Autor Tema: Innokin iTaste MVP  (Pročitano 1622 puta)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +79/-4
Innokin iTaste MVP
« poslato: Maj 22, 2013, 11:45:26 »
  • Publish

• Obzirom da mi se u poslednje vreme, pored klasicnih modova, sve vise svidjaju i box modovi, veoma me je obradovalo to sto sam sada video - HG ce uskoro dobiti Innokin iTaste MVP mod. Mislim da cu ga naruciti istog trenutka kada se pojavi.  :dance: Bice odlican dodatak uz T-Max koji je na putu i uskoro ga ocekujem.

Za razliku od T-Max moda koji je tezi/gabaritniji, koji ima VV i VW opciju i prima dve baterije istovremeno (18350 i 18650 ali samo jedna moze da se koristi, druga je rezerva pa se samo zameni poklopac posto jedan ima oprugu a drugi je gumiran), iTaste je laksi, ima samo VV opciju, ima passthrough opciju i internu bateriju od 2600mAh.

:victory:
    « Poslednja izmena: Jun 27, 2016, 23:34:43 Bolle »

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11254
    • -Receive: 10731
    • Ugled: +22483/-0
    Odg: Innokin iTaste MVP
    « Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2013, 12:38:50 »
  • Publish
  • Meni se jedino svidja sto moze da se koristi kao externi punjac za telefon, ali opet, za tu namenu mu smeta ego konektor. Ako bi kostao 15$ mozda bi i razmislio o njemu kao externom punjacu koji moze da posluzi kao baterija u slucu nuzde, u drugim slucajevima ne dolazi u obzir. Stvarno ne vidim smisao postojanja ovakve sprave. Neizmenljiva baterija, ego konektor, displej i komande na totalno pogresnom mestu... deluje mi kao proizvod koji je slucajno nastao ili kao nesto sklepano od viska delova, nikako kao smislen proizvod sa konkretnom namenom.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +79/-4
    « Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2013, 15:16:57 »
  • Publish
  • Sve to stoji... ali uvek ima ali... nekome je vizuelno lep pa ako ne bude skup sto da ne.  ;D

Sa druge strane, Busardova recenzija je od pre nekih 5-6 meseci, proizvodjaci u poslednje vreme dosta slusaju recenzente i popravljaju stvari. Treba sacekati da ga dobiju, mozda i stigne neka izmenjena verzija sa okidacem napred, sa pokazivacem oma itd.

Jbg, Sigelei je zeznuo T-Max bas zbog recenzenata i njihovih zamerki. Prvi T-Max je proizveden za rad sa 16340 baterijama ali je nakon dosta komentara o trajanju baterije, odnosno vise zamerki nego komentara, odluceno da se izadje sa dva modela... jednim za 18350 baterije (da bi zadrzao dimenzije/lepsi izgled manjeg moda) i jednim za 18650 baterije (duze trajanje). Onda su i od toga odustali i objedinili sve u jedan proizvod, mod koji prima jednu 18350 i jednu 18650 bateriju istovremeno, ali samo jedna moze biti aktivna. I tako su napravili mod vecih dimenzija nego sto sam licno zeleo da vidim koji dobija na tezini zbog dve baterije iako je druga rezervna pa moze da se nosi i u dzepu umesto u modu. A zeleo sam onaj manjih dimenzija, odlicno izgleda.

Da ne ofujem sa Sigeleijem, poenta je da se mozda i desi cudo pa Innokin izbaci doterani MVP.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2013, 20:01:13 »
  • Publish
  • Očekujem u novoj verziji MP3, radio, TV, USB disk, telefon naravno, navigaciju...

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2013, 20:24:55 »
  • Publish
  • ...zaboravio si bluetooth i wireless, zaboravljenj infrared ...a tek HDMI
    I na kraju kolaps od zracenja!

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2013, 10:30:03 »
  • Publish
  • Ovo je odavno na spisku mojih zelja...2600 mah na kartu ili kliru treba opusteno da drzi ceo dan i najteze vapere,a to sto je interna baterija nije problem kad uredjaj kosta 30-40 evra,trebalo bi uz svakodnevno punjenje da traje bar godinu dve dana...