166/-0
« Odgovor #29 poslato: Novembar 11, 2014, 13:12:09 »
Bilo na roze mazgi,sad izgleda da vise nema.Mislim da je tu cena bila oko 20,30 za ceo koplet.Mozda ti neko izbunari negde

Lepo izgledaju oba tri ;D ,e sad kako je to u praksi ko li bi ga znao.Eto mozes da uzmes okrugli cisto da se razlikuje od itaste-a