Autor Tema: Joyetech eVic easy head  (Pročitano 4322 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11125
  • -Receive: 10647
  • Ugled: +22399/-0
Joyetech eVic easy head
« poslato: Maj 21, 2013, 20:14:30 »
  • Publish
  • Ja stvarno ne kapiram sta se desava sa joyetech-om? Nekada tako jak brend sa velikim potencijalom sada je gotovo potonuo, a nista ne rade da poprave svoju poziciju na trzistu. Stvarno je steta jer jos uvek imaju obozavalaca koji zeljno cekaju neki proizvod pod brendom "joyetech", ali ne znam dokle ce to biti tako. Kao korisnik jednog njihovog atomizera u periodu od 9 meseci mogu da kazem da je sve njihove rasprsivace odavno pregazilo vreme, dosle su na scenu nove sprave mnogo naprednije i bolje, a oni ni makac.

Ovo bi trebalo da je kao nesto novo, mada ja tu ne vidim nista ni novo, ni lepo ni zanimljivo. Pod nazivom "eVic easy head" predstavljena je navodno ekonomicna varianta evic moda, u stvari je unapredjena varijanta ego-t moda. Iz oskudnih informacija sa joyetech sajta uspeo dam da zakljucim da ima dva rezima rada kao i sve ego-t/c baterije i navedeni ego-t mod, i jedino unapredjenje osim dizajna koji se meni licno ne svidja previse, jeste punjenje preko micro USB porta pored koga se nalazi mala crvena lampica. Ako cena bude razumna (cenu sa zvanicnog sajta ne smatram razumnom), moze lepo da izgleda u kombinaciji sa nekim masivnijim atomizerom.

http://joyetech.com/product/details.php?gno=146

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    Odg: Joyetech eVic easy head
    « Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2013, 21:20:36 »
  • Publish
  • Ali zaista mi nije jasno sta su oni hteli sa ovim sem "unapredjene" glave!?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2013, 21:24:31 »
  • Publish
  • Pa kao da izbace nesto novo. Nisu odavno ;)I oni su svesni da se radi o prilicno nezanimljiivom  proizvodu, zato su ga ovako neupadljivo najavili.

Van mreže lemmy

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 27
    • -Receive: 6
    • Ugled: +222/-0
    • Pol: Muškarac
    Одг: Joyetech eVic easy head
    « Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2013, 21:52:29 »
  • Publish
  • Cena je koliko se secam 20$ na sajtu.Malo skuplje nego glava T moda.Jbg. luksuz usb se mora naplatiti :) a da je lepa kao sto rece liber,pa bas i nije.

Послато са GT-N7000 користећи Тапаток 2

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #4 poslato: Maj 21, 2013, 22:26:03 »
  • Publish
  • NOKIA u najavi :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Maj 21, 2013, 22:42:10 »
  • Publish
  • E bas to. U prvom postu sam hteo da napisem da me potsecaju na nokiju ali sam zaboravio. Ko hoce da bude prvi u nekoj oblasti ne sme da drema.

Van mreže lemmy

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 27
    • -Receive: 6
    • Ugled: +222/-0
    Одг: Joyetech eVic easy head
    « Odgovor #6 poslato: Maj 21, 2013, 23:16:10 »
  • Publish
  • Znaci predvidjas im sjajnu buducnost kao sto je ima i nokia :-[  :)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    Odg: Одг: Joyetech eVic easy head
    « Odgovor #7 poslato: Maj 22, 2013, 13:05:45 »
  • Publish
  • Znaci predvidjas im sjajnu buducnost kao sto je ima i nokia :-[ :)

Bas to ;D  Moglo bi se reci " drze se ego-c glava ko nokija windowsa". Samo jednom brendu je uspelo da napravi slepe sledbenike i da nametne svojim kupcima svoje misljenje po svaku cenu, ali jedna je jabuka, a mislim da ni oni nece dugo. Ostali nemaju drugog izbora nego da prate trizste i da isbacuju proizvode koje ono trazi, a nokia i joye to nikako ne rade, i zato tonu.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Jun 28, 2013, 16:42:14 »
  • Publish
  • Najzad stigose do mene evic easy glave, odmah sam jednu nakacio na evic 18650 tubu i posle jednodnevnog koriscenja moji utisci su veoma pozitivni. Moj prvi utisak je da mod mnogo lepse izgleda uzivo a kvalitet izrade je na veoma visokom nivou, sto od joyetech-a ne iznenadjuje. Unapredjenje u odnosu na ego-t mod i nije tako zanemarljivo kao sto mi se na osnovu prvog opisa ucinilo, i mislim da je logicniji naziv za ovaj proizvod bio ego-c mod. Zapravo siguran sam da je u mod ugradjena elektronika od ego-c baterija, na koju je dodat micro USB konektor za punjenje, sto u potpunosti moze iskljuciti potrebu za externim punjacem. Prilikom zakljucavanja i promene napona lampica blinka na isti nacin kao kod ego-c baterija, a takodje lampica signalizira napunjenost baterije sto mislim da je veoma koristan dodatak.Kada je baterija puna pa sve do 50% lampica na prekidacu je bela, 50-25% je plava a ispod 25% je ljubicasta i tada vec treba razmisljati o dopunjavanju ali ostavlja jos nekoliko sati koriscenja. Pored moda sa stabilnim naponom 3,3V prisutan je i narandzasti mod u kome je napon 4,15V kada je baterija puna i opada sa praznjenjem baterije, ali je ovaj mod u ovom slucaju mnogo funkcionalniji nego kod ego baterija zahvaljujuci baterijama veceg kapaciteta, pa se pad napona mnogo manje oseti. Podrzan je i rad u passtrought varijanti, kada se manje oseca pad napona pri duzem neprekidnom koriscenju. Taster je identicnog oblika, izgleda i kvaliteta kao na evic-u, sto znaci veoma dobar i prijatan za koriscenje. Konektor je 510/ego i prihvata sve poznate atomizere pa i kanger T3/MT3 koji su nesto siri od standardnih.

Po mom misljenju ovo je veoma dobar proizvod. Unapredjenja u odnosu na ego-t mod i ako ne prevelika su taman dovoljna, odnosno dodato je taman toliko koliko je nedostajalo da bude jako dobar proizvod u klasi a da na bude drasticno skluplji. Cak mogucnost punjenja i koriscenja za vreme punjenja ga cine nezavisnim i daleko jeftinijim jer se moze koristiti i bez rezervnih baterija i eksternih punjaca. Dva rezima rada su dovoljna za vecinu prosecnih korisnika a raspon struje izmedju njih je dovoljan da se razlika oseti, opet bez previse tastera i pristojne velicine. Mislim da ovaj mod u potpunosti opravdava cenu glave od 1500-2000 dinara i cenu kompletnog moda od 2500-3000 dinara i da je najbolja moguca kupovina. Samo mislim da je potpuno pogresna taktika stavljati ga u isti kos sa evic-em, jer osim tube i tastera sa njim nikakve slicnosti nema. U celini mnogo vise slicnosti ima sa ego-t modom i ego-c baterijom i mislim da je trebao da bude pretstavljen kao kompletan mod a ne kao osiromasena glava za evic, sto po meni umanjuje njegov znacaj.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #9 poslato: Jun 30, 2013, 17:40:19 »
  • Publish
  • Joyetech eVic Easy Head

eVic Easy Head

Van mreže LiberPrint