Modovi > Delovi i oprema za modove

Futrole i torbice za nošenje modova i opreme

(1/10) > >>

LiberPrint:
Evo jedne zanimljive futrole brendirane od strane innokina, ali u nju svasta moze da stane, od klasicnih baterija pa do modova precnika 24mm. Futrola ima zanimljivu saru koja mnogo lepse izgleda uzivo nego na fotografijama, pa bi se moglo reci da nije bas preterano fotogenicna. Ujed sa strane ne znam cemu sluzi, verovatno za neku ventilaciju, meni lici kao da ih je izujedao neki precizni mis, mada mislim da bi lepse izgledala bez toga. U futrolu staje sve, sto bi rekli nasi stari: od egica do evica ;D , ali i ako ego baterije ne klimaju u njoj, nisam siguran da nebi klimale posle duzeg boravka nekog 18650 moda.

sa zadnje strane je zakacka koja se moze skinuti:

ego ne klima ali sve krace od 1000mAh ne zme da se gura do kraja:

evo ga i itaste vv 3.0:

smok onaj neki power:

ohoho! i ego-t mod:

i evic uleteo opusteno:

pa cak i prilicno glomazni black pearl:
kad je on uso onda moze sve ;D

I ako svasta stane u ovu futrolicu, ipak oprez nije na odmet. Kad god je to moguce treba skinuti sa vrata kako nebi nastale trajne posledice: iskrivljena kicma, otisak moda na stomaku. smetnje pri disanju usled pritiska na grudni kos...

gibalan:
A armirana za Vamo?
No ako je od kevlara nema zime ;D

LiberPrint:
Nisam siguran koji je materijal, lici mi na kozu ali ne bih smeo da se zakunem. Nesto onako bas debelo i postavljeno sa lepo obradjenim ivicama, deluje mi jako, tako da bi mozda i vamo mogla da izdrzi

Prle:
Za naš Vamo su napravili nešto drugo:

milutko1:
dobra a?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju