Autor Tema: Mixanje tekučina.  (Pročitano 2553 puta)

Van mreže Siniša

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +33/-0
  • Pol: Muškarac
Mixanje tekučina.
« poslato: Novembar 04, 2012, 19:42:15 »
  • Publish
  • Večini je poznato ali oni koji me ne poznaju ja radim SM-Mix-eve.
    Pošto je ovo tema : Pitanja početnika. a nekog zanima i hoće sam mixati neka me slobodno pita šta ga zanima.
    Ja radim isklučivo sa bazama i aromama od FA i što se tiče drugih proizvođaća nemogu dati nikakav savjet.
    Ja sam svoje popušio sada se inhaliram E-cigaretama.

Van mreže mazda323

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +12/-24
    Odg: Mixanje tekučina.
    « Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2013, 14:01:00 »
  • Publish
  •         Vidim Sinisha da danashnjm klincima nije bitno ni shta ni na koji nacin mogu da ushtede ili barem da za svoje novce inhaliraju pravu stvar koju surra mogu ponuditi  zetu ,snajci ili nekom svom dobrom dugo ne vidjenom prijatelju da pokazu shta imaju u kolekciji,elem ,da ili su se istrosili na prethodnom forumu pa sad rade i pare za sve pare ,no koliko dugo se bavim parenjem josh ni jedan vaper mi nije rekao dodji da probamo ono shto sam ja smiksao ili neko od ekipe a ja to dozivljavam,poshto alkohol ne troshim kao domacu koju svaka kuca treba da ima ako ne za svaki dan ,onda bar za doba kad dodju gosti,zar ne !
         Pocecemo sa  PG i VG om koji ovde ima za pristojne novce nabaviti,e sad bi ja tebe pitao za pocetak za vodu jer voda nije dobra ni u kolenima ,a kamoli u plucima !
         Pa tek onda o narudzbama sa  cistim nikotinom/kineski sajtovi/ ili uz koju bazu je najbolje uzeti nikotin PG nikotinski 36 ili PG nikotinski 24 mg ,! Koja je ono treca tecnoast koja se dodaje a nije ni pg ni vg ,i na kraju izbor aroma
       Parim 18 mg i jace tecnosti i bio bi ti dobra mushterija da si negde blize, ovako ne znam pocetkom meseca parim za sve pare a na kraju daj shta dash i mesecni prosek mi je oko 150/ 200 ml ,da bash tako 6 boca od 30 ml i 5/6 od po deset ml! Pa bi mogli krenuti sa savetima jer ja ne narucujem od preko ,tj ne umem ,znaci pg vg i vodu imam,fale mi arome i nikotin pa da krenem u malu manufakturu,za pocetak bi to bila litarska kolicina i to je jedino zashta se trenutno ja mogu i novcano i prostorno odluciti! Spreman sam na svaki dogovor i na degustaciju  te tvoje domacice ako ovde imash na probu coveka mogao bi uzimati direkt od ! Al sam se raspisao a deca i zena odavno hoce da jedu ,a ja ko da mi je poslednje ,i ko da ranim danima svi jedemo zajedno ,budi mi pozdravljen, pusti da prenoci pa cemo se dogovarati!

Van mreže Siniša

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +33/-0
    « Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2013, 19:16:26 »
  • Publish
  •         Vidim Sinisha da danashnjm klincima nije bitno ni shta ni na koji nacin mogu da ushtede ili barem da za svoje novce inhaliraju pravu stvar koju surra mogu ponuditi  zetu ,snajci ili nekom svom dobrom dugo ne vidjenom prijatelju da pokazu shta imaju u kolekciji,elem ,da ili su se istrosili na prethodnom forumu pa sad rade i pare za sve pare ,no koliko dugo se bavim parenjem josh ni jedan vaper mi nije rekao dodji da probamo ono shto sam ja smiksao ili neko od ekipe a ja to dozivljavam,poshto alkohol ne troshim kao domacu koju svaka kuca treba da ima ako ne za svaki dan ,onda bar za doba kad dodju gosti,zar ne !
         Pocecemo sa  PG i VG om koji ovde ima za pristojne novce nabaviti,e sad bi ja tebe pitao za pocetak za vodu jer voda nije dobra ni u kolenima ,a kamoli u plucima !
         Pa tek onda o narudzbama sa  cistim nikotinom/kineski sajtovi/ ili uz koju bazu je najbolje uzeti nikotin PG nikotinski 36 ili PG nikotinski 24 mg ,! Koja je ono treca tecnoast koja se dodaje a nije ni pg ni vg ,i na kraju izbor aroma
       Parim 18 mg i jace tecnosti i bio bi ti dobra mushterija da si negde blize, ovako ne znam pocetkom meseca parim za sve pare a na kraju daj shta dash i mesecni prosek mi je oko 150/ 200 ml ,da bash tako 6 boca od 30 ml i 5/6 od po deset ml! Pa bi mogli krenuti sa savetima jer ja ne narucujem od preko ,tj ne umem ,znaci pg vg i vodu imam,fale mi arome i nikotin pa da krenem u malu manufakturu,za pocetak bi to bila litarska kolicina i to je jedino zashta se trenutno ja mogu i novcano i prostorno odluciti! Spreman sam na svaki dogovor i na degustaciju  te tvoje domacice ako ovde imash na probu coveka mogao bi uzimati direkt od ! Al sam se raspisao a deca i zena odavno hoce da jedu ,a ja ko da mi je poslednje ,i ko da ranim danima svi jedemo zajedno ,budi mi pozdravljen, pusti da prenoci pa cemo se dogovarati!
    Ja ti koristim samo proizvode iz FA oni imaju bazu Tradicional to ti je mješavina PG-VG i voda, voda je dobra ali se treba znati dozirati a to u FA sigurno znadu jer svi hvale njihove baze i arome, voda ne ulazi u pluća nego para a to je i ljekovito jer se tako i inhalira kad imaš bronhitis. Nikotin posebno ja nemam a nebi se ni igrao sa doziranjima nikotina jer je opasno. u RS Yenki68 drži moje mixeve po 10ml pa ga možeš kontaktirati i uzeti od njega, kod mene možeš naručiti samo veče količine ili baze i arome. Znači od 50ml pa na dalje što se tiče Mixeva.
    Bilo bi najbolje da kontaktiramo preko maila njih pregledavam nekoliko puta dnevno a na forumu sam kada imam vremena
    mitrovicsinisa@yahoo.com
    Ja sam svoje popušio sada se inhaliram E-cigaretama.

Van mreže manilu

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +135/-0
    « Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2013, 20:36:55 »
  • Publish
  • ja sam na inaweri 5 mj i meni je ok, dostava u roku par dana, cijena ok i jeftin shipping, vjerojatno ima bolje ali trenutno mi je ovo ok, isto sam na oko 150-200 ml mj

Van mreže imimic

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • Ugled: +20/-0
    « Odgovor #4 poslato: Maj 07, 2013, 20:55:22 »
  • Publish
  • Da li vase tecnosti imaju rok trajanja,kako da ih cuvam,i kada ce da mi stignu ;D