Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

Trebamo li ohrabrivati rekreativno parenje ?

<< < (2/3) > >>

Bolle:
Ja sam poznat kao strog...  :spank:
Tako da bih ja po starom dobrom Drakonovom zakonu, tim rekreativcima stavio rotkvicu ili živu ribu u anus ili eventualno ih čupao za kosu pred okupljenim građanima...  :yes:

Nego me jedino muči pitanje, zašto sam i ja počeo da pušim (da pravim kolutove spžio sam kutiju sa 19 godina), a imao sam iole neki IQ tada, možda i veći nego danas... I sećam se baš kako mi je prijala ta prva, kao i ostalih par prvih kutija...
Cenim dalje, da samim tim što je neko ovde, na nekom drugom forumu ili u tematici vezanoj za elektronske na društvenim mrežama, znači da postoji svest iliti interesovanje ili želja ili već nebitno kako ćemo nazvati to nešto da se upozna sa istim i da sazna nešto više o tome što bi trebalo da je za pohvalu...
Shodno tome da je ova tema proistekla iz toga što je ovde neki dečkonja iz meni nepoznatog razloga napisao da je "napaljeni rekreativac-klinac na vejp oblake", a da nije napisao da je neki sredovečni molekularni biolog i da mu vejp oblaci trebaju pri fisiji i fuziji ili da je akademski građanin pri scenskoj katedri u pozorištu za dimne zavese +47, ne umanjuje njegovu potrebu za "pomoć".
Elem, zar nije ljudski i pomoći pa i na taj način što ne odgovorimo nekome ko nam se virtualno ne dopada, bitno je da ne odmognemo bez obzira kada je ko počeo sa pušenjem i iz ko zna kojih znanih i neznanih razloga...
Halo ljudi, šta vam je...  :wave:

Điva:
Čovek nije došao zbog preporuke za vejp, nego da proda: ' Non electric vaporizer '
To je vrlo verovatno ' dry herb vaporizer '

Sent from my S60 using Tapatalk

ivanneko:
Kako sam ja razumeo koristi e-cigaretu .. Mozemo li onda reci da je promasio forum i da je nepozeljan ? Mislim da ne..
Pored toga mozda poseduje i nargilu koje se zeli otarasiti ? Ni u tome ne vidim neki narociti problem  :winksmile:

Điva:
Naravno da nema nikakvih problema :)
Meni čovek ne smeta, čak me sad već zanima kakav je taj vaporizer

Jedini problem može biti samo to što sam izjavio:

--- Citat ---…ja ti sigurno neću pomoći ni u čemu.
--- Kraj citata ---
To se ne menja, jer kontam da:
nepušač - vejper, ' cloud chasing ' i slične scene su loši primerci za opštu vejpersku zajednicu.

Sent from my S60 using Tapatalk

ivanneko:
Nije samo zbog njega otvorena tema  ,ispadi su postojali i ranije a po svemu sudeci bice ih i u buducnosti na nama je da posavetujemo eto kad si naveo primer da se ne privlaci paznja na javnim mestima i sl.. a pomoci ces Điva ako zatreba savetom jer ukoliko se zapali vejper ne daj boze i izadje u novine ,nema losije scene za opštu vejpersku zajednicu priznaces  :winksmile:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju