Autor Tema: ZMAX RMS V2  (Pročitano 5411 puta)

Na mreži vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1393
  • -Receive: 2285
  • Ugled: +3536/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: ZMAX RMS V2
« Odgovor #15 poslato: Novembar 10, 2012, 00:19:11 »
  • Publish
  • niko ne komentarise moj baner jel vam se ne svidja ili ga niste primetili :D :D :D

:smiley_confused1: :'(

Na mreži vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1393
    • -Receive: 2285
    • Ugled: +3536/-0
    « Odgovor #16 poslato: Novembar 17, 2012, 15:54:10 »
  • Publish

• Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #17 poslato: Novembar 27, 2012, 16:28:24 »
  • Publish
  • Zmax RMS u gunmetal verziji. Veoma sam zadovoljan.
    Pa da krenem. Izgled i prvi utisak je bio zaista izuzetno prijatan. Blenuo sam u njega i u sebi rekao to je ono što želim. Lijep i elegantan komad tamnog metala. Možda je za nijansu teži nego što sam očekivao. Utori na tubi su besprijekorno urađeni i glatki. Prorezi u utorima, kao dodatna ventilacija za neposlušne baterije se i nisu baš morali tu naći. Po meni nepotrebna paranoja. Ali pošto je ovo model za američko tržište, razumijem. Završnu obradu ocjenjujem visokom ocjenom. Što se tiče elektronike i performansi, o tome je sve već rečeno. Prolazak kroz meni je jednostavan. Ovo je jednostavno spravica sa implementiranim kickom.

Veliki logo na tubi, iako ne previše upadljiv, ipak mi malo smeta. Donja kapa je i dalje zaobljena pa u uspravnom položaju se jedva održava na "nogama". Dodatna kapa za 18350 je od hroma, nije loše, ali treba da imaju i gunmetal. Otisci prstiju na tubi se vide, prililno neupadljivo, ali se vide. Ego konektor nema vanjski navoj, kome je to od značaja. CC i slični atiji sa navojem na tubi se ne mogu navrnuti bez ego adaptera. Mada ovo i nije minus, jer ne vidim maxa bez nekog tank sistema.

Ako ga poredimo sa Lavom, bolje ne, nisu za poređenje. Pripadaju različitim kategorijama.

Jednostavno, moja iskrena preporuka, jer teško da će zmax nekoga ostaviti ravnodušnim.

Van mreže Bet

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 341
    • -Receive: 3416
    • Ugled: +4423/-0
    « Odgovor #18 poslato: Novembar 27, 2012, 16:35:22 »
  • Publish
  • Hoces da ga prodas? :)

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #19 poslato: Novembar 27, 2012, 17:37:36 »
  • Publish
  • Neću!  ;D

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #20 poslato: Novembar 28, 2012, 22:11:20 »
  • Publish
  • E da. Kako još nema u ponudi gun nastavak za 2x18350 stavio sam hrom, i uopšte ne izgleda loše. Čak šta više, ovaj sjajni detalj razbija sivu monotoniju gunmetala i vizuelno ga čak i skraćuje.

Kako radi sa 2x18350? U početku užasno. Početni pik je tako jak da mi je spalio trepavice. Izmjerio sam baterije i displej pokazuje 8,2V. Probam gen, spržio mi je kantal u trećem pokušaju. Prebacim na volte, sve ok šiba odlično. Zaključujem da je 18650 odlična za kontrolu u watima, a 2x18650 za volte.

Poslije pola sata kažem, ajde da probam još jednom.
    Namjestim na wate i povučem. Kad ono sve u redu. Povučem još koji put, kad ono zaista odlično. Ajde da izmjerim napon baterije, na displeju se plavi 7,9V. Izmijenjam još atija i zaista sve radi besprijekorno.
    Zaključak, neki vrag mu neda, da radi korektno sa watima kada je kapacitet baterija iznad 8V. Kao da elektronika ne može tako brzo da odreaguje i dok se "snađe" odradi k'o turbina.
    U početku brzo obara napon za par podioka, da bi kasnije išlo sve lagano i po planu.  :)

Ona mala zvijer što reži u podnožju je maxov kućni ljubimac, zove se Puppy.  :))

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #21 poslato: Decembar 09, 2012, 20:34:36 »
  • Publish
  •  Konacno Provari killer iz Kine...A ovi Ameri mi toliko idu na zivce sa review-ima da je to strasno.Na tasteyourjuice.com Busardo kaze da eto on ipak pocinje da oseca malo ostriju paru na istim naponima na Zmax-u kao na PV.Eto njegova cula su kao tako izostrena,a onaj Cozz kaze da on na pwm uredjajima makar i na rms tuningu oseca "pwm aftertaste" :-[ :o :ras: ....Svasta!!!

Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +1022/-0
    « Odgovor #22 poslato: Januar 05, 2013, 15:44:59 »
  • Publish
  • Evo i Zmax-a u mini verziji za 18350 baterije.

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #23 poslato: Januar 05, 2013, 17:02:21 »
  • Publish
  • Super izgleda ali je kao i kod Vamo-a u mini verzije sto ostade taster na istom mestu,na sredini moda pa treba vremena da se navikne covek na polozaj...Meni od svih dosad probanih modova najbolje u ruci lezi vmax uz sve to i veoma lagan,a opet solidne konstrukcije,a nije prevelik.... :th_muscle:

Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +1022/-0
    « Odgovor #24 poslato: Januar 05, 2013, 22:44:19 »
  • Publish
  • Slažem se u vezi prekidača. Bilo bi bolje da je elektronika zarotirana za 180° jer bi tako prekidač došao gore. Ovo im je bilo najprostije a ujedno i najlošije rešenje i vidi se po ovim brazdama na telu da je samo skraćena tuba bez ikakvog estetskog i funkcionalnog prilagođavanja.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #25 poslato: Januar 05, 2013, 23:00:37 »
  • Publish
  • To mozes maltene sam u garazi da skratis mod i narezes navoje.... bas bez veze mogli su ga prilagoditi da izgleda indenticno kao veci model.
    @bibi video sam taj tvoj vmax i deluje dosta pregnantno mada ja vise preferiram kada je mod tezak i od celika  :happy: