Autor Tema: Flavour Art original/umbrella  (Pročitano 28080 puta)

Van mreže prasnjava pecurka

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +94/-0
Odg: Flavour Art original/umbrella
« Odgovor #15 poslato: Jul 02, 2013, 22:54:27 »
  • Publish
  • Igrom slucaja kontaktirao sam vlasnika FA u Italiji...kisobrani uzimaju rinfuz i ovde pakuju...cisto da znate :) imaju dve vrste bocica jedne na kojima pise manufactured by FA i one su ok posto su pakovane i poslate ovamo dorektno iz fabrike FA a druge sa kojima se mulja su bocice na kojima pise powered by FA to su kisobran mucke...takodje etiketa se razlikuje ali minimalno i ako se ne obrati paznja ni ne primeti se...

Van mreže lemmy

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 28
    • -Receive: 6
    • Ugled: +222/-0
    • Pol: Muškarac
    Одг: Flavour Art original/umbrella
    « Odgovor #16 poslato: Jul 02, 2013, 23:29:51 »
  • Publish
  • Pa zar je vlasniku FA u interesu da mu neko blati brend? :- pa mu prodaje skart da mulja i uz to mu daje tecnosti i licencu? Malo mi to nelogicno;)

Послато са GT-N7000

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    « Odgovor #17 poslato: Jul 02, 2013, 23:38:42 »
  • Publish
  • Hoces da kazes da FA saradjuje sa Umbrellom , i da zna da Umbrella sama pravi tecnosti ,,, Mislim da je to malo tezi slucaj ,,,FA je ozbiljna kuca i ne bi dozvolili da se neko igra sa njenim ugledom ,,Da Umbrella uvozi FA e tecnosti u rinfuzu se zna , tako da,,,,
    Umbrella je ozbiljna firma , mozemo ih voleti ili ne ali cinjenica je da su u Srbiji osvojili veliki deo trzista ,,,
    Licno nemam nista protiv njih ni bilo kog uvoznika , nikoga od uvoznika ne favorizujem , jednostavno pustam da musterije same odluce koje im tecnosti vise prijaju ,,,Kod svih tecnosti su primetne promene , pisano je o Hangsenovom Desert shipu , Dekangovoj Gold seriji , Joyetechovom RY4 , Cigaru itd ,,,Pa niko nije rekao da Uvoznici tih tecnosti sami prave ili muckaju ,,,
     :th_coffeetime:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #18 poslato: Jul 02, 2013, 23:59:32 »
  • Publish
  • Hoces da kazes da FA saradjuje sa Umbrellom , i da zna da Umbrella sama pravi tecnosti ,,, Mislim da je to malo tezi slucaj ,,,FA je ozbiljna kuca i ne bi dozvolili da se neko igra sa njenim ugledom ,,Da Umbrella uvozi FA e tecnosti u rinfuzu se zna , tako da,,,,
    Umbrella je ozbiljna firma , mozemo ih voleti ili ne ali cinjenica je da su u Srbiji osvojili veliki deo trzista ,,,
    Licno nemam nista protiv njih ni bilo kog uvoznika , nikoga od uvoznika ne favorizujem , jednostavno pustam da musterije same odluce koje im tecnosti vise prijaju ,,,Kod svih tecnosti su primetne promene , pisano je o Hangsenovom Desert shipu , Dekangovoj Gold seriji , Joyetechovom RY4 , Cigaru itd ,,,Pa niko nije rekao da Uvoznici tih tecnosti sami prave ili muckaju ,,,
     :th_coffeetime:
    Sedi dole један....Fa je ozbiljna firma koja se zakonski debelo ogradila od svega sto moze da se desi kod nas.Dok kisobran bas ne usere tj neko ne zagine nema jeda ideme biznis je biznis bilo ti cirilica ili latinica.Euro ili Еуро нема везе (nema veze).....osim ako ne krenu svakodnevne tuzbe na njih nema sta da reaguju...mislite o tome.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11254
    • -Receive: 10731
    • Ugled: +22483/-0
    « Odgovor #19 poslato: Jul 02, 2013, 23:59:42 »
  • Publish
  • Jeste, i drugim proizvodjacima promakne skart po nekad, isto kao sto umbrelli po nekad promakne bocica sa dobrom tecnoscu ;D

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    « Odgovor #20 poslato: Jul 03, 2013, 00:19:29 »
  • Publish
  • Da ne zakuvavam vise , ispasce da nekoga favorizujem , ,,,

Svaki proizvodjac , po meni , ima neke tecnosti koje su extra , neke onako , i neke bljak ,,,

Nema druge nego da pocnem da uvozim ,,,, :wave:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #21 poslato: Jul 03, 2013, 00:35:13 »
  • Publish
  • Sumnjiv si dejane ;D  Sve mi nesto mirise da su tvoji odnosi sa umbrelicom vise nego bliski. Samo ti od njih dobijas originalne tecnosti i samo ti imas lepe reci za njih ;D  Nisu tu cista posla

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #22 poslato: Jul 03, 2013, 00:44:57 »
  • Publish
  • Da ne zakuvavam vise , ispasce da nekoga favorizujem , ,,,

Svaki proizvodjac , po meni , ima neke tecnosti koje su extra , neke onako , i neke bljak ,,,

Nema druge nego da pocnem da uvozim ,,,, :wave:
    Tako nesto moze da se desi u maloj privredi ali ovde se radi o hiljadama ako ne i milionim flasica,tu ako omane onda su pukli.Mozda je razlika u pristupu trzistima ali opet nije ok da postoji razlika u kvalitetu izmedju nas i tamo nekih engleza,nemaca,....

Na mreži milutko1

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 698
    • -Receive: 1711
    • Ugled: +2864/-0
    « Odgovor #23 poslato: Jul 03, 2013, 09:24:20 »
  • Publish
  • zaboravili ste samo da dejan dobio one tecnosti iz slovenije  :dance:

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1371
    • -Receive: 2211
    • Ugled: +3462/-0
    « Odgovor #24 poslato: Jul 03, 2013, 11:30:04 »
  • Publish
  • KAO DA NIKO OD VAS NIJE KUPIO KOKAKOLU, MALBORO, ILI MILKA COKOLADU NA PRIMER, ILI NESTO DRUGO U ZEMLJAMA KAO STO SU NEMACKA, SVAJCERSKA ILI AUSTRIJA, RAZLIKA JE VISE NEGO OCIGLEDNA U ODNOSU NA NASE PROIZVODE KOJE MI KUPUJEMO OVDE, SVI TI PROIZVODI SU LICENCIRANI I TREBA DA BUDU ORIGINALNI I ISTI SVUDA ALI U PRAKSI SE POKAZALO DA NIJE TAKO SAMO SAM NABROJAO TRI ALI UZMITE BILO KOJI DRUGI ZA POREDJENJE SITUACIJA CE BITI ISTA, DO SADA NIKO NIJE ODUZEO LICENCU KOKAKOLI U BEOGRADU, ILI FABRICI DUVANA NIS BIZNIS JE BIZNIS

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #25 poslato: Jul 03, 2013, 12:09:50 »
  • Publish
  • Šta se dereš Vlaves.  ;D

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #26 poslato: Jul 03, 2013, 12:21:14 »
  • Publish
  • Magarac, sta drugo...frustracije

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1371
    • -Receive: 2211
    • Ugled: +3462/-0
    « Odgovor #27 poslato: Jul 03, 2013, 12:54:44 »
  • Publish
  • skim sam takav sam ;D

Van mreže domino

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 50
    • -Receive: 98
    • Ugled: +674/-0
    • -
    « Odgovor #28 poslato: Septembar 28, 2013, 04:00:04 »
  • Publish
  • Vraćanje teme iz mrtvih:
    Svatim danas do apoteke u Kragujevcu, inače sam iz Bora(kao da je važno  :ecomcity: ) gde se može naći samo 4-5 dekang tečnosti, rekoh da se častim nekom FA aromicom... Proberem 4 flašice, fino platim, dodjem kući i imam šta da vidim. Jedna od 4 je zapečaćena fabrički, ima plavi zatvarač i jako kvalitetnu štampu etikete. Ostale 3 kao ja da sam "proizveo", socijalne bočice, etikete ink-jet 99%. Imam utisak da ova iz "original" (maxx blend) flašice odskače za klasu-dve od odstalih. Jedna od ovih buđavih je i desert ship, očajan je, boli koliko je loš. Probao sam dekangov desert ship, nije loš, ova je "parfemisana parfemom" reče moja devojka, i to nekim  bugarskim. Tako da od sada, ja se hvatam samo za te plave čepove, baš kad rešim da se častim...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #29 poslato: Septembar 28, 2013, 09:51:34 »
  • Publish
  • Ma te njihove muckalice je rizicno kupovati. Ko zna ko tu sta mulja i sa cime? Cini mi se da to rade pre svega neobuceni ljudi koji pored toga ne kontaju koliko je bitno sve to smiksati precizno i u cistim posudama, pa su im tecnosti ili slabe arome, ili neadekvatnog procenta nikotina ili pomesanih ukusa, mada po nekad ubodu dobro cega sam i sam svedok ;D Kome je bas stalo do fa tecnosti, ima na furumu yenkija i sinise. To je trenutno jedina varijanta kod nas za nabavku kvalitetnih fa tecnosti