Autor Tema: Evolv Reflex  (Pročitano 820 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5570
  • -Receive: 8932
  • Ugled: +9758/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Evolv Reflex
« poslato: Novembar 11, 2020, 14:32:39 »
Reflex is the only e-cigarette to respond to the user just like a cigarette.  Draw harder and it immediately gets more intense, draw softer and it backs off that’s why Reflex won’t make you cough.  No more you get what you get and if you don’t like it too bad.  Reflex is a cigarette replacement, plain and simple.  Tired of staring at your pack of cigarettes and wishing that something else worked.  This one does.

• Reflex has 3 settings that match ultralight, light, or full flavor cigarettes
  • No burnt taste, ever.  Pods last much longer than typical pod systems.
  • Individually tested pods guarantee consistency
  • Charges with any micro USB charger
  • Designed and assembled in the USA from global components

https://www.evolvapor.com/products/reflex

Vise o proizvodu se moze videti i cuti ovde:

ili ovde:

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1129
  • -Receive: 1138
  • Ugled: +1138/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Evolv Reflex
« Odgovor #1 poslato: Novembar 11, 2020, 14:46:55 »
Cek, 120$ za pod !? .. auuu

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Novembar 11, 2020, 15:44:25 »
Kako kome... ja npr spadam u ove "$40 off for customers 40 years old or older" tako da...  ;D

A sem toga toliko tamo cistacica sa 4 razreda osnovne zaradi za pre podne tako da uz pravi marketing to moze da prodje

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1129
  • -Receive: 1138
  • Ugled: +1138/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #3 poslato: Novembar 11, 2020, 22:01:34 »
..  jos 50$ za 10 kertidza .  Preterase ga :) .. bolje da su razvili ati. Pitaj boga koliko ce kostati neka nova generacija evolv dna plocica. Generalno, sve je skuplji vajping.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #4 poslato: Novembar 12, 2020, 14:39:32 »
Vape nikad i ne bi bio jeftin da nije Kineza."Zapadni" atomizer je u proseku 100-200$ a mod isto tako ako ne i vise - znaci tesko bi bez 200$ mogao poceti i to u najjeftinijoj varijanti.Ako zelis nesto tek malo bolje od najosnovnijeg modela 300-400$ je realnija cifra. Ali to je i prilagodjeno njihovim platama.

Nije da ih branim ali to je neka cena kao i kod nas - desetak kutija cigareta za pod (mada je i dalje 3000/120 ili 80 manje od 300/20).Druga je stvar kako ce se izboriti sa konkurencijom od 20$,to zavisi i od samog uredjaja i od reklame i zakona...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11741
  • -Receive: 10982
  • Ugled: +22734/-0
« Odgovor #5 poslato: Novembar 12, 2020, 17:23:17 »
Pa ono realno, nije ni 300-400 evra skupo ako ne ludujes sa opremom i stalno nesto juris novo. Ja kao neko ko koristi jedan mod i jedan atomizer, i ko je za skoro 10 godina staza promenio 3 atomizera, verovatno bih pametnije postupio da sam pre 5-6 godina kada su svi modovi postali dobri po pitanju elektronike, kupio jedan kvalitetan SS mod. Postedeo bih sebe kupovine gomile kineskog sljama, koji kada se sabere verovatno kosta vise. Ne opravdavam cenu od 300-400 evra sa parce gvozdja i komadic elektronike. Ali jos manje opravdavam ovu drugu krajnost. Kao da su se dogovorili...

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #6 poslato: Novembar 12, 2020, 18:54:03 »
Pa realno bi svako od nas ovde mogao izdvojiti par stotina e i dug vremenski period biti potpuno zadovoljan time sto je kupio sad kad znamo sta i kako.Problem je sto ja (a verovatno ni mnogi drugi) ne bih bio ovde da sam u startu morao izdvojiti toliki novac za nesto meni tada sasvim nepoznato.Ali opet,to smo mi i nas standard koji nema mnogo veze sa ostatkom sveta (bar onog dela na koji zelimo da se ugledamo) ...

Sa druge strane,cena ovog poda u USA je u rangu necega za jednu crvenu kod nas,znaci iznos koji se moze rizikovati.Kinezarije su tek posebna prica-nalazim likove na stranim forumima koji kupuju odjednom po 5 i vise atomizera/modova sto su im se dopali jer su to tamo smesne cene.Odnos mi/oni je otprilike 1/10 pa je tako i pitanje jel bi ovde pre kupio Evolv-ov pod za 1200 din ili kineski za 200 din.U bilo kom slucaju iznos nije neki...

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10050
  • -Receive: 12183
  • Ugled: +14618/-0
« Odgovor #7 poslato: Novembar 16, 2020, 20:25:57 »
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D