Autor Tema: Najludja i najduza prica I deo  (Pročitano 3366 puta)

Van mreže Šokica

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
  • Ugled: +38/-0
  • Pol: Žena
  • Skromnost je mana, i zato ja nisam skromna
Najludja i najduza prica I deo
« poslato: Avgust 27, 2013, 17:20:36 »
Ovo je zamisljeno tako da neko, u ovom slucaj ja, zapocne pricu i prekine kada misli da treba, svaki sledeci nastavlja pricu, ali nevezano za prethodno napisano, nego onako sta mu padne na pamet u zavisnosti od trenutacne inspiracije.
U pocetku prica izgleda totalno besmislena, medjutim kako se prica siri tako cak dobije na kraju i neki smisao. Ako bude predugacka, daj Boze da bude, mi cemo je prekinuti i zapoceti novu.
Dakle ide ovako: tekst iz prethodnog posta se kopira u vas post i nastavi se tamo gde je prekinuta prica. Sledeci ucesnik takodje kopira tekst od prethodnika i nastavlja dalje sa pricam. Na taj nacin prica se siri i napreduje.
Pa da krenemo sa nasom pricom, i zelim da uzivate pisuci o tenutacnim vasim inspiracijama

Van mreže Šokica

• Full Member
  • Thank You
Odg: Najludja i najduza prica I deo
« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2013, 17:24:11 »
Isla sam srednom puta i ne razmisljajuci  zastala na tren kako bih se osvrnula na cudan zvuk. Osvrnuvsi se nehajno preko ramena opazila sam krajickom oka nesto veliko i crveno sa belim tufnama. Zamislite bio je jedan ogromni

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Receive: 19
  • Ugled: +6311/-1
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2013, 17:31:41 »
Isla sam srednom puta i ne razmisljajuci  zastala na tren kako bih se osvrnula na cudan zvuk. Osvrnuvsi se nehajno preko ramena opazila sam krajickom oka nesto veliko i crveno sa belim tufnama. Zamislite bio je jedan ogromni...jel znas ti njega?
Znam, mada ne bas koliko i ti.
Ja,cekaj...kako ja da znam?
Pa onomads ste zajedno bil u poslu.
Kom poslu, pa agorofobican sam i vezan za kucu!
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2013, 18:00:14 Šokica »

Van mreže Šokica

• Full Member
  • Thank You
« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2013, 20:02:48 »
 Isla sam srednom puta i ne razmisljajuci  zastala na tren kako bih se osvrnula na cudan zvuk. Osvrnuvsi se nehajno preko ramena opazila sam krajickom oka nesto veliko i crveno sa belim tufnama. Zamislite bio je jedan ogromni...jel znas ti njega?
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...
To sam se pitala vec duze vremana, sa kim ko prica ili ne. Ma meni je  onako sve jedno moze da bude a ne mora i obrnuto. Eto neki dan sam uz svu svoju muku i nedoumicu naisla  na jednu srodnu dusu koja je bila kao stvorena za duge razgovore. Imala sam toga jutra bliski susret trece vrste sa jednom ogromnom gusenicom, koja je imala zube od nekoliko cm bar tako kaze moja mama, da svaka gusenica bez obzira na velicnu ima tolike zube.
I kada sve stavim na papri

Van mreže Prle

• Hero Member
  • Thank You
  • -Receive: 13
  • Ugled: +1981/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #4 poslato: Avgust 27, 2013, 20:42:52 »
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...
To sam se pitala vec duze vremana, sa kim ko prica ili ne. Ma meni je  onako sve jedno moze da bude a ne mora i obrnuto. Eto neki dan sam uz svu svoju muku i nedoumicu naisla  na jednu srodnu dusu koja je bila kao stvorena za duge razgovore. Imala sam toga jutra bliski susret trece vrste sa jednom ogromnom gusenicom, koja je imala zube od nekoliko cm bar tako kaze moja mama, da svaka gusenica bez obzira na velicnu ima tolike zube.
I kada sve stavim na papir ...

još uvek nisam siguran koliko su tačne one reklame po televiziji o silnim popustima i rasprodajama. A šta pa i na televiziji imam da se informišem kada jednu prognozu ne mogu da pogode. Dobro - ponekad i pogode, ali i to je više statistička greška nego pravilo. A pravila su nam nametnuli razna po principu odgovora iz filma "Crni gruja i kamen mudrosti": - Može, al nemora bit. A na kraju krajeva ....

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Receive: 19
  • Ugled: +6311/-1
« Odgovor #5 poslato: Avgust 27, 2013, 20:59:34 »
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...
I kada sve stavim na papir ...

još uvek nisam siguran koliko su tačne one reklame po televiziji o silnim popustima i rasprodajama. A šta pa i na televiziji imam da se informišem kada jednu prognozu ne mogu da pogode. Dobro - ponekad i pogode, ali i to je više statistička greška nego pravilo. A pravila su nam nametnuli razna po principu odgovora iz filma "Crni gruja i kamen mudrosti": - Može, al nemora bit. A na kraju krajeva ....

Ma prezivecu i ovo. 21.12.12012, tj danas... kazu rasprsicemo se vasionom, a ja kod taste na rucak.
Pa zar moram bas sa njom da se rasprsim? I onda tako mi rasprseni i po obicaju neki njen proton kenja tamo nekom mom neutronu u istom tempu. Od sve gomile rasprsenih ona ce da gnjeci mene...znam provereno. E aj kao nece biti nista od rasprsivanja...navikao sam vec na sve u ovoj omiljenoj dimenziji i....

Van mreže Šokica

• Full Member
  • Thank You
« Odgovor #6 poslato: Avgust 28, 2013, 23:24:17 »
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...To sam se pitala vec duze vremana, sa kim ko prica ili ne. Ma meni je  onako sve jedno moze da bude a ne mora i obrnuto. Eto neki dan sam uz svu svoju muku i nedoumicu naisla  na jednu srodnu dusu koja je bila kao stvorena za duge razgovore. Imala sam toga jutra bliski susret trece vrste sa jednom ogromnom gusenicom, koja je imala zube od nekoliko cm bar tako kaze moja mama, da svaka gusenica bez obzira na velicnu ima tolike zube. I kada sve stavim na papir ...još uvek nisam siguran koliko su tačne one reklame po televiziji o silnim popustima i rasprodajama. A šta pa i na televiziji imam da se informišem kada jednu prognozu ne mogu da pogode. Dobro - ponekad i pogode, ali i to je više statistička greška nego pravilo. A pravila su nam nametnuli razna po principu odgovora iz filma "Crni gruja i kamen mudrosti": - Može, al nemora bit. A na kraju krajeva ....Ma prezivecu i ovo. 21.12.12012, tj danas... kazu rasprsicemo se vasionom, a ja kod taste na rucak. Pa zar moram bas sa njom da se rasprsim? I onda tako mi rasprseni i po obicaju neki njen proton kenja tamo nekom mom neutronu u istom tempu. Od sve gomile rasprsenih ona ce da gnjeci mene...znam provereno. E aj kao nece biti nista od rasprsivanja...navikao sam vec na sve u ovoj omiljenoj dimenziji i zato me ne pitajte koliko dugo sam hodala po tim snovima, jer to su snovi od mastovite pene, jer samo tako se moze doci do necega sto i o cemu sanjas. Volela bih da se moze tako sto podeliti sa

Van mreže Prle

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #7 poslato: Avgust 28, 2013, 23:32:53 »
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...To sam se pitala vec duze vremana, sa kim ko prica ili ne. Ma meni je  onako sve jedno moze da bude a ne mora i obrnuto. Eto neki dan sam uz svu svoju muku i nedoumicu naisla  na jednu srodnu dusu koja je bila kao stvorena za duge razgovore. Imala sam toga jutra bliski susret trece vrste sa jednom ogromnom gusenicom, koja je imala zube od nekoliko cm bar tako kaze moja mama, da svaka gusenica bez obzira na velicnu ima tolike zube. I kada sve stavim na papir ...još uvek nisam siguran koliko su tačne one reklame po televiziji o silnim popustima i rasprodajama. A šta pa i na televiziji imam da se informišem kada jednu prognozu ne mogu da pogode. Dobro - ponekad i pogode, ali i to je više statistička greška nego pravilo. A pravila su nam nametnuli razna po principu odgovora iz filma "Crni gruja i kamen mudrosti": - Može, al nemora bit. A na kraju krajeva ....Ma prezivecu i ovo. 21.12.12012, tj danas... kazu rasprsicemo se vasionom, a ja kod taste na rucak. Pa zar moram bas sa njom da se rasprsim? I onda tako mi rasprseni i po obicaju neki njen proton kenja tamo nekom mom neutronu u istom tempu. Od sve gomile rasprsenih ona ce da gnjeci mene...znam provereno. E aj kao nece biti nista od rasprsivanja...navikao sam vec na sve u ovoj omiljenoj dimenziji i zato me ne pitajte koliko dugo sam hodala po tim snovima, jer to su snovi od mastovite pene, jer samo tako se moze doci do necega sto i o cemu sanjas. Volela bih da se moze tako sto podeliti sa...

... nekim ko te razume - ali zaista razume. A malo je takvih spremnih da te saslušaju i koji su u mogućnosti da rezumeju išta - uglavnom ni sami sebe ne razumeju, pa kako će i mene. Ma proćiće i ovo kišno pozno leto ...

Van mreže Šokica

• Full Member
  • Thank You
« Odgovor #8 poslato: Avgust 29, 2013, 16:05:17 »
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...To sam se pitala vec duze vremana, sa kim ko prica ili ne. Ma meni je  onako sve jedno moze da bude a ne mora i obrnuto. Eto neki dan sam uz svu svoju muku i nedoumicu naisla  na jednu srodnu dusu koja je bila kao stvorena za duge razgovore. Imala sam toga jutra bliski susret trece vrste sa jednom ogromnom gusenicom, koja je imala zube od nekoliko cm bar tako kaze moja mama, da svaka gusenica bez obzira na velicnu ima tolike zube. I kada sve stavim na papir ...još uvek nisam siguran koliko su tačne one reklame po televiziji o silnim popustima i rasprodajama. A šta pa i na televiziji imam da se informišem kada jednu prognozu ne mogu da pogode. Dobro - ponekad i pogode, ali i to je više statistička greška nego pravilo. A pravila su nam nametnuli razna po principu odgovora iz filma "Crni gruja i kamen mudrosti": - Može, al nemora bit. A na kraju krajeva ....Ma prezivecu i ovo. 21.12.12012, tj danas... kazu rasprsicemo se vasionom, a ja kod taste na rucak. Pa zar moram bas sa njom da se rasprsim? I onda tako mi rasprseni i po obicaju neki njen proton kenja tamo nekom mom neutronu u istom tempu. Od sve gomile rasprsenih ona ce da gnjeci mene...znam provereno. E aj kao nece biti nista od rasprsivanja...navikao sam vec na sve u ovoj omiljenoj dimenziji i zato me ne pitajte koliko dugo sam hodala po tim snovima, jer to su snovi od mastovite pene, jer samo tako se moze doci do necega sto i o cemu sanjas. Volela bih da se moze tako sto podeliti sa nekim ko te razume - ali zaista razume. A malo je takvih spremnih da te saslušaju i koji su u mogućnosti da rezumeju išta - uglavnom ni sami sebe ne razumeju, pa kako će i mene. Ma proćiće i ovo kišno pozno leto, kada sam se onomad pitala kako to da neko putuje avionima a neko brodovima  e onda sam dosla so zakljucka da je najbolje ici cipelcugom pa dokle se stigne. Tako se ljudi pitaju zasto moramo da nosimo te sesire i kad treba i kad ne treba. Moje misljenje je da su ose opasnije od svih dosadnih pa cak i najdosadnijih

Van mreže Prle

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #9 poslato: Septembar 02, 2013, 20:23:48 »
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...To sam se pitala vec duze vremana, sa kim ko prica ili ne. Ma meni je  onako sve jedno moze da bude a ne mora i obrnuto. Eto neki dan sam uz svu svoju muku i nedoumicu naisla  na jednu srodnu dusu koja je bila kao stvorena za duge razgovore. Imala sam toga jutra bliski susret trece vrste sa jednom ogromnom gusenicom, koja je imala zube od nekoliko cm bar tako kaze moja mama, da svaka gusenica bez obzira na velicnu ima tolike zube. I kada sve stavim na papir ...još uvek nisam siguran koliko su tačne one reklame po televiziji o silnim popustima i rasprodajama. A šta pa i na televiziji imam da se informišem kada jednu prognozu ne mogu da pogode. Dobro - ponekad i pogode, ali i to je više statistička greška nego pravilo. A pravila su nam nametnuli razna po principu odgovora iz filma "Crni gruja i kamen mudrosti": - Može, al nemora bit. A na kraju krajeva ....Ma prezivecu i ovo. 21.12.12012, tj danas... kazu rasprsicemo se vasionom, a ja kod taste na rucak. Pa zar moram bas sa njom da se rasprsim? I onda tako mi rasprseni i po obicaju neki njen proton kenja tamo nekom mom neutronu u istom tempu. Od sve gomile rasprsenih ona ce da gnjeci mene...znam provereno. E aj kao nece biti nista od rasprsivanja...navikao sam vec na sve u ovoj omiljenoj dimenziji i zato me ne pitajte koliko dugo sam hodala po tim snovima, jer to su snovi od mastovite pene, jer samo tako se moze doci do necega sto i o cemu sanjas. Volela bih da se moze tako sto podeliti sa nekim ko te razume - ali zaista razume. A malo je takvih spremnih da te saslušaju i koji su u mogućnosti da rezumeju išta - uglavnom ni sami sebe ne razumeju, pa kako će i mene. Ma proćiće i ovo kišno pozno leto, kada sam se onomad pitala kako to da neko putuje avionima a neko brodovima  e onda sam dosla so zakljucka da je najbolje ici cipelcugom pa dokle se stigne. Tako se ljudi pitaju zasto moramo da nosimo te sesire i kad treba i kad ne treba. Moje misljenje je da su ose opasnije od svih dosadnih pa cak i najdosadnijih...

