Autor Tema: The Vuse  (Pročitano 1995 puta)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1367
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
  • Pol: Muškarac
The Vuse
« poslato: Jun 10, 2013, 22:47:40 »
  • Publish
  • duvanska kompanija Winston-Salem-based tobacco company, R.J. Reynolds, izbacila je na trziste e-cigaretu pod nazivom VUSE koja je kako kazu u potpunosti  dizajnirana i proizvedena u SAD-u, cena kompleta kao na slikama trebalo bi da kosta oko 30 dolara dok ce dopuna kostati oko 6 dolara koliko u proseku kosta i kutija cigareta u americi, mocice da se kupi na svim prodajnim mestima gde se trenutno mogu kupiti i cigarete. osta je da se vidi dali ce i ostale kompanije krenuti u ovom pravcu. ovaj korak duvanske kompanije R.J. Reynolds

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +79/-4
    Odg: The Vuse
    « Odgovor #1 poslato: Jun 11, 2013, 01:46:04 »
  • Publish
  • Evo i komentara na njihov naporan cetvorogodisnji trud  :thumbsdown:

P.S. Ovde se vise radi o regulaciji i oporezivanju nego o samoj e-cigareti... poslusaj pazljivo portparolku sta prica u klipu koji si stavio... pominjanje FDA i regulative... a onda poslusaj i insistiranje na duvanskom proizvodu koji isticu a koji cita recenzent iz ovog klipa iznad.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11198
    • -Receive: 10696
    • Ugled: +22448/-0

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #3 poslato: Jun 12, 2013, 19:10:53 »
  • Publish
  • Eto, nakon detaljnih istrazivanja, uradjenih dopunskih analiza...priznavanja greske (ljudski faktor)
    "ponovo radi bioskop". Cirkus jedan veliki..samo da jo objave da su oni dali pare , da su oni vrsili
    analize, da su oni uneli ispravke...da je sve njihovo!
    To me neverovatno podseca na situaciju kada su nase trzisne i sanitarne inspektore pitali, da li
    kontrolisu uvezenu robu i da li su oni garant ispravnosti...ladno su rekli NE, sa obrazlozenjem da
    proizvodjac daje sve garancije.
    U kakvoj centrifugi  mi zivimo!

Van mreže duracos

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 10
    • Ugled: +43/-0
    • Pol: Muškarac
    • Sve je relativno...
    « Odgovor #4 poslato: Jul 14, 2013, 15:19:43 »
  • Publish
  • Ovako slab odgovor duvanske industrije svetskog renomea na vec zahuktalu i visoko inovativnu industriju e cigatera ...ne lici mi ninasta drugo nego...na korake da se e-cigareta svrsta sto lakse i brze u isti kos sa duvanskim cigaretama radi sto brzeg i lakseg oporezivanja ...a tako i cenovno nece biti jak konkurent klasicnim cigaretama...a znamo koliko su pusaci duvanskih cigareta skloni da se za slamku hvataju ovako ce imati jos jedan "argument" da ostanu na duvanu...pod izgovorom da su ove elektronske jako skupe a pritom jos i ne proverene sasvim...
    Svi elektricni aparati rade na >beli dim<...cim taj dim iz njih izadje ...oni vise ne rade?!?

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #5 poslato: Jul 14, 2013, 15:54:02 »
  • Publish
  • Mogi da obrisu dupe sa svojim uverenjem i duvanom!
    No, mi smo tu da sirimo pricu i ma koliki da je atak duvanskih kompanija na vapersku zajednicu
    i ma koliko se trudili da izjednace parenje i pusenje, na nasoj strani su oni provereni argumenti
    koje i vrapci na grani znaju, a to je sta sadrzi cigareta...po meni kljucni faktor u nasoj nazovi
    borbi sa njima.
    A sto se oporezivanja tice, sta da oporezuju..hardver? To slobodno, kupis paklu cigareta izduvas
    i u dzepu promaja jer moras da izdvojis za novu paklu. Mi poparimo klir, tank...dolijemo, dokapamo
    kako god i vozimo dalje. Stvar je prosta:
    -baterje nisu jednokratne i uvek ce moci na ovaj ili onaj nacin da se dodje do njih
    -za uredjaje isto vazi..mada ako se nesto i zategne, pa pocece masovna edukacija i budjenje
    iz opustencije "e kupicu novu glavu i sl"...pocece da se bavimo malo vise setup-ima i ostalim
    stvarima
    -o tecnosti nije ni potrebno prezvakavati...PG/VG su jeftini, ostalo ce se nabavljati
    I konacno, proradice neka inventivnost kroz inat i eto novih alternativa, al ne po svaku cenu!