Autor Tema: Smok epower 18650  (Pročitano 958 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11120
  • -Receive: 10646
  • Ugled: +22398/-0
Smok epower 18650
« poslato: Jun 08, 2013, 21:54:24 »
  • Publish
  • Danas dodje kurir kad ga nisam ocekivao i donese nenajavljen paketic, poklon iz NewGreatVision-a i ja se ovom prilikom zahvaljujem, narocito zato sto mi se poklon veoma svideo. Ovo je jedini 18650 mod koji cu koristiti i jedini sa kojim bih se mozda pojavio u javnosti ;D  Ovo nije tako nov proizvod, ali u senci nabudzenih i naelektrisanih cevki nikad nije mogao da dodje do izrazaja, a siguran sam da postoji trziste za ovakav proizvod. U principu ovaj mod i nije nesto narocito, ali upravo to je njegova najveca prednost. Sva snaga ovog moda lezi u njegovim dimenzijama. On je jedva malo veci od baterije koju koristi i dosta manji od ego-t moda koji mu je diraktna konkurencija po performansama. U stvari, ovaj mod je jedna velika ego baterija na koju najvise i lici, i u stvari, po mom misljnju ovaj mod je fenomenalan. Za korisnike koji nemaju potrebe za promanama napona i snage a potrebna im je baterija koja dugo traje, ovo je najbolje moguce resenje. Pored toga, u slucaju kvara veoma se lako popravi jer verovatno koristi elektroniku kao i ego baterije a i lakse se prezali za razliku od nekog moda koji je placen 50,70,100 ili daleko bilo 180 evra, a prosecnom korisniku sve vreme svog rada pruza gotovo isto. Ono sto je bitno je to da mod stabilno radi. Nisam merio napon pod opterecenjem, ali danas sam ga koristio ceo dan i povremeno merio napon na konektoru i uvek je to bilo izmedju 3,68 i 3,75V. Takodje velika prednost ovog moda je i to sto ce se od skoro prodavati i kod nas. Ja sam ga dobio u lepom pakovanju sa baterijom i punjacem, pa se nadam da je to prodajno pakovanje i da ce cena biti pristupacna.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: Smok epower 18650
    « Odgovor #1 poslato: Jun 09, 2013, 01:00:41 »
  • Publish
  • Treba samo napomenuti da postoji kao V1 i V2.
    Mislim da je kod tebe u pitanju V2.
    Evo i V1.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: Smok epower 18650
    « Odgovor #2 poslato: Jun 09, 2013, 01:02:12 »
  • Publish
  • E-Power 18650