Autor Tema: DKS arome  (Pročitano 4330 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10969
  • -Receive: 10535
  • Ugled: +22287/-0
DKS arome
« poslato: Avgust 22, 2013, 16:56:57 »
  • Publish
  • Danas stigle, nekako se provukle pored joce gube neopazeno jer je mali paketic, 4 duvanske arome italijanskog proizvodjaca. Ovaj proizvodjac je u pocetku imao neku uvrnutu filozofiju da proizvode tecnosti bez nikotina sa dva puta jacom koncentracijom arome, pa korisnik dodaje nikotinske baze u zeljenom odnosu. Ovaj koncept im se nije bas najbolje primio, delom zbog previsoke cene a delom i zbog neuobicajenog nacina miksanja, pa su promenili taktiku i poceli da proizvode klasicne arome koje se doziraju 3-6 kapi na 10ml. Odavno sam pronasao ove arome i hteo da ih porucim radi probe, ali sam nekako zaboravio. Skoro, trkeljajuci nesto po netu, naletim na bargain vapours na njih u ovom novom izdanju i resim da ih porucim. Po obicaju(to verovatno svi rade) prvo otvorim bocice da onjusim arome, i sa dve se veoma iznenadim. Ritual (ry4) ima toliko jak miris ne znam ni ja cega, neprijatan i gotovo nepodnosljiv. Za razliku od njega, virginia, najlepsi miris koji sam osetio od kad koristim elektronske cigarete, miris tek otvorene paklice nekih lepih cigara. Tako nesto nisam osetio godinama jer se ni cigarete ne proizvode sa tako lepim mirisom kao nekad, bar ne kod nas. Ostale dve su varijacije na temu ove prve dve. MRB je ublazen miris virginije sa dodatkom necega sto mirise na kavabon a MRT je ublazen miris rituala, toliko da ne bude toliko neprijatan pa sam u njemu prepoznao potencijal. Resim da odmah zabrcem sve cetiri i da ih bez odlaganja probam jer nigde nisam nasao podatak koliko treba da stoje, pa da ne propustim neke note koje su osetne odmah, a i zbog ciste radoznalosti. Dozirao sam maksimalnih preporucenih, 3 kapi na 5ml.

Od virdzinije sam dobio ono sto sam i ocekivao na osnovu mirisa - lep duvanski smek, prijatan i bez ikakvih primesa. Medjutim, to nije ukus cigare koja gori. To je nesto lepo i prijatno sto duvanske cigare ne mogu da pruze, a opet je duvan. Jos je rano za konacan sud, ali i ako je muckana samo nekoliko minuta i ni malo nije odlezala, ovo je jedna od lepsih tecnosti koje sam probao. Medjutim, za mene je vece iznenadjenje bio ritual. Od onakvog smrada ovako lepa aroma!!! Sa tri kapi na 5ml on u potpunosti menja karakter i pretvara se u nesto jako lepo i veoma upotrebljivo. Tu ima svacega u tragovima ali nicega previse: malo suve smokve, vanile, karamele, nekog alkoholnog pica... i naravo duvana. Verujem da ce obe kada odstoje nekoliko dana biti jos lepse, a mozda i nece ;D

Ostale dve sam probao, ali sta sam probao - nemam pojma. Nekako su ostale u senci prve dve, mozda su mi malo od njih otupeli receptori, u glavnom, kao sto sam na pocetku napisao, one su varijacije na temu prve dve.

Ovo su samo prvi utisci posle pola sata koriscenja neodlezalih tecnosti, tek kada malo odstoje i sazre moci cu da kazem nesto vise o njima i eventualno da ih preporucim.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: DKS arome
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 22, 2013, 17:43:28 »
  • Publish
  • Virdzinije vise nema na stanju..a koliki im je shipping za nas?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Avgust 22, 2013, 18:00:28 »
  • Publish
  • Na 4 bocice je bio shiping 2,49 evra. Treba im napomenuti da malo bolje upakuju, meni su se dve bocice u transportu pola prosule.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2013, 18:31:39 »
  • Publish
  • Evo ima ovde: http://www.dkseliquid.com/categoria-prodotto/tabacco/?lang=en  i ovde: http://www.dkseliquid.de/  ali samo one varijante sa 0 nikotina i duplo jacom koncentracijom. U obliku arome samo ovde koliko ja znam: http://www.bargainvapour.com/DKS_Flavour_Concentrates/p1274299_8034690.aspx

Proizvodjac je valjda na kolektivnom odmoru pa je zato nestalo virdze. Ja bih ipak sacekao da stigne. Sve su dobre i veoma upotrebljive, ali virdzinija kida. I ako sam ih tek danas pre podne zamutio nastavio sam da ih koristim, u dripu jednu za drugom, i sve su super. Samo sam ipak dodao po jednu kap vise od preporucenog maksimuma, znaci 4 na 5ml

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2013, 17:39:13 »
  • Publish

• Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2013, 17:52:19 »
  • Publish
  • Evo i ja sam podlegao tvojim ocenama. Mislim da ću probati Virdžiniju, ako je baš tako dobra.

Van mreže fumario

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +33/-0
    « Odgovor #6 poslato: Avgust 23, 2013, 21:10:15 »
  • Publish

• Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #7 poslato: Avgust 23, 2013, 21:21:43 »
  • Publish
  • m da, al em je u funtama...em je shipping 8.95 funti
    malo suluda varijanta za kupovinu

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Avgust 23, 2013, 22:02:41 »
  • Publish
  • Ma ako nema nigde ima da ih platim i u zlatnim polugama ;D Ja sam se navukao na ovo zestoko pa sam poceo da dodajem i u ostale tecnosti po par kapi virdze. Nisam siguran da ce se virdzinja i ritual svima svideti jer su dosta jake, ali zato su MRB i MRT blage i prijatne. Takodje mi se svidja sto nemaju 500 aroma vec samo 4, i sve 4 su prave duvanske. Probao sam dosta toga i cesto tecnosti koje su me na prvu oborile s nogu kasnije mi se nisu svidjale, nadam se da sa ovim to nece biti slucaj, ali u svakom slucaju sad vec mogu da kazem da su ovo najduvanskije arome koje sam probao.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Avgust 28, 2013, 10:22:06 »
  • Publish
  • Kada su malo odlezale, virdzinija i ritual mi se sve vise svidjaju a mrb i mrt sve manje. Prve dve su fenomenalne, a druge dve su nekako suplje i bezlicne i ne mogu da se otmem utisku da su zapravo samo razblazene prve dve. Probacu da pojacam dozu, mozda nesto i bude od njih.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Septembar 04, 2013, 16:03:13 »
  • Publish
  • Posle skoro dve nedelje, sada su vec dobro odlezale, pa sam krenuo sa detaljnijim testiranjem. Za danas sam izabrao rytual, koji je za mene najlepse iznenadjenje posle krajnje neprijatnog mirisa iz bocice sa aromom. Ovu aromu bih nazvao ruzno pace ;D Sada je to prelepa duvanska tecnost i jedna od retkih koja se moze nazvati duvanskom, bez cveca, voca, kostunjavih plodova... ili bar u tolikoj meri da bi dominirale. Ova aroma definitivno ulazi u uzi izbor i postaje sastavni deo kolekcije.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: Septembar 04, 2013, 19:52:06 »
  • Publish
  • Ono sto me strasno nervira su neobjektivna i nekompletna uputstva prodavaca i proizvodjaca. Sa preporucenih 3-6 kapj dks aroma se ne oseca nista. Posle rytuala probao na brzaka mrb, mrt i virginiu, sve su sa 10 kapi i sve je to tanko. Aroma lepa ali slaba, u tragovima. Mrb i mrt narocito, jedva da se nesto nazire a virdza nekako i moze da prodje. Dodao sam jos po 5 kapi i ostavio da stoji jos neki dan, mada sve mi nesto mirise da je i to malo. U potrazi sam za aromom koju mogu uvek bez razmisljanja da ponesem sa sobom kao sto sam nekad mrtvi joyetech, ali za sad su izgledi da cu je naci, ocajni. Rytual je najblize tome za sad, ali nisam ga dovoljno dugo koristio da bih mogao da kazem sa sigurnoscu.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Septembar 09, 2013, 14:59:33 »
  • Publish
  • Prosto mi ne zao sto su ove arome ovako slabe. Ukusi su extra i sve 4 su lepe, ali se ukus i onako slab, vrlo brzo gubi. Od sve 4 uspecu da upotrebim samo rytual, a ostale mozda kao dodatak nekim drugim. Ni 20 kapi nije dalo nekog narocitog efekta, i ako proizvodjac preporucuje 3-6 kapi. Ipak je felika tehnika napravitk kvalitetnu aromu i ne bk trebali svi da se bave time, ovaj proizvodjac narocito ne.Povlacim sve pozitivno sto sam napisao za njih, jer arome su stvarno lepe ali neupotrebljive, bar meni.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #13 poslato: Septembar 22, 2013, 09:42:53 »
  • Publish
  • Zahvaljujući velikodušnosti Bestragije probao sam ritual DKS aromu. Dobra duvanska aroma, opora i teško je opisati. Meni odgovara.  ;D  Dozirao sam 8 kapi na 10ml, i imam utisak da može i manje. Mozda je dovoljno 4-5 kapi. Ali ja u sve stavljam po 8 kapi, ne znam zašto. :o
    Baza je napravljena od koncentrovanog 1000mg nikotina i još sam živ. ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Septembar 22, 2013, 09:59:00 »
  • Publish
  • A kod mene nista bez 20 kapi ;D