Tecnosti > Uopšteno o tečnostima

Parenje na vrućini?

(1/10) > >>

Para:
Vrućine donose probleme i vaperima. Skladištenje zaliha i problemi sa grgljanjem i curenjem.

Nije dobro izlagati tečnost iznad 30 stepeni, to se odnosi i na PG i VG. Optimalno bi bilo skladištiti u prostoru do maksimalnih 25 stepeni.

Što se tiče parenja, probleme mogu očekivati ljubitelji bottom coil sistema. Tečnost se na visokoj temperaturi razredi i o tome treba voditi računa. Bez papirnih maramica ne bi trebalo izlaziti i možda bi bilo dobro praviti malo gušću tečnost.

Ako ima još neko neki savet, dobro bi došao.

LiberPrint:
video sam danas kod kineza llep pokretni feizider u obliku torbice, ima oni usb frizideri za jednu limenku... a sto se uredjaja tice, ja tih problema nemam ja sam dripac ;D

Prle:
Ove tropske vrućine nisu zaobišle ni naše tečnosti. Pored povećanog rizika od njihovog kvarenja ukoliko ih ne skladištimo ispravno, javlja se i drugi fenomen, a to je na koji način doživljavamo iste arome i tečnosti na visokim i niskim spoljašnjim teperaturama.
Dok sam u toku zime uvek imao osećaj nedostatka "udara u grlo" prilikom konzumacije e-ciga napolju bez obzira na koncentraciju nikotina, sada sam primetio drugi problem a to je "vodenastiji" ukus i osećaj u ustima prilikom parenja i sasvim nova dimenzija ukusa tečnosti koje sam koristio u toku zime i koje i sada koristim u ovim paklenim danima.

Zanima me da li je još neko od članova primetio ovo o čemu pišem ili sam ja počeo da tripujem i vreme mi je da potražim stručnu pomoć?

gibalan:
Nema potrebe za strucnom pomoci, a ti koji navodno pruzaju pomoc ne mogu ni sami sebi da pomognu!
Nisam primetio to o cemu pricas, ali mi na primer pomalo smeta ta toplina iz cc-a ako ga koristim.
Posto u poslednje vreme koristim RDA uredjaje a stavio sam malo duzi tip, tu nemam te "simptome"
neugodne topline pare, cak mi prija Venus za koji se zna da ima hladniju paru, Usput, ja sam ljubitrlj
tople pare, tako da sve ovo izbad napisano ima svoju tezinu.

Bet:

--- Citat: Prle  Jun 21, 2013, 21:34:10 ---Ove tropske vrućine nisu zaobišle ni naše tečnosti. Pored povećanog rizika od njihovog kvarenja ukoliko ih ne skladištimo ispravno, javlja se i drugi fenomen, a to je na koji način doživljavamo iste arome i tečnosti na visokim i niskim spoljašnjim teperaturama.
Dok sam u toku zime uvek imao osećaj nedostatka "udara u grlo" prilikom konzumacije e-ciga napolju bez obzira na koncentraciju nikotina, sada sam primetio drugi problem a to je "vodenastiji" ukus i osećaj u ustima prilikom parenja i sasvim nova dimenzija ukusa tečnosti koje sam koristio u toku zime i koje i sada koristim u ovim paklenim danima.

Zanima me da li je još neko od članova primetio ovo o čemu pišem ili sam ja počeo da tripujem i vreme mi je da potražim stručnu pomoć?

--- Kraj citata ---

Nisi jedini druze! :D
Evo meni danas stigao IGO-L, ceo dan motam grejace, nista nece da radi. Malo pre napravih 283ci i ne diram ga, a i ponestaje mi fibera.  :021:
Nego, da se vratim na temu, cemu toliki setup-i: kao sto si rekao, vodenastiji ukus i osecaj parenja i totalno drugi ukus arome. Kao da para odbija da saradjuje. Sipao sam cist VG i nista, nema oblaka, vec bledunjavo kao neka tecnost sa vecinskim PGom. U jednom trenutku sam pomislio da mi je DC toliko prljav da mu je drop dostigao vrhunac. Namotao grejac za Vamo, nasfirao ga na 15W i ista prica. Cak sam u trenutku istripovao da su mi se pokvarile tecnosti jer su uhvatile koji dan vrucine van frizidera (mada opet tamo gde su bile nema vise od 20 stepeni), ali nije to u pitanju.

Prosle godine je bilo slicno, mada u ovo vreme sam se jos mucio sa umrelom pa sam mislio da je to normalno. Sad bih vec mogao da tvrdim da ima neke veze sa temperaturom!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju