Autor Tema: NSA by aero  (Pročitano 1039 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11110
  • -Receive: 10635
  • Ugled: +22387/-0
NSA by aero
« poslato: Jul 16, 2013, 17:46:05 »
  • Publish
  • Kada sam ovo video prvo sam se slatko nasmejao, pa onda stavio prst na celo, razmislio, i skontao da je ovo u stvari fenomenalan proizvod. Onda sam bio u dilemi u koju kategoriju da ga metnem, pa ako sam pogresio daj da ga selimo. E stvarno, sta je ovo!? Jel ovo mod, klir, atomizer...? Ma sta god da je, dobro je ;D  Ja bih ovo nazvao "vivi nova mod". Ovo je u stvari neka vrsta vivi nove, sa ispravljenim svim nedostacima koje ima ona fabricka, bar se nadam da je u praksi sve tako kao na klipu. Ovaj rasprsivac je po mnogo cemu jedinstven. U stavati ovo je spoj dva sveta koji iz oba koristi ono najbolje. Izgleda kao kvalitetna sprava radjena u maloj seriji sto u stvari i jeste, ali korisnik u svako doba za par sekundi moze da promeni glavu i zavije od vec proverene vivi nove. Veoma dobro resenje za korisnike koji zele dobru i kvalitetnu spravu a ne zele da se cimaju sa setapovima, a ako im dodje - mogu. Takodje, tu je i da ga tako nazovem "tanjir", koji zadrzava odredjenu kolicinu tecnosti kada se atomizer nagne da bi se povulo, i odrzava fitilj konstantno vlaznim. Ovaj tanjir se navija na stubic grejaca, i po potrebi se moze spustiti i podignuti. Jos jedna velika prednost u odnosu na fabricke top coil-e je i poklopac koji se zavija, pa se po potrebi moze podesiti pritisak na glavu i u nekim slucajevima podesiti dovod tecnosti do grejaca, a ujedno premoscava razliku u tipovima glava u zavisnosti od proizvodjaca. Nisam siguran, ali verujem da se bez problema mogu koristiti vecina glava koje imaju isti navoj na konektoru poput glava za: CE4V3, CE5, vision vivi nova, aClear vivi nova, mini vivi nova, smok vivi nova.... kod navedenih klirova najcesci razlog curenja je neadekvatno naleganje gornjeg poklopca usled istrosenosti pod uticajem temperature ili lose izrade, tako da bi bilo dobro da i njihovi proizvodjaci obrate paznju na ovo resenje.

pocinje od 1;15, pre toga je jedan veoma zanimljiv genesis
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lvbYt3RtSDU#at=79

http://aerovapes.com/nsa-by-aero-the-easy-way/
    « Poslednja izmena: Jun 22, 2016, 23:54:22 Bolle »

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: NSA by aero
    « Odgovor #1 poslato: Jul 16, 2013, 20:39:25 »
  • Publish
  • Divno, odlicni proizvodi, ali stil i finalna izrada me neodoljivo podseca na
    Kao da je neko njihov odbegao i poradio na Aero Vapes proizvodima!
    Ovo ce biti papreno.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #2 poslato: Jul 16, 2013, 21:53:08 »
  • Publish
  • Mnogo delova,precizni rad....bice to skupa igracka.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11110
    • -Receive: 10635
    • Ugled: +22387/-0
    « Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2013, 22:08:28 »
  • Publish
  • Da, ali samo dok ga kinezi ne kloniraju

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #4 poslato: Jul 16, 2013, 23:38:52 »
  • Publish
  • Nece ni onda biti nesto mnogo jeftiniji,isto ko i Russian nije mnogo jeftiniji od originala.