Autor Tema: Čišćenje ego-t i ego-c bez puvanja  (Pročitano 1530 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
Čišćenje ego-t i ego-c bez puvanja
« poslato: Novembar 06, 2012, 02:38:55 »
  • Publish
  • Ja se izvinjavam, jer je Liber već postavio odličnu temu, ali ovo je moja omiljena zbog naslova.

I fitilj, za sekund. Ovaj postupak probajte i sa dužom mrežicom i kraćim fitiljem koji viri ka grejaču..

i da ne zaboravimo tip B, koji malo curka   ;D

Za ego-t model postupak je isti, samo treba napraviti od starog creva anti blowing system.  Dakle nema potrebe da puvate, :021: nije higijenski.

E sad, neki tvrde da postoji original ego-c, ja tvrdim da ne postoji. Svi su originali. Samo neki žele da vas pale da bi vam utrapili istu robu i uzeli veće novce.

Ovo je bez-logo-glavi egoc, jer na sebi nema niti jedan logo :)
    Internacionalan je jer sam ga nabavio iz tri-četiri zemlje
    - tank sa prozorčićem iz Poljske,
    - regular atomizer iz Italije,
    - bateriju iz Kine i
    - LR head je Joye, a ovaj normalni je neki "Kinez" iako je i Joye Kinez. ;)

I poslije trećeg čišćenja, radi dobro jedan te isti head, neki kineski.

Da nastavim ovaj monolog o održavanju atomizera eGo-c. Njegov naziv me asocira na eGo-C-entričan, ne znam zbog čega. Korigovao bih jedan savet vezan za čišćenje egocentrika, jer sam ga iz dokolice otvorio posle četiri potrošena tanka i zatekao ovo:

Ok, nema problema, nemojte ga čistiti posle četiri dana, nego posle četiri-per potrošenih tankova. Ili češće proveravajte pa ćete nekako imati i svoj ritam. Ponovio sam objašnjeni postupak čišćenja i sve je opet kao novo. Samo me svaki put strašno razočara tako mali i tanak fiber, a urolan u deset koila. To je premalo za dobro parenje.
    Silikonski čepići odlično pašu na crnim tankovima sa prozorčićima. Izgleda da tnak koji sam ranije koristio nije bio sav svoj, iako je bio sa HC. Ne znam šta da mislim o ovoj spravici, čas je dobra, čas zagori iz čista mira. Dva dobra uvlačenja za redom do sada sam uspio napraviti samo nekoliko puta. Samo da je malo deblji fiber.
    Dakle, čišćenje ide lako kao što rekoh.

Evo jedan video o repariranju grejača ego-C heada.
    Samo ja se baš ne patim toliko oko vađenja keramičke kadice, jednostavno je izbacim čačkalicom.
    Ovaj deo oko namještanja + pola je sigurniji od onoga kako sam ja uradio.

http://video.rutube.ru/a7f90cf9f046e5c3480d7d231a9acfc3

Eto, neću više o egocu. :)

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 191
    • -Receive: 204
    • Ugled: +490/-3
    Odg: Čišćenje ego-t i ego-c bez puvanja
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 07, 2012, 15:36:09 »
  • Publish
  •  ;D ;D  bez puvanja, brashnjene kobasice i potopljenoga kupusa ;D ;D

Van mreže mazda323

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +12/-24
    Odg: Čišćenje ego-t i ego-c bez puvanja
    « Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2012, 01:29:47 »
  • Publish
  •                      ja probao i svvve do keramike je ishlo kako treba ,a ona ni   tamo ni vamo ! Moracu josh da vezbam poshto je ova zavrshila u kanti za otpatke!