Modovi > Delovi i oprema za modove

Brener

(1/2) > >>

vlaves2000:
evo ovako da bi se napravio pravilan setup od mesh-a, jedna od najvaznijih alatki je brener, pa sam odlucio da otvorim ovaj folder gde bi se predtavili modeli brenera koje koristite, i koje preporucujete i zbog cega, a koje ne preporucujete i zasto.

ja sam kupio ovaj model Bull Max,  jer je dosta funkcionalan, prvo plinski ulozak je kapaciteta 190g, poznatiji pod nazivom Kartusa,  koji moze da se kupi na pijaci na nekih 80-100 dinara, drugo ovaj brener je proizveden u evropi i imam vise poverenja kada je plin u pitanju nego da uzmem neki kineski, zbog svoje velicine stabilno stoji na stolu tako da nece doci do prevrtanja i nezeljenih posledica, ima veliku anatomsku rucicu koja lepo lezi u ruci za vreme rada, kvalitetean brener koji se moze podesavati od obicnog plamena pa do pravog brenerskog plamena plave boje.

Brener je kupljen po ceni od 900 dinara +ptt, u cenu je uracunata i jedna plinska bocica

Đuričin
 +381616746601

Che:
Meni je kod kupovine brenera bila bitna velicina i cena,nisam hteo da dajem mnogo para na brener jer svaki od njih radi posao ok
Ovo su moja dva primerka,veci i manji

vlaves2000:
mene je kod ovog najvise privuklo sto ima velik rezervoar da ne mislim kad cu da ga napunim i predpostavljam da je za nijansu kvalitetniji jer umam dobra iskustva sa njihovim proizvodima cena je 900 i mislim da nije skupo

Bet:
900 kinti za ovo cudo gore?
Gde si to uzeo?

Para:
Prvo sam kupio pen, pa onda onu kombinovanu lemilicu i brener, pa ovu veću slična kao kod Chea, da bih završio sa:  ;D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju