Autor Tema: Kuda dalje?  (Pročitano 14691 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5107
  • -Receive: 7777
  • Ugled: +8603/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Kuda dalje?
« Odgovor #60 poslato: Decembar 13, 2018, 19:45:20 »
I ja bih voleo UZ i turbine ali...javlja mi se,javlja mi se ;D ...da ce cediti pare iz ovoga kako jeste sve dok moze .

Verovatno ce biti sve vise i vise podova jer se tu mogu prodati dodatni kertridzi ili grejaci.Bice i onih starter kitova kao i tankova za one sto ne vole podove ali su ipak musterije za fabricke glave,te stvari se proizvodjacima uvek isplate.Naravno,nije ni svaki proizvodjac stigao da izbaci svoj "MTL" atomizer ili,ako i jeste,nije izbacio "unapredjenu verziju 1.5" pa i toga mozemo ocekivati u 2019.Modovi ce mozda vise biti od plastike ukoliko mala tezina bude u modi ali i dalje sa drljavom farbom i nikakvog kvaliteta,uz obavezne 2X700 baterije i prihvat 24+mm atomizera.Kod atomizera mozda bude par zanimljivih resenja za vazduh ali nista revolucionarno.Kinezi ce se baciti vise i na IQOS ukoliko bude popularan u svetu.

I tako...Ne verujem u neku revoluciju ali ne bih imao nista protiv da gresim.

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1023
  • -Receive: 1004
  • Ugled: +1004/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #61 poslato: Decembar 13, 2018, 20:41:36 »
I sa tobom bih mogao da se slozim, ima logike. Zbog svega toga, ja sam prestao trositi ko sumanut, vec ono sto imam .. rabim. Protekla 4 meseca kinezima sam dao 0$ .. a kako se osecam .. narednih 4 cu im dam duplo :)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11210
  • -Receive: 10701
  • Ugled: +22453/-0
« Odgovor #62 poslato: Decembar 13, 2018, 20:50:53 »
Znaci

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1023
  • -Receive: 1004
  • Ugled: +1004/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #63 poslato: Decembar 13, 2018, 20:55:06 »
E to :)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9186
  • -Receive: 11499
  • Ugled: +13934/-0
« Odgovor #64 poslato: Januar 12, 2019, 11:10:01 »
Razmislja se o senzoru otiska prsta na dugmetu za parenje..

Obrazlozenje:
"Roditelji često ostavljaju svoje elektronske cigarete uokolo, a djeca su često vrlo znatiželjna ... S ovom inovacijom neće biti u mogućnosti da pokušaju da imitiraju svoje roditelje u tajnosti i da uzimaju loše navike. Isto tako za vaše znatiželjne prijatelje sa sumnjivom oralnom higijenom koji će biti uklonjeni zahvaljujući ovoj sigurnosti!"

Detaljnije: https://blog-vape.com/en/2018/06/12/usa-vaping-devices-with-biometric-protection/
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1367
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
« Odgovor #65 poslato: Januar 12, 2019, 15:46:53 »
Imam utisak da cim nesto postane prevazidjenou mobilnoj industriji odma se preuzima u ecig industriju, prvo su to bili ekrani vecih formata u crno beloj varijanti, zatim kolor, pa mp3, slike i koje kakve nepotrebne gluposti, ovo je jos jedan momenat jer se sada otisak prsta prebacuje na sam displej telefona, tako da ce sadasnji senzori za otisak prsta sto se mobilnih telefona tice otici u zaborav, ipak ovo je jedna od korisnih gadzeta na ecig opremi kao sto je i naveden razlog u postu iznad. Sta je sledece ostaje da vidimo u veoma skoroj buducnosti jer zuti ne miruju ;D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9186
  • -Receive: 11499
  • Ugled: +13934/-0
« Odgovor #66 poslato: Januar 12, 2019, 16:51:43 »
Mozda ima prednosti ali svakako i mane...neces moci u zimskim\radnim rukavicama da paris , moraces okidati taster iskljucivo jagodicama kaziprsta odnosno palca u zavisnosti sa kojim ga programiras dakle koriscenje samo leve ili desne ruke , verovatno odlozeni start ( dok skenira svaki put ) itd..
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1367
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
« Odgovor #67 poslato: Januar 12, 2019, 19:16:52 »
Da na tome moraju da porade mozda postavljen negde nevezano za prekidac sa automatskim zakljucavanjem posle nekog vremena ako se mod ne koristi, a inace na mobilnom moze da se programira nekoliko otisaka