Autor Tema: Domaca lula by LimeLight  (Pročitano 39059 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
Odg: Odg: Stigao i ja :)
« Odgovor #30 poslato: Jun 25, 2013, 13:10:28 »
A ovi veliki će dudati ove SvD krmače.  ;D ;D ;D

Van mreže LimeLight

• Moderator
  • Newbie
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +51/-0
« Odgovor #31 poslato: Jun 25, 2013, 16:03:17 »
Dobrodošao!
A elektronika?

Bice verzija sa elektronikom. 3 moda...  :great:

Van mreže Che

• Hero Member
  • Thank You
  • -Receive: 2
  • Ugled: +986/-0
  • Pol: Muškarac
  • Viva La Revolución
« Odgovor #32 poslato: Jun 25, 2013, 18:02:55 »
...mogu ali onda mora drugi prekidac za bateriju sa bradavicom... taj prekidac ima veci hod kada stavis flat top tako da mislim da je besmisleno... ovako radi savrseno.
Mislim da uslovljavanje korisnika sa flat ili nipple top baterijama nije dobro resenje jer svako voli ono sto voli a mod sve to treba da isprati.Niko ne zeli da kupuje druge baterije zbog moda.

Van mreže LimeLight

• Moderator
  • Newbie
  • Thank You
« Odgovor #33 poslato: Jun 25, 2013, 21:28:50 »
...mogu ali onda mora drugi prekidac za bateriju sa bradavicom... taj prekidac ima veci hod kada stavis flat top tako da mislim da je besmisleno... ovako radi savrseno.
Mislim da uslovljavanje korisnika sa flat ili nipple top baterijama nije dobro resenje jer svako voli ono sto voli a mod sve to treba da isprati.Niko ne zeli da kupuje druge baterije zbog moda.

Slazem se ali ne postoji nacin da prekidac radi isto sa oba tipa baterija. A kontam ako je baterija problem poklonicu ja flat top bateriju svakom, jebo 3usd  :th_muscle:

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
  • -Receive: 22
  • Ugled: +6314/-1
« Odgovor #34 poslato: Jun 25, 2013, 21:32:19 »
Ajde prvo da sacekamo taj cudni dan petak, kada si najavio prezentaciju proizvoda
pa onda da polemisemo..ovako na "suvo" i nema nekog efekta!

P.S. slike smo videli zahvaljujuci Liberu..al to su "rani radovi", pa malo skocim
do komsiluka, jer tamo si okacio one dve slike jos pre tri dana..al cekamo petak
kako si rekao

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #35 poslato: Jun 25, 2013, 21:36:02 »
Dobrodošao!
A elektronika?

Bice verzija sa elektronikom. 3 moda...  :great:
To bih volio da vidim.  :smile1:

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
  • Thank You
  • Ugled: +216/-0
  • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
« Odgovor #36 poslato: Jun 25, 2013, 22:37:15 »
Ajde prvo da sacekamo taj cudni dan petak, kada si najavio prezentaciju proizvoda
pa onda da polemisemo..ovako na "suvo" i nema nekog efekta!

P.S. slike smo videli zahvaljujuci Liberu..al to su "rani radovi", pa malo skocim
do komsiluka, jer tamo si okacio one dve slike jos pre tri dana..al cekamo petak
kako si rekao

Sta ce se desiti u petak  :Scratch-Head:

Van mreže Che

• Hero Member
  • Thank You
  • Viva La Revolución
« Odgovor #37 poslato: Jun 25, 2013, 22:42:06 »

Slazem se ali ne postoji nacin da prekidac radi isto sa oba tipa baterija. A kontam ako je baterija problem poklonicu ja flat top bateriju svakom, jebo 3usd  :th_muscle:
Tako mozes da pravis sebi i drugarima sa foruma ali za neki ozbiljan posao tesko da ce ici takva kombnacija (mislim na inostranstvo jer kod nas nemas trziste za to).Recimo AW nema 18350 bez bradavice a napolju su to najcesce koriscene baterije.Njima uopste ne pada na pamet da uzimaju efestice jer su AW top i koriste ih u svim ostalim modovima.Bilo bi dobro da preradis taj prekidac da prima sve 18350 baterije,time ces si zagarantovati prodaju i dobre kritike od kojih u vecini slucajeva i zavisi kako ce ici potraznja.Sam hod prekidaca je barem meni veoma vazan jer zelim da odetim kada je prekidac aktiviran.Verovatno i ostali zele tako,ne mora da klikce ali da se dovoljno oseti.Jedva cekam da cujem prve kritike na gotov proizvod.

Van mreže LimeLight

• Moderator
  • Newbie
  • Thank You
« Odgovor #38 poslato: Jun 25, 2013, 23:43:25 »
Tako mozes da pravis sebi i drugarima sa foruma ali za neki ozbiljan posao tesko da ce ici takva kombnacija (mislim na inostranstvo jer kod nas nemas trziste za to).Recimo AW nema 18350 bez bradavice a napolju su to najcesce koriscene baterije.Njima uopste ne pada na pamet da uzimaju efestice jer su AW top i koriste ih u svim ostalim modovima.Bilo bi dobro da preradis taj prekidac da prima sve 18350 baterije,time ces si zagarantovati prodaju i dobre kritike od kojih u vecini slucajeva i zavisi kako ce ici potraznja.Sam hod prekidaca je barem meni veoma vazan jer zelim da odetim kada je prekidac aktiviran.Verovatno i ostali zele tako,ne mora da klikce ali da se dovoljno oseti.Jedva cekam da cujem prve kritike na gotov proizvod.

Sto se celija tice sanyo ima najbolje pa panasonic ili ti aw. Kineski bak pravi celije maltene u rangu visestruko jeftinije. Cak je i lenovo poceo od bjih da uzima pre par godina. Elem, kupac je uvek u pravu i postoji nacin jednostavan da se resi da prekidac identicno radi sa oba tipa bat. Uostalom saljem liberu sve krajem nedelje (nadam se da cu stici) pa kritikujte... :) meni to najvise znaci kada neko neutralan a iskusan kao ti da svoje misljenje. Hvala jos jednom na savetu za prekidac, resicu tu zackoljicu da svi budu srecni
« Poslednja izmena: Jun 25, 2013, 23:53:26 Prle »

Van mreže sijuks

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1
  • Ugled: +31/-1
« Odgovor #39 poslato: Jun 26, 2013, 09:45:26 »
Pozdrav i dobro došao  :wave:

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
Odg: Domaca lula
« Odgovor #40 poslato: Jun 29, 2013, 14:56:07 »
'Oće li biti šta od ovoga ili da krečim.  ;D

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #41 poslato: Jun 29, 2013, 15:05:57 »
Kreci ;D

Van mreže Che

• Hero Member
  • Thank You
  • Viva La Revolución
« Odgovor #42 poslato: Jun 29, 2013, 18:15:54 »
Nema nista dok mu ne dodjemo na vrata :spank: prodje i taj petak a na zapadu nista novo ;D

Van mreže gibalan

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #43 poslato: Jun 29, 2013, 19:10:33 »
Pa lepo je covek naglasio "...za sad!"
 a kad..eeeee, znas li koliko ima petaka do kraja godine ;D
Bolje da odgodimo taj susret sa sok cenama!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11745
  • -Receive: 10985
  • Ugled: +22737/-0
« Odgovor #44 poslato: Jun 29, 2013, 19:42:30 »
Mozda je neki pobozan covek pa je racunao prorocke dane iz Biblje? 1 dan = 1. godina ;D