Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

"Napredni" podovi

<< < (4/4)

LiberPrint:
Teme bez spama su dosadne ;D To sto ti je aroma lepsa je verovatno zbog redjeg povlacenja. Nama cesto povlacenje smori receptore pa ne osecamo nista. Zanima me kako drugi reaguju na nic salt? Jer meni nisu legle, a ni par ucesnika u testiranju koji su bili sa mnom. Da li treba izdrzati duze da se navikne, probati neke druge varijante, ili to jednostavno nekome odgovara a nekome ne? Dosta njih se na stranim forumuma zali na grebanje i teranje na kasalj. Opet, ima i zadovoljnih. Meni su nekako draze informacije sa ovih nasih prostora ;D

jav74:
Ja free base koristim samo hazelnut u smok nordu...potpuno presla na soli.mozda sam imala srece i sa firmom od koje sam prvi put ih narucila.samo se sjecam prvi put kad sam povukla da mi se zavrtjelo.ovo mi je jeftino ,2-2.5€ je 10ml...uzela 100ml omiljnih ukusa.ja grebanje imala nisam ni suvocu ni kasalj.znaci 2 poda soli i treci freebase.nord sam i uzela jer ne nadjoh salt ljesnik,ali kafu sam nasla.sve omiljene arome pronasla.nuspojave su meni samo jedna-manje parim.nisam 6 god cuclu vadila iz usta.ovo gospodski lagano povucem jedan dim i ostavim.od mene cista 10-ka.ps pijem lijek za tahikardiju (ubrzani puls)i mislila sam da ce soli da me “onesvjeste”.nista..nikakve smetnje,puls normalan.ne vucem sa sobom flasice nego po rez ketridz napunjen drugim ukusom.

Guru:
Ja sam imao Pasito i mogu reci da je super stvar. Imas glave, imas grejace a tu je i rba, pa ko sta voli. Stane u dzep svaki, zadnj na farmekama, dobar kapacitet, ima i podesavnje vazduha. Dakle sve i sto da ne.
Za naprednije koji bi hteli tako nesto sto da ne. Povuces par puta 50mg, zaboravis na njega.
Evo sad imam ovaj mali Target 2 i Fresia RTA na kome "mogu" nic soli da se pare.
U korpi mi je 200ml javine 250mg nic soli ali zbog jednog poznatog odavde nikako da narucimo
Ako narucim to, bukvalno sam sa ovom kombinacijom zavrsio sva posla

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju