Autor Tema: Mini vapeonly  (Pročitano 1916 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11205
  • -Receive: 10701
  • Ugled: +22453/-0
Mini vapeonly
« poslato: April 19, 2013, 12:09:37 »
  • Publish
  • Ponuda bottom coil atomizera nikad nije bila bogatija, a od danas je bogatija za jos jedan zanimljiv i veoma simpatican model. U pitanju je vapeonly mini. Ono sto se za sad zna je da je zapremine 1.6ml, isto kao veliki vapeonli dolazi u pakovanju sa tri glave: 1.8, 2.2 i 2.5oma i dolazi takodje kao vapeonly u varijantama sa raznobojnim tubama i sivim ili crnim telom. poznate su takodje i dimenzije i one su 14 x 77,1mm. Evo i prvih fotografija:

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +79/-4
    Odg: Mini vapeonly
    « Odgovor #1 poslato: April 19, 2013, 14:32:53 »
  • Publish

• Evo i malo vece slike.

Naruceno odmah par komada da se testira.

:dance:

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #2 poslato: April 19, 2013, 14:47:49 »
  • Publish

• Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #3 poslato: April 19, 2013, 15:23:40 »
  • Publish
  • Zaista odlično izgleda. Ako bude dobro radio, kao evod na primer, sve će biti manje razloga za kupovinu preskupih e-cig gedžeta.
    Ako bi Kinezi rešili da nekako ubace i neki airflow kontrolu za bottom coil atomizere, to bi bilo zaista sjajno. Uz upotrebu kvalitetnijih materijala mnogi rebuildable atiji bi bili ozbiljno ugroženi.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: April 19, 2013, 15:35:06 »
  • Publish
  • Nisam siguran da ce se odluciti na taj korak u ovom trenutku, mislim naj vise
    zbog dodatnih ulaganja, ali u skorijoj buducnosti sigurno!
    Ali ako ovaj mini bude funkcionisao kao standardni vapeonly, nece mu bas biti
    ruzicasta buducnost.
    Naravno, prvo treba sve lepo testirati pa doneti zakljucak.
    Ja licno imam gomilu zamerki, ali kazem to su subjektivna vidjenja i dozivljaji.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: April 19, 2013, 15:49:37 »
  • Publish
  • I ja sam zgrabio nekoliko komada, mada ne ocekujem nista narocito, bar ne nista vise od vapeonly-ja. U principu isto s... samo manje pakovanje. Ne kazem da je vapeonly los, ali mislim da je evod nogo bolji, ako ni zbog cega drugog ono zbog mogucnosti izbora protoka vazduha zapusavanjem jedne ili dve od tri rupice. Korisnici koji su koristili atomizere sa airflow kontrolerom znaju koliko taj detalj mnogo znaci, meni licno mnogo vise nego VV i VW. Moguce da ce vaopeonly mini biti zanimljiv vaperkama zbog simpaticnog izgleda i lepih boja.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: April 22, 2013, 12:07:19 »
  • Publish
  • Evo jos malo fotkica. Mozda nije nista narocito ali je bas simpatican. Pravi izgled dobija na ego bateriji, zaboravio sam na pocetku da napomenem, ima ego suknjicu.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Maj 20, 2013, 12:54:10 »
  • Publish
  • Najzad, posle dugog i neizvesnog putovanja, stigao mini vapeonly kod mene :dance:  Sto se performansi tice nema potrebe pisati bilo sta, jer je vec sve receno u temi o velikom vapeonly-ju. Nema ni jednog jedinog razloga da se po bilo cemu u radu razlikuje. Glave su iste, duzina tube ista, dimnjak isti, cak mislim da je cevka koja sprovodi prau identicna, a to je sve sto utice na kvalitet pare. Razlika je u kapacitetu, ali to je van prostora u kome se tecnost isparava tako da nema nikakav uticaj na performanse. Ovo je u stvari vapeonly na dijeti ;D  http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=882.0

Kvalitet izrade je identican, znaci veoma dobar, i stvarno mi je drago da su se otkacili onih sjajnih metala i poceli da prave rasprsivace od aluminijuma. Uzivo mnogo lepse izgleda nego na fotografijama, pa se moze reci da je simpatican ali nije fotogenican ;D  Meni licno se ne svidja to sto ima ego suknjicu koja u daje nepotrebnu duzinu kada se koristi na baterijama i modovima sa 510 konektorom. Mislim da bi dodatni ego konus bio mnogo elegantnije resenje. Ovako, cisto sumnjam da ce ga bilo ko koristiti na necemo sto nije ego baterija. Takodje mi se ne svidja drip tip koji nije isti kao na debelom vapeonly-ju, ali srecom postoji mogucnost zamene. Meni licno lepse izgleda sa mojim standardnim drip tipom. Mislim da je ovo pravi izbor za korisnike koji su zadovoljni velikim vapeonly-jem za neke spoljne varijante.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Maj 20, 2013, 13:37:15 »
  • Publish
  • Vapeonly BCC Mini Bottom coil clearomizer

Vapeonly Mini BCC

Vapeonly mini

VapeOnly BCC Mega & Mini

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +79/-4
    « Odgovor #9 poslato: Maj 21, 2013, 19:27:48 »
  • Publish
  • Nakon svih praznika, nerada i guzve u posti stigao konacno i meni paketic. Ovi Mini uopste nisu losi na ego bateriji... samo jedna mana za moj ukus... hladnija para kao i svi BCC...  ;D

Van mreže srcko

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +73/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #10 poslato: Oktobar 03, 2013, 01:15:26 »
  • Publish
  • Dobio danas od Dekija ovu izlicitiranu spravicu.
    Nema se tu nista novo reci u odnosu na prethodno napisano. Mogu samo da kazem da ja lepsi klir na ego bateriji nisam video. Buduci da inace jako rado koristim i veliki vapeonly, eto mene bas zadovoljnog.  :thumbsup: