Autor Tema: The Mister by Vj-Mods  (Pročitano 2361 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10949
  • -Receive: 10512
  • Ugled: +22264/-0
The Mister by Vj-Mods
« poslato: April 04, 2013, 21:31:17 »
  • Publish
  • Evo jednog veoma zanimljivog i veoma retkog bottom coil hibrida iz finske. Pored toga sto je po knstrukciji hybrid, ovaj mod kao da je dobiven ukrstanjem oddy-ja i kayfuna, i cini mi se da je od oba uzeto najbolje. Konstrukcijski je dosta jednostavniji od oba, a opet misli da je sasvim dobar i sasvim funkcionalan. Finci su dokazali da se moze napraviti nesto dobro i jednostavno, a da nije genesis. Veoma jednostavno postavljanje setapa i kanali kao kod kayfuna i princip rada slican kao kod odyseusa ga mogu okarakterisati kao klon, ali ja licno mislim da nije, vec se radi o proizvodu kod koga su pozajmljena funkcionalna resenja drugih proizvodjaca, a koji je uproscen i za izradu i za upotrebu. Krajevi fitilja se postavljaju u kanale koji su slicni kao oni na kayfunu kroz koje dolazi tecnost, ali se u ovom slucaju dotok tecnosti do grejaca podesava odvrtanjem dimnjaka odnosno oslobadjanjem vece povrsine fitilja kojom upija tecnost, slicno kao kod oddy-ja. Dovod vazduha sa donje strane direktno do centra grejaca pravolinijski kroz dimnjak garantuje savrseno kretanje vazduha i verovatno fenomenalne performanse, a kolicina tecnosti se moze podesiti za potrebe bilo kog napona, tako da ce zadovoljiti potrebe i manje i vise zahtevnih korisnika. Dopunjavanje je veoma jednostavno, narocito kada se uzme u obzir da se dimnjak moze zavrnuti do kraja kako tecnost nebi prosla do grejaca. Definitivno mislim da je ovo pravac u kom treba da idu moderi, jer je trziste genezisima prezasiceno a ovakvih resenja ima samo 3. Velika je steta sto se radi o hybridu, odnosno sto se ne moze koristiti u kombinaciji sa drugim modovima, ali nadam se da je to sledeci korak proizvodjaca. Sa druge strane, cena od 160 evra je vise nego korektna i za nju se dobija kompletan mod, za tu cenu se mogu kupiti samo jedan kayfun ili oddy atomizer. Lezistu baterije nisam posvetio narocitu paznju jer je klasika, mada mi deluje veoma kvalitetno. Mislim da je ovo pravi izbor za korisnike ili potencijalne kupce oddy-ja i kayfun-a, jer za pribliznu cenu daje mnogo vise. Za mene za sad ne jer nisam ljubitelj sprava ovakvih dimenzija, ali nadam se nekoj mini varijanti :dance:

a evo i ovaj djasa je snimio i recenziju ;D

naravno korisna adresa: http://en.finnvape.com/product/507/

i fejsbuk stranica: http://www.facebook.com/pages/VJ-Mods/133016510204506

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: The Mister by Vj-Mods
    « Odgovor #1 poslato: April 04, 2013, 22:02:21 »
  • Publish
  • Odusevio me je! :dance:

Van mreže duracos

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Receive: 10
    • Ugled: +43/-0
    • Sve je relativno...
    « Odgovor #2 poslato: April 10, 2013, 13:50:38 »
  • Publish
  • Uhh sve je lepo i za sve se slazem u globalu...samo da me ne podseca na spric za kobasice :w00t: ..evo vec sam gladan :-[
    Svi elektricni aparati rade na >beli dim<...cim taj dim iz njih izadje ...oni vise ne rade?!?

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #3 poslato: April 20, 2013, 23:07:42 »
  • Publish
  • I Scott Bonner dao recenziju ,kaze da je "ukusniji" od genova,a poznato je koliki je on ljubitelj mesh-a...Sto je najinteresantnije ovako nesto i nijetesko napraviti...Ajte ,Yenki i Milose napravite nam po jedan... :bow:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10949
    • -Receive: 10512
    • Ugled: +22264/-0
    « Odgovor #4 poslato: April 20, 2013, 23:19:23 »
  • Publish
  • Joj samo da je malo lepsi ;D

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #5 poslato: April 20, 2013, 23:28:25 »
  • Publish
  • Ma samo atomizer nek naprave ,ne hibrid...A i nije tako ruzan! :pimp:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    MISTer Silica Hybrid by VJ-Mods
    « Odgovor #6 poslato: Maj 27, 2013, 22:03:13 »
  • Publish
    • Duzina: 134 mm + drip tip
    • Sirina: 22 mm
    • Kapacitet: 4.5 ml
    • Liquid kontola
    • Koristi 18490/18500 baterije (po meni veliki minus jer nema 18650 varijanta)
    • Lako preavljenje grejaca

Cena 160,00€

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    Odg: MISTer Silica Hybrid by VJ-Mods
    « Odgovor #7 poslato: Maj 27, 2013, 22:30:57 »
  • Publish
  • I Kaja i Ody i Taifun, dakle hmm...