Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

EGo Gs 2200 II problem sa punjenjem..

(1/4) > >>

UrosM:
Zdravo, ima li ko usb punjac za vision spinner jedan ili dva. Placam dobro! hitno mi je..Hvala

Evo kao preview sa slike:

Điva:
Mislim da ima u svakom vejp šopu
http://e-feel.net/usb-kabal-za-punjenje-za-evod/2597

LiberPrint:
I ne mora samo za vision spinner. Moze bilo koji ego punjac. Ja sam gomilu toga bacio zimus kad sam sredjivao neki lom, ali verujem da ce se naci kod nekoga.

Điva:
To sam baš hteo dodati da je to eGo standard

UrosM:
Dobio sam odgovor, da bas kaze da treba za vision spiner punjac, za ovu bateriju EGo Gs 2200 II...
Od jednog naseg vrhunskog poznavaoca, nemoj da se neko nadje uvredjeno ali iz keca mi je dao odgovor. Trebaju mi jer neke male adaptere koje koristim na standard 5V 500mah ne mogu da napune bateriju. I jaci punjac sam kacio jer kaze da se uspavala ali nije jer je napon manji u opsegu negde do 3,9. od 4,2 maxilmalno.Sada ne znam -  znam samo  da mi prija elektronska cigara. Odlucio sam se za ove ego baterije nesto kao zato sto Box Modovi nekako mi nisu realni, kao ova cevasta baterija. Mozda sam imao i boljih resenja. U svakom slucaju, nije moja greska nego tog sajta koji sam sam iskopao na netu i narucio baterije. Ako neko moze da baci pogled na doktor gugl jer sam slb bez p, da li moze za Ego Gs II 2200 mah Lumia Edition, obican a ne bas spinerov punjac, bio bih mu zahvalan....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju