Autor Tema: Iritacija koze od arome  (Pročitano 474 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11316
  • -Receive: 10759
  • Ugled: +22511/-0
Iritacija koze od arome
« poslato: Decembar 16, 2019, 19:36:32 »
  • Publish
  • Narucim od bugara Halo arome i ljudi poslali bocicu TPA Western na poklon. Kad dobijem neke nove arome, prvo kapnem negde na ruku, razmazem i pomirisem, pa sam tako i danas uradio. Nikad nisam imao neke iritacije niti bilo kakve probleme, niti sam razmisljao u tom smeru. Mislim da sam to ranije radio i sa tim westernom, samo je cini mi se drugacije mirisao. Bas tamo gde sam namazao western, u roku od 5 minuta se pojavilo crvenilo, pocelo da svrbi i da otice. Bilo je prisutno nekih par sati, a kasnije je manje svrbelo pa sam zaboravio na njega i sad je vec proslo. Bilo je daleko vise crveno nego sto to izgleda na fotografiji, ali valjda softver telefona malo doradi sliku i sklanja crvenilo. I ko sad to da udise u pluca kad kozi napravi takav cirkus?

Na mreži Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1915
    • -Receive: 1723
    • Ugled: +2016/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Iritacija koze od arome
    « Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2019, 19:48:20 »
  • Publish
  • Koji bedak
    Nedavno sam napravio 60 ml TPA Western na 4%
    Znam(tako se sećam) da treba provetravanje zbog alkohola

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2019, 20:29:55 »
  • Publish
  • Prosuo sam ja alkohola po sebi kol'ko hoces. A i nemam bas tako osetljivu kozu. Polivao se raznim drugim aromama, bazom stotkom... Nikad nista.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5185
    • -Receive: 7936
    • Ugled: +8762/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2019, 19:24:52 »
  • Publish
  • Priznajem da se meni nije desilo (mada nisam ni isprobavao arome na taj nacin) ali jesam primetio da mi pojedine arome smetaju.I to ne mislim na ono "ne dopadaju se" vec na (istina relativno blage) fizicke smetnje u vidu mucnine,smetnji sa zelucem ili okolnim organima i sl.Vremenom sam naucio da takve izbegavam ali to sve govori da niti smo mi svi isti niti su arome sve iste kao i to da su arome zapravo najgori i najmanje ispitani deo svega ovoga.Svako ko radi sa koncentrovanim aromama,npr u prehrambenoj ili kozmetickoj industriji zna koliko neke od njih mogu biti iritantne ukoliko dodju u dodir sa kozom.Nedostatak kontrole (ne,ne zalazem se se da se drzava mesa bas u sve ali npr. ono sto je FA radio je dobar pravac) kao i zelja za sve vise novih i drugacijih ukusa ce sigurno dovesti i do vece upotrebe komponenti koje bas i nisu najbolje za kreiranje vape aroma.

Na mreži Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1915
    • -Receive: 1723
    • Ugled: +2016/-0
    « Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2019, 19:38:53 »
  • Publish
  • Morao sam probati, kod mene nema nikakve iritacije kože.
    Ali za svaki slučaj neću više koristiti TPA Western.
    Uvek je bio sumnjiv zbog mirisa i alkohola.
    U stvari već odavno ne koristim stalno, samo povremeno, ovo zadnje sam dobio na poklon uz neki biznis.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Decembar 17, 2019, 19:57:11 »
  • Publish
  • Ma ja cu da ga trosim ako mi se svidi. Koliko se secam, nije mi bio los ranije. A mozda probam da ga namazem jos negde ;D  Svakako je bolji od ovih budjavih Halo, pa bar nesto da mi se isplati od te porudzbine. Verovatno su zvesni koliko su s...e te Halo pa mi ovo poslali da se utesim :-[