... buva, jer za razliku od njih otrovne su i napadaju u rojevima. Za ove druge niko nikada nije prijavio da su ga napale u nekom roju, jer se njihova skupina i ne naziva tako. A onomad kada sam krenuo do prodavnice da pazarim kafu i toalet papir, naletim na svog komsiju koji ne samo da voli da prica price radi, nego je i ...

Van mreže Šokica

• Full Member
  • Thank You
« Odgovor #10 poslato: Septembar 02, 2013, 20:51:50 »
A o kome pricamo?
A sa kim ja pricam...To sam se pitala vec duze vremana, sa kim ko prica ili ne. Ma meni je  onako sve jedno moze da bude a ne mora i obrnuto. Eto neki dan sam uz svu svoju muku i nedoumicu naisla  na jednu srodnu dusu koja je bila kao stvorena za duge razgovore. Imala sam toga jutra bliski susret trece vrste sa jednom ogromnom gusenicom, koja je imala zube od nekoliko cm bar tako kaze moja mama, da svaka gusenica bez obzira na velicnu ima tolike zube. I kada sve stavim na papir ...još uvek nisam siguran koliko su tačne one reklame po televiziji o silnim popustima i rasprodajama. A šta pa i na televiziji imam da se informišem kada jednu prognozu ne mogu da pogode. Dobro - ponekad i pogode, ali i to je više statistička greška nego pravilo. A pravila su nam nametnuli razna po principu odgovora iz filma "Crni gruja i kamen mudrosti": - Može, al nemora bit. A na kraju krajeva ....Ma prezivecu i ovo. 21.12.12012, tj danas... kazu rasprsicemo se vasionom, a ja kod taste na rucak. Pa zar moram bas sa njom da se rasprsim? I onda tako mi rasprseni i po obicaju neki njen proton kenja tamo nekom mom neutronu u istom tempu. Od sve gomile rasprsenih ona ce da gnjeci mene...znam provereno. E aj kao nece biti nista od rasprsivanja...navikao sam vec na sve u ovoj omiljenoj dimenziji i zato me ne pitajte koliko dugo sam hodala po tim snovima, jer to su snovi od mastovite pene, jer samo tako se moze doci do necega sto i o cemu sanjas. Volela bih da se moze tako sto podeliti sa nekim ko te razume - ali zaista razume. A malo je takvih spremnih da te saslušaju i koji su u mogućnosti da rezumeju išta - uglavnom ni sami sebe ne razumeju, pa kako će i mene. Ma proćiće i ovo kišno pozno leto, kada sam se onomad pitala kako to da neko putuje avionima a neko brodovima  e onda sam dosla so zakljucka da je najbolje ici cipelcugom pa dokle se stigne. Tako se ljudi pitaju zasto moramo da nosimo te sesire i kad treba i kad ne treba. Moje misljenje je da su ose opasnije od svih dosadnih pa cak i najdosadnijih buva, jer za razliku od njih otrovne su i napadaju u rojevima. Za ove druge niko nikada nije prijavio da su ga napale u nekom roju, jer se njihova skupina i ne naziva tako. A onomad kada sam krenuo do prodavnice da pazarim kafu i toalet papir, naletim na svog komsiju koji ne samo da voli da prica price radi, nego je i toliko se unese u pricu da mi na kraju ruka postane plava koliko mlati sa svojom i udara me.
Kise jesenje su najavile dolazak, jos juce mi komisinica letela kao tica trkacica na kupanje svaki dan noseci sa sobom citavu gomilu stvari a evo danas joj treba samo slamnati veliki sesir da je stiti od rominjanja kise. Kada sve stavim na svoje mesto deluje mi nekako sigurno i neiskvareno