Autor Tema: Vision eternity  (Pročitano 12267 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10969
  • -Receive: 10539
  • Ugled: +22291/-0
Vision eternity
« poslato: April 13, 2013, 22:35:05 »
  • Publish

• Ovaj model je prilicno dugo na trzistu ali ja sam ga se tek sad docepao, pa posto nema teme o njemu, nema druge nego da je ja pokrenem. Ovaj primerak sam dobio od prasnjave pecurke i ovom prilikom mu se zahvaljujem, bio je namenjen nekome drugom, ali "nije kome je receno vec kome je sudjeno".

Inace sam veliki ljubitelj dripalica jer sa njima nema iznenadjenja i one rade kad nista drugo ne radi, ali sam prema ovom modelu u startu imao neku vrstu averzije zbog materijala od koga je napravljen, i to je jedini razlog zasto se ranije nisam potrudio da sebi navatam jedan primerak. Inace ovaj atomizer je u svojoj klasi savrsenstvo, i stvarno je steta sto se ne pravi u ss varijanti.

Svi drip atomizeri su ograniceni na kapacitet od nekoliko kapi, i oni u koje moze da stane vise skloni su curenju, bilo kroz konektor ili kroz rupicu sa strane ako je tako resen dovod vazduha. U eternity stane 30-40 kapi bez ikakvog curkanja, vlazenja, neprijatnih zvukova... jedini uslov je da se prilikom ukapavanja vece kolicine tecnosti atomizer malo nakrene. I ako je atomizer namenjen dripanju, sa ovim kapacitetom se moze koristiti kao primarni, i bez problema gurati po dzepovima bez straha da ce napraviti poplavu. za ovo je zasluzna jako dugacka cevcica za dovod vazduha, i igla koja tecnost usmerava sa strane prema rupama koje sprovode tecnost u prostor namenjen za to. Ipak, kada se kapa direktno na iglu, velika je sansa da neka kap preko fitilja dospe i u otvor za dovod vazduha, pa ga treba nakrenuti prilikom punjenja. Takodje bih pohvalio veoma lako postavljanje setapa, odnosno najbolji i najjednostavniji nacin sa kojim sam se do sada sreo. Eternity je jako dobar i za napredne korisnike i za pocetnike, pre svega zbog lakog punjenja, odrzavanja i menjanja setapa, a dripac ko dripac, svaki setap mu je dobar. Pojedini recenzenti su izjavili da ima slabu aromu, ja to nisam primetio, meni je jednostavno savrsen. Mozda nisu lepo slozili setap ili ja imam mnogo dobar fiber ;D

Na kraju treba pomenuti da se moze korietiti i kao tank atomizer sa tankom od ego-t/c, ali ja ga tako nisam probao, jednostavno ne zelim da mu kvarim reputaciju najboljeg driping atomizera koji sam probao.

« Poslednja izmena: Jun 28, 2016, 02:31:32 Bolle »

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    Odg: Vision eternity
    « Odgovor #1 poslato: April 14, 2013, 16:34:54 »
  • Publish
  • Evo jednog zanimljivog resenja za eternity. Zavio sam dodatak za tank i u njega stavio ego drip tip tip A. Dobio sam prilicno kraci atomizer, veci otvor za dripanje pa samim tim i lakse ukapavanje, topliju paru i mozda malo bolju aromu. Meni licno ovako i lepse izgleda

Van mreže Hunor77

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 2
    • -Receive: 1
    • Ugled: +8/-1
    « Odgovor #2 poslato: Jun 08, 2013, 20:24:52 »
  • Publish
  • Imam ovaj atomizer vec neko vreme ali kad je kupljen imao sam jako velika ocekivanja prema njemu koja on nije ispunio jednostavno zbog tog razloga sto on nije bio ni ta vrsta ni ta kategorija attyja o kojoj sam ja mastao pa je zbog toga posle isprobavanja bila stavljena na stranu kao nije losa ali .....
    Trebam odmah na pocetku dodati da sam ga u to vreme pokretao sa obicnom fabrickom baterijom na 3,3V tako da jadnicak nije ni mogao da bude nesto specijalno  :-[
    Igrom sudbine bio sam na jednom mestu gde nisam mogao nabaviti kojekakve novitete ili delove za cc attyje koje sam imao i kad su svi otkazali dosao je red na eternity posto druge nije bilo, e i tad je doslo prijatno iznenadjenje.
    Stavio sam ga na VV 3-6V i cim sam pojacao napon iznad 4 V atty je prosto oziveo! Obilata i gusta para, ukusi u uromi koje pre nisam ni osetio, jednom reci neverovatno, kao da to nije bio isti atty!
    Jedino kod mene sam primetio da ne mogu da mu kapnem vise od 20 kapi jer posle toga curi na donjem kontaktu tecnost iz njega i da kao tank atty nije toliko dobar kao u dripping modu i da onda jos vise zna da curi.
    Sve u svemu meni se jako svidja i od tada ga redovno koristim i preporucujem ga svakom ako nista drugo da ga proba jednom i sam vidi mogucnosti ovog attyja.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Jun 08, 2013, 20:49:36 »
  • Publish
  • Verovatno bocice koje koristis daju malo vece kapi pa zbog toga stane tako malo. Joyetech i dekang bocice imaju male kapljice, pa iz njih stane bez problema 35-40 kapi, dok pojedine bocice imaju vecu kap pa ne moze ni 20

Van mreže Puk. Hans Landa

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +9/-0
    • Pol: Muškarac
    • Džaba široka ramena kad su muda malena
    « Odgovor #4 poslato: Jul 29, 2013, 16:33:08 »
  • Publish
  • Evo par reci o ET, dobio sam ga na probu od Libera,utisci su pozitivni. Odlicno lezi na twistu,ima veliki kapacitet, nije ni jednom procureo, ne svidja mi se sto se mnogo usija prilikom parenja ali to je verovatno do nacina parenja,ja mnogo vucem.
    Sve u svemu treba ga imati u kolekciji.

