Ostale teme vezane za e-cigarete > Pomoc oko nabavke opreme

Buducnost online nabavke vape opreme

(1/2) > >>

bobpp:
Sinoc je kompletna ponuda vape opreme nestala sa Aliexpress-a (srecom,vidim da se jutros vratila).Mozda je u pitanju neki bug a mozda je razlog i zabrana online prodaje koju je Kina nedavno donela i oko koje nisu bili sigurni na sta se odnosi.Jedno od tumacenja je da to nece vaziti za izvoz pa nas mozda sa te strane ne "kaci" ali uvek postoji mogucnost nekog ogranicenja od strane nase drzave (kao sto je slucaj u CG,koliko cujem).
Kakva su misljenja?Imate neke planove,kanale nabavke,rezerve opreme, uopste strategije prezivljavanja ... ili vecina planira da se prosto vrati na cigare u slucaju takvog razvoja dogadjaja?

rankosuns:
ja imam zalihe za do 2059-te tako damogu da  :015:

Điva:
Ne razmišljam uopšte, bilo kad mogu da pređem na nikotinske tablete i CBD bonbone, zaboravim na vejp :)
' Problem ' da imam zalihe doživotne još od TPD cimanja, pa mi još manje znači sve :D

Ps:
Sa AliExpress u životu nisam kupio ništa.

Milanez:
bar cemo na forumu moci javno da se samosazaljevamo i delimo muku

Milanez:

--- Citat: Điva  Novembar 06, 2019, 19:58:09 ---Ne razmišljam uopšte, bilo kad mogu da pređem na nikotinske tablete i CBD bonbone, zaboravim na vejp :)
' Problem ' da imam zalihe doživotne još od TPD cimanja, pa mi još manje znači sve :D

Ps:
Sa AliExpress u životu nisam kupio ništa.

--- Kraj citata ---
kakav je throat hit sa tim nikotinskim tabletama?   :dance:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju