Autor Tema: Vision Blade Sliding Mechanical Mod  (Pročitano 1878 puta)

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 19
  • Ugled: +6311/-1
Vision Blade Sliding Mechanical Mod
« poslato: Jul 15, 2013, 12:42:54 »
  • Publish
  • Vision Blade Sliding Mechanical Mod

Ovaj mehanicki mod ima konektor tipa 510/eGo i predvidjen je da radi sa baterijom tipa 18650.
    Ubacivanjem dodatnih adaptera u cev dobijate mogucnost da koristite baterije tipa 18500 i 18350.
    Ovi adapteri se odvojeno kupuju!
    Da bi ostvarili kontakt, palcem pomerite unutrasnju orebrenu tubu prema konektoru.

Pravi se u vise boja:
    plava, zlatna, srebrna, pink, crna...

Dimenzije:

-duzina je 102mm
    -precnik je 24mm
    -tezina je 140g

Cene se dostarazlikuju i u rasponu su od 40$ do 60$.

« Poslednja izmena: Decembar 12, 2015, 23:43:41 ivanneko »

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11119
    • -Receive: 10646
    • Ugled: +22398/-0
    Odg: Vision Blade Sliding Mechanical Mod
    « Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2013, 13:46:28 »
  • Publish
  • Evo jos jednog kineskog moda brendiranog od strane vision-a koji mi je stigao danas, ali posto nisam bas ljubitelj mehanickih modova, nisam siguran da mogu da budem objektivan.

Mod u celini ne izgleda lose, cak mnogo bolje izgleda nego sto sam ocekivao, odnosno bolje nego na fotografijama koje sam imao prilike da vidim. Finis je sasvim korektan, i navoji su skoro pa savrseni. I ako je izradjen od hromiranog mesinga, mislim da moze da potraje, jer su se do sad vision proizvodi pokazali veoma dobro po pitanju zavrsne obrade, odnosno hromiranja. Malo je neobican nacin aktiviranja baterije i mozda modu daje nepotrebnu debljinu, ali nekome ce se ovaj mod verovatno svideti. Mod se aktivira tako sto se rebrasti unutrasnji deo gurne prema gore. Meni se ne svidja to sto je hod prekidaca preveliki i sam prekidac je dosta bucan, ali u sustini i nije lose za koriscenje. Ono sto je zanimljivo je da je ovaj mod pre svega pravljen za atomizere sa ego konektorom, i da oni u glavnom dosta simpaticno izgledaju na njemu.

Mod dolazi u kutijici koja je cela manja od evic-a. Upakovan je u simpaticnu torbicu koja se meni najvise svidela

Evo kako izgleda rasklopljen. Navoji stvarno dobro izgledaju

Evo kako izgleda mod, i mod sa raznim atomizerima navrnutim na njega

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2013, 14:04:02 »
  • Publish
  • Sreća pa ga nije neki grčki moder osmislio, bio bi 500$.  ;D

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2013, 14:16:49 »
  • Publish
  • Smislio ga je amer pre nekoliko godina i kostao je oko 120$ i naravno ne od mesinga nego od prohroma za materijal nisam bas naj sigurniji davno bese i bo je bez ego navoja jer se ego istio tek tad pojavio a samim tim je nesto lepse i izgledao

Ti isti likovi su napravili jos tada keramicki grejac ali keramika je samo tada sluzila da prihvati tecnost i spusta u grejac

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 13, 2013, 15:01:15 »
  • Publish
  • Smislio ga je amer pre nekoliko godina i kostao je oko 120$ i naravno ne od mesinga nego od prohroma za materijal nisam bas naj sigurniji davno bese i bo je bez ego navoja jer se ego istio tek tad pojavio a samim tim je nesto lepse i izgledao

Ti isti likovi su napravili jos tada keramicki grejac ali keramika je samo tada sluzila da prihvati tecnost i spusta u grejac

Bila je to Alpha Apex,primala dve cr123 baterije za 6 v parenja,ili jednu 17500 bateriju ili tako nesto za 3,7 v...Bila je od "aircraft" aluminijuma,i iako je cena bila vise nego nenormalna,meni se svidjalo resenje za prekidac...E sad kakav je drop bio tako iperformanse,nisam siguran...
    U svakom slucaju lepse i prijatnije za koriscenje nego bottom switch...Svi kazu da se covek vremenom navikne ,ja nikako ne mogu...Jednostavno mi ne prija...

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #5 poslato: Septembar 13, 2013, 15:53:18 »
  • Publish
  • Blade klon na FT-u

Na FT-u se vodi kao TMP Mechanical Mod po ceni od 19.03$

Blade Clone (Fasttech)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11119
    • -Receive: 10646
    • Ugled: +22398/-0
    « Odgovor #6 poslato: Septembar 13, 2013, 16:04:08 »
  • Publish
  • Ko to vise zna kod njih sta je klon a sta original? Nije ninoriginalu mnogo veca cena, a ne bi me cudilo da je sve iz iste fabrike samo dobre primerke brendiraju a oni sa greskom se prodaju kao klonovi