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    « Odgovor #5 poslato: Jul 29, 2013, 16:36:49 »
  • Publish
  • I kod mene se zagreva , ne do usijanja , ali se zagreva ,,, To mu bar kod mene nije - , vec +  ;D :th_coffeetime: ,,,
    Pisem o Venusu ,,,,,To je to ,,, ;D

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #6 poslato: Jul 29, 2013, 16:40:10 »
  • Publish
  • Drago mi je da ti se svidja Pukovnice, a to sto se greje je sasvim normalna pojava!
    I da, slazem se da treba sa njim obogatiti kolekciju :victory:

Van mreže fidel

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +63/-0
    « Odgovor #7 poslato: Avgust 08, 2013, 14:45:06 »
  • Publish
  • Čudnom igrom slučaja, preko Libera i Pukovnika, dođoh i ja do jednog Eternity-a. Bio sam baš nestrpljiv da ga probam posle pohvala koje sam na forumima pročitao o njemu. Za početak - kvalitet izrade je veoma dobar, lepo je poliran (liči na ss), dobro urađeni navoji, dizajn sasvim pristojan  i relativno veliki kapacitet. Odlično izgleda na ego ss bateriji a i na skraćenom eVic-u sa bOd tubom...
    Moram da priznam da sam očekivao eksploziju ukusa i th, ali od toga ništa. Istu tečnost sam sipao u njega i u eVod, stavio ih na iste baterije i aroma iz eVod-a je bila mnogo bolja a para bogatija. Posle nekoliko neuspešnih setapa aroma je i dalje bila značajno "prigušena", pare mnogo manje nego što sam očekivao. Juče namotah tri namotaja 0,15 kantala oko 4x1mm fibera, dobio sam 1,7 ohm i najzad shvatio zašto svi hvale Eternity... na ego bateriji u belom modu radi savršeno, bogata para, više nego dobro izražena aroma, th čak jači nego što mi odgovara.
    Definitivno ostaje kod mene, i to kao primarni atomizer za nošenje napolje. Svaka preporuka i za manje iskusne vapere (kakav sam i sam), setap je izuzetno lako namotati (pod uslovom da se pažljivo i nežno radi sa sitnim konektorima), pa je lako promeniti nešto ako trenutni setap ne odgovara. Vrlo korisna sprava za i probanje i kombinovanje aroma.

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
    • Thank You
    • Ugled: +216/-0
    • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
    « Odgovor #8 poslato: Avgust 08, 2013, 14:59:48 »
  • Publish
  • Ako sam ja uspeo da mu smotam setap , onda svako moze ,,,, :th_coffeetime:

Van mreže fidel

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +63/-0
    Re: Vision eternity
    « Odgovor #9 poslato: Avgust 08, 2013, 15:08:21 »
  • Publish
  • ...i fotke, doduše sa tefona...

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #10 poslato: Avgust 08, 2013, 15:12:49 »
  • Publish
  • Bez brige ;D kod mnogih je primaran!

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    Re: Vision eternity
    « Odgovor #11 poslato: Septembar 03, 2013, 15:35:25 »
  • Publish
  • Od danas sam i ja jedan od korisnika Vision Eternity multipraktik attya.Nisam se uopste zamarao sa tank varijantom vec sam ga odmah upogonio u drip varijanti.Vrlo sam prijatno iznenadjen aromom i kolicinom pare koju sam dobio sa fabrickim grejacem i to na mehanickom modu.Nemam nikakve primedbe na rad attya ali bih voleo da ga vidim u SS varijanti.

Sent from my GT-I8190

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Septembar 03, 2013, 16:32:33 »
  • Publish
  • To mu je pored slabih i tesko popravljivih pinova jedini nedostatak. Pinovi su sitni i to je cena malih dimenzija atomizera, ali bilo bi dobro da su izmenljivi jer se vrlo cesto desava da se polome. Kada se pazljivo namesta setap i koristi zica maksimalno 0.16 nema problema. Mojoj zeni gura vec 8 meseci sa zamenom setapa jednom nedeljno i kontakti su u savrsenom stanju, ali znam da je bilo problema sa tim

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #13 poslato: Septembar 03, 2013, 16:42:22 »
  • Publish
  • Probacu kako se ponasa prilikom zamene grejaca,tek sam ga upogonio pa jos nemam potrebe za tim.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #14 poslato: Septembar 03, 2013, 20:10:38 »
  • Publish
  • Ne mogu ja da mirujem,napravio sam novi grejac 1.1oHm sa 4 nomotaja 0.22 zice na jednom struku fibera od 2mm.Nisam nabio one pinove do kraja samo toliko da lepo drzi i sad radi ko zmaj  :thumbsup: