Autor Tema: Uwell Amulet Pod System Kit  (Pročitano 1007 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9240
  • -Receive: 11558
  • Ugled: +13993/-0
  • Pol: Muškarac
Uwell Amulet Pod System Kit
« poslato: Jul 05, 2019, 16:22:37 »

Amulet Pod System Kit from Uwell is the world's first watch-style pod system kit with 370mAh built-in battery and 2ml refillable pod cartridge. With the unique design, it can be worn on your wrist to free your hand. Just touch it, you can check the date and time at any time. And the direction of the screen can be adjusted according to your wearing habits. The included cartridge is compatible with e-liquids and nicotine salts. It also features no button design for easy operation. What's more, the unique Pro-FOCS flavor testing technology will provide you with the ultimate vaping experience by controlling the heating temperature and completely restoring the e-juice flavor. The anti-dust system effectively protects the core components and prolongs the service life. Multiple protections are applied to guarantee safe vaping. Available in Black.

https://www.sourcemore.com/uwell-amulet-pod-system-kit.html
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1371
  • -Receive: 2211
  • Ugled: +3462/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Uwell Amulet Pod System Kit
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2019, 15:51:55 »
Da predstavim još jedan gadžet koji dolazi iz kompanije Uwell, moram reći da su po meni svi pod sistemi neka vrsta gadžeta nekome su oni interesantni nekom ne, u celosti tj u kompletnoj ponudi na današnjem tržištu a morate priznati da se pojavljuju brzinom kišnih kapi. Neko ih ne želi u svojoj kolekciji a neko će izabrati nešto što mu se svidi na prvi pogled. Biće tu bačnih para kao i u svemu što kupimo a da pre toga nismo imali prilike da probamo. Ja ću pokušati da vam objektivno predstavim ovaj pod (gadžet) a vi sami odlučite dali je on za vas ili ne.

U pitanju je Uwell Amulet 2u1, naprvi pogled običan digitalni ručni sat, iz daleka gledano, skup i kvalitetan, a iz blizine shvatite da je to komad plastike povećih dimenzija, ipak lepo izgleda solidnog kvaliteta i lepo izgleda na ruci.

Dimenzije su 47.7 x 37.5 x 17.2 mm, težina samog pod-a je 27g, a bez ketridža pod je težak 21g, a sa nosačem i narukvicom je 58g, baterija je 370 mah-a a izlazna snaga 10w.

Pod ima razne zaštite, zaštita od prašine, maksimalna dužina povlačenja 8s, temperaturnu zaštitu, zaštitu od kratkog spoja, indikator prazne baterije.

Pokazuje sve što je potrebno i to ne stalno već tek kada pritisnte prekidač koji je stacioniran sa strane ili duplim dodirom po sredini displeja sa leve i desne strane, to je ujedno i funkcija za  podešavanje vremena i datuma. Na displeju je velikim brojevima prikazano vreme, a sitnijim, otpor grejača, datum, i indicator napunjenosti baterije.

Sam ketridž deluje mali dimenzija ali njegova zapremina je neverovatnih 2ml, grejač je 1,6 ohm-a, punjenje je sa donje strane i za sada nema nikakvih naznaka curenja tečnosti a ni kondenza. Izrađen je od fine glatke plastike tako daje i  sam usnik udoban za korišćenje, ovo je klasičan mtl pod, para je topla nekom to neće odgovarati.

U zavisnosti dali ste levak ili dešnjak pritiskom na prekidač 4 sekunde displej će se rotirati.

Moram reći da ovaj pod radi jako lepo kao i Uwell Caliburn koji me je baš oduševio, koristim regularne tečnosti 9 ili 12mg, količina pare za ovakvu igračku je više od očekivanog. Baterija je za svaku pohvalu po nekom mom dosadašnjem korištenju skroz napunjen pod može da izgura malo vise od jednog tanka ajde da kazem oko 3ml tečnosti, mada ću se time još pozabaviti i napisati kasnije nakon malo dužeg korištenja. Ketrtidži su kao i kod Caliburna jednokratni nema zamene grejača uz sam komplet dobijate jedan ketridž, novi ketridži se prodaju u pakovanju od dva komada.

Sto se tiče narukvice pašu sve od 22mm, kao što možete videti na slikama ja sam stavio od galaxy watch-a, tako da kome se ne sviđa apple fazon ima izbor.

Prednosti

*Dobra anatomija baterije za pod ovako malih dimenzija

*Lagan

*Jednostavan za korištenje

*Odlična aroma

*Solidna količina pare

Nedostatci

*samo jedan ketridž u pakovanju