Ostale teme vezane za e-cigarete > Pomoc oko nabavke opreme

preporuka za tube mod

(1/7) > >>

Milanez:
sto kazu hrvati-lijep pozdrav svima
juce sam klosario po beogradu i u jednoj vejp radnji sam probao ergonomiju tube moda(prvi put u zivotu) i shvatio da je vrlo dobro
bio je to neki vaporeso mod znam da nema displej sad kako se to zove mehanicki il kako vec ne znam
u perspektivi mi je ako bude sve kako valja da nabavim bar jedan regulisani tube mod ali o njima pojma nemam znam samo da je recimo uwell nuncaku kazu ok ,cuo sam za neke ehpro modove ali ...sto se kaze-nisam pametan
voleo bi kada bi ste me uputili na neke modele da vidim sta ima pa da lajkujem neki i nabavim  :wave:

milutko1:
https://www.e-ciginfo.net/index.php?board=125.0

citaj,biraj

Milanez:
 :00000003: :00000003: :00000003:

LiberPrint:
I ja volim te cevke, ali na zalost, sve regulisano je dugacko, a sve neregulisano je... Jbg neregelisano ;D  Dvoumio sam se, gledao, trazio... Neregulisano ne dolazi u obzir a fizika je neumoljiva. Ne bi mi bio problem da je i 1000-1500mAh a da nije duze od 80mm, ali to niko ne pravi. Na kraju se skrasio sa dve cevke koje nosim uvek kad izlazim. Jedno je Joye exceed. Lep kapacitet i skoro pa regulisana. I ako se prodaje kao baterija sa stabilnim naponom, nije istina ali je podnosljivo. Druga varijanta koju koristim je mehanika sa kick-om. Regulacija koju daje originalni kick je fantasticna, ali ga koristim u kombinaciji sa max 18500 baterijama i tad je duzina sasvim ok.

Milanez:
jel frka napraviti grejac na cevki?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju