Autor Tema: Target Mini V2 Kit | Recenzija  (Pročitano 265 puta)

Van mreže Bet

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 335
  • -Receive: 3191
  • Ugled: +4198/-0
  • Pol: Muškarac
Target Mini V2 Kit | Recenzija
« poslato: Avgust 09, 2019, 20:17:52 »
  • Publish

• Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11110
    • -Receive: 10635
    • Ugled: +22387/-0
    Odg: Target Mini V2 Kit | Recenzija
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2019, 20:51:08 »
  • Publish
  • Da odgovorim na tvoje pitanje sa kraja recenzije ;D  Volim i koristim male modove, vizuelno mi se svidja vaporeso mini, ali ga ne bi koristio jer mi dosadasnje iskustvo govori da vaporeso modovi bas ne odisu kvalitetom.

Van mreže Guru

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 113
    • -Receive: 571
    • Ugled: +572/-0
    • Never looked back!
      • www.axe.rs
    « Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2019, 21:10:26 »
  • Publish
  • A meni svaki vaporesso nadziveo moja ocekivanja... Swag već 2 godine kod drugara, jedan imam tarot pro, ja revenger, uskoro i luxe mozda...
    Ja mislim da nikada nisam imao problem ni sa jednim...

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5065
    • -Receive: 7625
    • Ugled: +8451/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Avgust 09, 2019, 21:34:30 »
  • Publish
  • Sve su to kraktotrajni uredjaji koji sluze da rade dok rade i nakon prestanka se odmah zamenjuju drugim slicnim,nekim koji je u tom trenutku najprivlacniji bilo bojom bilo oblikom,sarenim pakovanjem ili vec nekom drugom "trenutnom" privlacnoscu.Mozda ce nekome raditi godinama a drugom samo par dana ili nedelja ali i jedno i drugo je cista slucajnost.

To sto smo mi napravili od toga nauku ili sto su nam primanja mala pa nam je i 20-30$ veliko kao kuca je druga stvar.Ciljna grupa za ove proizvode su isti oni kupci koji napune puna kolica razne robe ne zato sto im je bas taj konkretno proizvod nuzan vec iz razloga jer im je u tom trenutku privukao paznju i mogu da ga priuste.

Ne govorim o konkretnom modelu koji nisam ni video vec pricam uopsteno o tome kako i proizvodjaci i prosecni kupci gledaju na ove proizvode.

Van mreže Guru

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 113
    • -Receive: 571
    • Ugled: +572/-0
    • Never looked back!
      • www.axe.rs
    « Odgovor #4 poslato: Avgust 09, 2019, 21:39:11 »
  • Publish
  • Pa generalno da, ceo vaoe community je takav...
    Naj ise prodaju modovi od 20 do 40 dolara...
    Kao Pico nekada a i sada... Zabod stoleća...

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11110
    • -Receive: 10635
    • Ugled: +22387/-0
    « Odgovor #5 poslato: Avgust 09, 2019, 22:13:15 »
  • Publish
  • Ma slazem se, kvalitet je kakva je i cena. Ali medju svim tim krsem, ima onih malo boljih i malo losijih. Vaporeso, po mojim iskustvima spada u ove druge. Pa zasto ja za mojih 20-30 dolara ne bih kupio ono malo bolje? Nikad mi se ni jedan joye ili eleaf mod nije pokvario, niti se rasklimao, ili pravio neke glupe probleme koji iritiraju, poput klimavih konektora ili pocrkalih dioda na ekranu. Ok, svi oni posle nekog vremena izgledaju kao nesto pokupljeno sa deponije, ali rekao bih da vaporesso i tu prednjaci. Svi njihovi modovi imaju jako glup nacin postavljanja konektora, gde konektor sa unutrasnje strane drzi samo jedan limcic, pa se od najmanjeg udara atomizerom konektor rasklima. U prve targete sam bio prosto zaljubljen zbog dimenzija i ergonomije, a sa druge strane me je strasno iritiralo to sto sam svaki cas morao da rasturam mod i namestam konektor. Tako sam se patio dok se sav sadrzaj sa ekrana nije izgubio, dok na jednom nisam mogao da vidim ni kolika je snaga. Joye ili eleaf koristim sve dok mogu da ih gledam, i zamenim ih kad postanu bas toliko ruzni da mi bodu oci. Ali i dalje rade i ne smaraju.