Autor Tema: Umax V6 VV  (Pročitano 1495 puta)

Van mreže eGO-r

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +20/-1
  • Pol: Muškarac
Umax V6 VV
« poslato: Novembar 07, 2012, 12:47:41 »
  • Publish
  • Prethodnih par dana sam boravio u Osijeku i pukom slučajnošću na poklon dobio ovaj mod. Kupljen je na štandu e-cigareta.hr u TC Portanova. Pišem sve ovo jer ovaj mod nisam sreo nigde drugde sem tamo (i na alibabi ali to ne računam ).
     Sam mod je prelepo uradjen, završna obrada je fantastična i dizajnirano sa ukusom. E sad, obzirom da koristi dve 18350 baterije pa još kad se na njega našrafi G-bell, izgleda užasno veliko. Meni to, naravno nije problem jer sam davno prestao da se osvrćem na podrugljive  komentare i uporedjivanje modova sa seksualnim pomagalima a nisam baš sitan čovek sa sitnim šakama tako da meni leži u ruci savršeno.
     Na modu postoji trocifreni displej i jedan (!) taster iz eGo familije. Taj taster mi je ujedno i najveća zamerka jer spram ostatka moda deluje u najmanju ruku neozbiljno.
     Mod radi na voltažama od 3 do 6 a promena se vrši kretanjem kroz "meni" na displeju na koji se još nisam navikao jer pored promene voltaže (na gore ili na dole) ima još i proveru statusa (voltaže) baterije, proveru otpora na attyju, display on/off, display mode (prikazivanje otpora/voltaže/stanja baterije u toku parenja) itd...
     Konektor je standardni 510 ali je napravljen tako da može bilo koji eGo atty/carto da se našrafi bez adaptera, što je zaista cool stvar.
     Do sada sam ga isprobao sa Vision klirom i G-bellom i radio je kako sam i očekivao. Bez božijeg problema i sve po PeEs-u .
     Mod je predvidjen da radi sa attyjima sa većim otporima a ako je otpor manji od 1.2, upaliće crvenu diodu i ispisati na displeju otpor, neće se aktivirati i jednostavno će se ugasiti.
     Pošto sa dobio cei kit, moram da kažem još i da je uz telo moda stigao punjač (prilično jeftin - ostajem pri svom univerzalnom TrustFire), dve 18350 IMR TrustFire baterije, jedan Vision klir i chrome driptip koji je legao na G-bell u toj kombinaciji kao budali šamar (jedino što se greje abnormalno).
     Cenu sam kasnije video na tom štandu i bila je 650 KN (što je blisko desetak hiljada dinara). Pretpostavljam da je cena malo jača nego što bi trebala biti, no poklonu se u zube ne gleda

Evo za kraj i par slika

[/size][/font]

|| Bolt + DCT 6 ml || VMax || G-Bell || Vapo King V1 || Vamo V2 || Joyetech eVic || Chi You + AIOS T/D clone ||

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11113
    • -Receive: 10635
    • Ugled: +22387/-0
    Odg: Umax V6 VV
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 07, 2012, 13:31:07 »
  • Publish
  • Lep mod. Mozda bi bio lepsi bez onih sara po celom telu, ali verujem da one mnogo znace prilikom drzanja znojavim rukama. Posebno mi se svidja sto nije nakicen tasterima, ali verujem da je malo tesko dok se udje u fazon sa funkcijama? Nadam se da zadrzava podesenja kad se menja baterija? Lepo bi legao metalni prekidac umesto ovog svickavog, ali kao sto kazes, poklonu se ne gleda u zube ;D