Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

"Napredni" podovi

(1/4) > >>

bobpp:
Sta je to sa ovim "naprednim" podovima sto se sad pojavljuju?Koja je njihova poenta?

Za mene je pod nesto malo,jednostavno,relativno jeftino,prihvatljivo prosecnom (bivsem) pusacu i dostupno na svakom cosku.Kao Juul npr.Nesto sto svaka baba moze koristiti i od cega se nece uplasiti kad ga vidi (za razliku od 4x18650 moda i 6+ml atomizera).Kad se kertridz potrosi kupis novi (opet na svakom cosku),kad se pod isprazni prikljucis na punjac...najkomplikovanija stvar je da potrefis koja strana se gura u usta.Kakvo menjane grejaca,podesavanje,premotavanje...pa to smo imali i do sada ko je hteo i to uz mnogo vise opcija - jace baterije,vise funkcija i mogucnosti kombinovanja cesto uz slicne ili tek malo vece dimenzije.

Zasto bi sad neko kupio i koristio pod sa baterijom od 200-300-400 mah i 1ml kapaciteta ako ne zeli da koristi soli?Zasto bi neko kupio pod sa 1000+ mah i nekom regulacijom (koji vise nije tako ni mali) i bio prinudjen da koristi samo njegov kertridz koji mu mozda i ne odgovara u potpunosti?Zasto bi se mucio da ga premotava ako vec zeli da premotava pored toliko rba atomizera namenjenih tome u sirinama od 12mm do 42mm?Zasto bi bio ogranicen samo na tu jednu opciju koju je proizvodjac ponudio?A ako kazemo da mnogim korisnicima veliki izbor i nije bitan vracamo se na ono prvo - sta ce im onda "napredni" pod i kome su oni namenjeni?
I dalje verujem da su podovi dobar pristup omasovljenu parenja ali mi se cini da proizvodjaci opet u lovu na profit odose na krivu stranu kao sa onom poplavom modova sa 3-4-5 baterija i 100+W atomizerima.Ali opet,mozda i gresim.Mozda je svaka domacica cekala upravo da se pojave takvi uredjaji pa da izvadi pincete i iglice jer joj premotavanje prosecnog rba atomizera nije predstavljalo dovoljan izazov.

ivanneko:
Mislis li na ovako nesto ?

Pa sta znam , mozda ce neko to koristiti zato sto je uredjaj kompaktan....videcemo u buducnosti  ;D

Ili mozda ovako nesto ?

Paa. znas kako se kaze...svaka roba ima svog kupca  :lol:

bobpp:
Da,manje-vise to...
I dalje mi nije najjasnije.To kao ono kupis fotoaparat "idiot" ali ne obican vec "napredni idiot"...Iste cene i velicine kao (D)SLR,isto moras znati sta je fokus a sta ekspozicija i izbacuje samo RAW ali nemas prednost velikog senzora,izmenjivih objektiva,bliceva i ostale dodatne opreme.
Tako i ovo - ako hoces da premotavas i da se igras kupis "igracku" namenjenu za to,posebno sad kad su cene tu negde.Ako neces da razmisljas onda kupis Juul i slicne tog tipa pa samo menjas kertridze.

ivanneko:
Iskreno ne vidim ni ja tu sad neku prednost ali..reklama je cudo  ;D

A osobe koje se pale na to...jos cudnije  :098:

Điva:
Sledeći je POD sa staklenim tankom :D

Sent from my S60 using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju