Autor Tema: Kanger ProTank Mini Glassomizer  (Pročitano 1353 puta)

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 19
  • Ugled: +6311/-1
Kanger ProTank Mini Glassomizer
« poslato: Avgust 17, 2013, 13:47:16 »
Kanger ProTank Mini Glassomizer

-tank je napravljen od pireksa
-bez obzita na 1.5ml zapremine iz specifikacije, staje 2ml
-u pakovanju stizu dve rezervne glave od 1.8ohm i 2.4ohm otpora

Dimenzije :

Duzina:  74 mm
Precnik:  14 mm
Zapremina:  1,5 ml

Kanger ProTank Mini Glassomizer...cena je 13,46 EUR

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 1
  • Ugled: +348/-0
  • Pol: Muškarac
  • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
Odg: Kanger ProTank Mini Glassomizer
« Odgovor #1 poslato: Avgust 17, 2013, 18:15:06 »
Debeli Buscardo veli da treba skinuti gprnji fiber i da je tek tada mmmmmmmmmm. Bez toga je "kao" tjah slaba vajda.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11110
  • -Receive: 10635
  • Ugled: +22387/-0
« Odgovor #2 poslato: Avgust 17, 2013, 18:31:37 »
Ma debeli je jedan obican placeni kenjator. Svaka novija njegova recenzija sve manje ima veze s vezom i sve vise lupa gluposti a sve je vise samouveren. Odgledao sam veci deo te njegove recenzije sa BCC klirovima, i bar da je bilo nesto smesno ne bi mi bilo zao potrosenih pola sata.

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 1
  • Ugled: +348/-0
  • Pol: Muškarac
  • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
« Odgovor #3 poslato: Avgust 17, 2013, 19:04:18 »
Kako god, Kanger je sa Protank serijom zadao domaći zadatak konkurenciji...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11110
  • -Receive: 10635
  • Ugled: +22387/-0
« Odgovor #4 poslato: Avgust 17, 2013, 19:17:29 »
I uopste, kinezi su zadali domaci zadatak evropskim i americkim moderima. Hteli mi to da priznamo ili ne, nista ne radi tako stabilno i pouzdano kao kneski top i bottom coil varijante. Svi atomizer modovi, koliko god napredno izgledali i koliko god mnogo kostali, su u stvari srafciger varijante, sprave koje koliko koristis za ono za sta su namenjene toliko vremena provedes petljajuci oko setapa i raznoraznih podesavanja. Ko voli stalno nesto da cacka, steluje i da izvlaci neke besne performanse i za uzvrat daje veliki deo svog vremena, za njega su evroamerickoruski atomizeri, ko zeli opusteno koriscenje i da se povremeno poigra sa setapom, nema mu leba bez kineza, mada u poslednje vreme i kinezi sve cesce zalaze na teren ovih drugih, i sve su bolji u tome. Mislim da su apsolutni sampioni industrije e cigareta CC klir i vivi nova u kategoriji top coil i protank i ostali kangerovi BCC u bottom coil kategoriji. To su izgleda skontali i moderi, jer su poceli da prave vivi nove i protankove od SS-a ;D

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
« Odgovor #5 poslato: Avgust 17, 2013, 22:12:12 »
I uopste, kinezi su zadali domaci zadatak evropskim i americkim moderima. Hteli mi to da priznamo ili ne, nista ne radi tako stabilno i pouzdano kao kneski top i bottom coil varijante. Svi atomizer modovi, koliko god napredno izgledali i koliko god mnogo kostali, su u stvari srafciger varijante, sprave koje koliko koristis za ono za sta su namenjene toliko vremena provedes petljajuci oko setapa i raznoraznih podesavanja. Ko voli stalno nesto da cacka, steluje i da izvlaci neke besne performanse i za uzvrat daje veliki deo svog vremena, za njega su evroamerickoruski atomizeri, ko zeli opusteno koriscenje i da se povremeno poigra sa setapom, nema mu leba bez kineza, mada u poslednje vreme i kinezi sve cesce zalaze na teren ovih drugih, i sve su bolji u tome. Mislim da su apsolutni sampioni industrije e cigareta CC klir i vivi nova u kategoriji top coil i protank i ostali kangerovi BCC u bottom coil kategoriji. To su izgleda skontali i moderi, jer su poceli da prave vivi nove i protankove od SS-a ;D
Potpisujem.