Autor Tema: FA SM-Mix  (Pročitano 19785 puta)

Van mreže Splićo

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +5/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: FA SM-Mix
« Odgovor #30 poslato: Novembar 11, 2012, 14:20:55 »
  • Publish
  • Ovo sto je del napisao je ziva istina, ama isti utisak i ja imam, FA baze su da ih na hleb mozes mazat.
    Stvarno si opušten :D ,Del nije reka da se FA može na kruh mazat,već Nicvape :d030:
    Dic semper verum

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 27
    • Ugled: +1263/-0
    « Odgovor #31 poslato: Novembar 11, 2012, 14:24:02 »
  • Publish
  • Ovo sto je del napisao je ziva istina, ama isti utisak i ja imam, FA baze su da ih na hleb mozes mazat.
    Stvarno si opušten :D ,Del nije reka da se FA može na kruh mazat,već Nicvape :d030:
    Ja mislim da je mislio da su toliko fine da se na hjeb mogu mazati, ono za doručak.  ;D

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 189
    • -Receive: 201
    • Ugled: +487/-3
    « Odgovor #32 poslato: Novembar 11, 2012, 14:25:37 »
  • Publish
  •  :7505:   ;D nisam ih maza na hleb a ocigledno nisam ni procitao da valja cio tekst, ali sam pretpostavio-osjetio da mazanje na hleb znaci neshto podmazano dobro ;D ;D 

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    • Ugled: +33/-0
    « Odgovor #33 poslato: Novembar 11, 2012, 14:32:27 »
  • Publish
  • I nisam zicer ali mislim da su jedine baze koje su spremne za parenje.
    Jbg. ja ne znam šta znači ovo spremne za parenje? I šta znači kad je baza nespremna za parenje?  :o ;D

Naravno, slažem se da su FA baze kvalitetne.

Ovo kaj je Sinisa rekao. :)
    + Pogledaj njihov VG i VG bilo kojeg drugog proizvodaca. Njihov je vec razbijen sa vodom ili kaj vec koriste. Kad dobijem onaj kaj se moze na kruh mazat od Nic Vapea uvjek pozalim kaj sam isao na jeftiniju soluciju. Setup mi sa njihovim bazama traje duze a u kombi sa FA aromama sve je nekak cisce. Ne znam kak da objasnim. Dugo sam ih izbjegavao zbog cijene i shippinga iz Italije ali na kraju sam morao priznat da su najbolji i tocka. :) A vjeruj mi sve sam probao. Preferiram gotove liquide sa e-pipesa ali za DIY samo FA.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisam te bio baš najbolje shvatio. Sad je OK, nisam znao na šta misliš.
    A dodao bih +1 na Liberov komentar. Nije isto mućkati sve komponente od Fa i mućkati samo FA arome u bazu koja je boga pitaj odakle. Pisao sam o tome. Deklaracije, sertifikati, laboratorijski nalazi, porijeklo komponenti...bez toga više ne kupujem ništa.
    Sada si rekao ono što stalno govorim.
    Kada se složi Mix sa svim komponentama od FA nije isti kao kad se složi sa nekim drugim bazama.
    Meni npr nisu loše neke Inawerine arome poneke i koristim za osobne potrebe ponekad ali baze od FA su mi osnov Mixa ostalo mi ne odgovara.
    Ja sam svoje popušio sada se inhaliram E-cigaretama.

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    « Odgovor #34 poslato: Novembar 11, 2012, 14:37:25 »
  • Publish
  • :7505:   ;D nisam ih maza na hleb a ocigledno nisam ni procitao da valja cio tekst, ali sam pretpostavio-osjetio da mazanje na hleb znaci neshto podmazano dobro ;D ;D
    Svi mi znamo što znači kad neko izjavi da bi nešto hleb (kruh) namazao.

Van mreže Del Boy

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +20/-0
    • I'm a decent man who exports flowers
      • Vapor Wall
    FA SM-Mix
    « Odgovor #35 poslato: Novembar 11, 2012, 14:57:53 »
  • Publish
  • Ja sam mislio da je tolko gusta da je mozes na kruh mazat. NicVape je bolesno gust. Na kapaljku ili spricu nema sanse da izade. Ali namazao bi desert sa jabukom na kruh , njam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Rokavec

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +12/-0
    « Odgovor #36 poslato: Novembar 12, 2012, 12:50:20 »
  • Publish
  • @Siniša

Stručno pitanje za sinišu :

Šta misliš da ovi naši ( umbrela) rade sa FA tečnostima...?
    Nama ovde prodaju kao original, čak nam i upakuju u fini bočicu a svi oni koji su probali pravi FA kažu da kur*u ne valjaju i da su samo bleda ko0pija pravog FA...

Šta rade pa se izgubi na kvalitetu?
     Šta nam dodaju - oduzimaju ?

Imaš li neke informacije?
    « Poslednja izmena: Novembar 12, 2012, 13:01:16 admin »
    Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17 h ;)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1226
    • -Receive: 1948
    • Ugled: +3199/-0
    « Odgovor #37 poslato: Novembar 12, 2012, 13:28:22 »
  • Publish
  • ja nisam do sada probao umbreline tecnosti, a nemam ni potrebe, mislim da su jedino skupe, sto se kvaliteta i poredjenja tice ne mogu da komentarisem jer nisam probao ni jedne ni druge, mislim da su celu famu oko pljuvanja tecnosti podigli momci iz drugog foruma kako bi mogli da uvaljaju svoje mikseve, mislim da bi i za Sinisine tecnosti rekli da su lose ako bi im poceo uzimati trziste. to je moj komentar sto se tice tecnosti, a sto se tice opreme to je vec druga prica

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9744
    • -Receive: 9215
    • Ugled: +20967/-0
    « Odgovor #38 poslato: Novembar 12, 2012, 14:52:03 »
  • Publish
  • ja nisam do sada probao umbreline tecnosti, a nemam ni potrebe, mislim da su jedino skupe, sto se kvaliteta i poredjenja tice ne mogu da komentarisem jer nisam probao ni jedne ni druge, mislim da su celu famu oko pljuvanja tecnosti podigli momci iz drugog foruma kako bi mogli da uvaljaju svoje mikseve, mislim da bi i za Sinisine tecnosti rekli da su lose ako bi im poceo uzimati trziste. to je moj komentar sto se tice tecnosti, a sto se tice opreme to je vec druga prica

Sa ovim se u potpunosti slazem. Nisam probao, ali ne verujem da bi FA kao ozbiljan brend u ovoj oblasti, tek tako dozvolio da neko valja falserice i kvari im ugled. Da je to istina, taj koji je tvrdio da umbreline tecnosti nemaju veze sa fa i da su tako ocajne, prvi bi spakovao paketic i poslao na njihovu adresu u italiji. Jednostavno radi se o forumu namenski napravljenom za licnu promociju i svako pomen necega sto nemaju u svom asortimanu ili sto im na bilo koji nacin remeti prodaju, je nepozeljan.

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    « Odgovor #39 poslato: Novembar 12, 2012, 21:09:21 »
  • Publish
  • @Siniša

Stručno pitanje za sinišu :

Šta misliš da ovi naši ( umbrela) rade sa FA tečnostima...?
    Nama ovde prodaju kao original, čak nam i upakuju u fini bočicu a svi oni koji su probali pravi FA kažu da kur*u ne valjaju i da su samo bleda ko0pija pravog FA...

Šta rade pa se izgubi na kvalitetu?
     Šta nam dodaju - oduzimaju ?

Imaš li neke informacije?
    Ja nebi mogao komentirati njihove Mixeve jer ih nisam probao ali prepodstavljam da ako nisu dobre u pitanju su baze.

Van mreže uketic-paric

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +2/-0
    « Odgovor #40 poslato: Decembar 08, 2012, 12:01:34 »
  • Publish
  • Da se nadovežem na priču.
    od FA sam probao dosta aroma inače sam ljubitelj duvanskih,i narvno sam ih miksujem uglavnom za mene i nekolicinu mojih prijatelja u kombinaciji sa PGnikotinskim bazama sa inawere
    +VG+voda +aroma.
    Veliki sam ljubitelj recimo Shade,RY4,cowboy blenda.Uglavnom su to tečnosti koje ja koristom smiksane u sopstvenoj kuhinji sa inawerinim bazama i odlične su  imeni i mojim drugarima.
    E sada probao sam od SM mixa Shade,RY4 koji je moram reći fenomenalan ima razlike u odnosu na moj(sa inawerinom bazomPG) ne bih znao da opišem tačno tu razliku ali je dosta ibalinsiraniji ,tako da definitivno ima razlike u bazama koje možda vaperu-početniku pregorelom od duvana neće biti toliko primetne ali ih ima i definitivno su baze FA kvalitetnije od inawerinih.
    Takodje me je kopkalo pa sam morao da uzmem od našeg dragog zastupnka FA za Srbiju moj omiljeni Shade da probam i mogu reći da nema veze sa mozgom u odnosu na Siniššin koji je fenomenalan a razlikuje se dosta i od onog mog iz kućne radinosti koji recimo doziram sa 4% a RY4 sa 6%.

Ne bih želeo da se moj drugi post na forumu shvati kao pljuvačina po mnogo puta spomenutoj umbrelli ali da definitivno nešto nije u redu sa njihovim FA tečnostima svakako nije,svima koji me pitaju za kupovinu FA tečnosti u Srbiji odvraćam od njih a upućujem na SM mix ili kupovinu direktno od FA jer znam da je jedino to pravo kako treba da bude.

Van mreže Rokavec

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    « Odgovor #41 poslato: Decembar 24, 2012, 21:38:55 »
  • Publish
  • Stigle tečnosti od Siniše

:victory: :thankyou: :wavecrowd: :wavecrowd:

Sledi degustacija za jedno 5-6 dana pa onda moja ocena i komentar ;)

Van mreže Siniša

• Moderator
    • Newbie
    • Thank You
    « Odgovor #42 poslato: Decembar 24, 2012, 21:50:16 »
  • Publish
  • Stigle tečnosti od Siniše

:victory: :thankyou: :wavecrowd: :wavecrowd:

Sledi degustacija za jedno 5-6 dana pa onda moja ocena i komentar ;)

Samo da napomenem.... na bočicama nema naljepnica iz opravdanih razloga............

Van mreže Rokavec

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    « Odgovor #43 poslato: Decembar 24, 2012, 21:57:15 »
  • Publish
  • Ima sa druge strane rukom pisano ;) zar si zaboravio šta si mi posalo ?:) :) :)

namerno nisam slikao tu stranu jer ovako lepše izgleda ;)

Van mreže Rokavec

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    « Odgovor #44 poslato: Januar 05, 2013, 14:56:13 »
  • Publish
  • E ovako...

Posle popušenih 5 ML desert shipa i oko 4ML capucina sledi ocena tečnosti !

Da krenem od prve stvari koju sam primetio...

Tečnosti Siniše su malo ređe od nazovi originala koje Umbrella prodaje...

To je dobra stvar jer ređa tečnost bolje natapa fiber tako da dima ima malo više i nije mi se desilo da imam zagoreli ukus što je verujem posledica malo ređe tečnosti...

Druga stvar koju sam primetio je boja...

Razlike u boji tečnosti su značajne... napominjem poredio sam ih sa nazovi original Umbrella tečnostima...

Boja desert shipa kod umbrele je tamnija , skoro crvenkasta dok je kod Sinišinog mixa svetlija ( kada se sipa u CC klir 2.4 žuta)

Boja capucina je takođe svetlija nego kod umbrele... kada se sipa u cc skoro prozirna...

Ocene arome, ukusa :

Capucino je sjajan! Vrlo sličan umbrelinom proizvodu ali po mojoj proceni 10-ak % bolji... aroma je dobrog intenziteta i sveukupni utisak parenja ove tečnosti je poprilično dobar ...

OCENA Čista desetka!

Desert ship je malo različit nego onaj kod umbrele... imam utisak da se malo više oseti nota duvana a malo manje ono nešto "drugo" što ima desert ship...

Ne kažem da je loša sinišina DS tečnost ali će mi trebati vremena da se naviknem na nju jer kao što sam rekao razlika je osetna u poređenju sa umbrella tečnostima a ja sam se na njihov DS baš navikao... ( do sada popušenih oko 150 ML umbrella desert shipa)

Još jedno moje zapažanje...

Desert ship od umbrele i desert ship od jednog mog zemunca su skoro iste dok je Sinišina osetno drugačija ( NE LOŠIJA NEGO DRUGAČIJA)
    da pojasnim... to je ta aroma... to jeste DS ali se nakako razlikuje...

Eto to je to...

Moja ocena ;)