Autor Tema: Sigelei T-MAX (box mod)  (Pročitano 1629 puta)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +79/-4
Sigelei T-MAX (box mod)
« poslato: Mart 25, 2013, 11:24:00 »
  • Publish

• Iako nisam ljubitelj box modova, ovo je jedan koji bih pazario... kada ne bih bio siguran da ce skupljati prasinu.

Sve opcije su mu iste kao na Z-MAX modu (OLED displej, VV i VW, RMS...), samo je redizajniran i prepakovan. Prvi T-Max je proizveden za rad sa 16340 baterijama ali je nakon dosta komentara odluceno da se izadje i sa modelom za 18650 ili 2x18350 baterije.

Mada, kada bih ga uzimao, uzeo bih sa 16340. Nekako smatram da poenta box moda, izmedju ostalog, jesu i sto manje dimenzije.

Na klipu je model koji radi sa 16340 baterijom:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Sigelei T-MAX (box mod)
    « Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2013, 11:37:17 »
  • Publish
  • Hmmm zanimljiva igracka samo da malo porade na dizajnu.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2013, 12:49:54 »
  • Publish
  • Meni se bas ovakav i dopada, sasvim jednostavan. Iako nisam ljubitelj crvene boje, izmedju ova dva odlucio bih se za crveni.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1370
    • -Receive: 2209
    • Ugled: +3460/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2013, 13:26:51 »
  • Publish
  • nije los malo me podseca na ronson upaljace, mada bih se pre odlucio za smoktekov Groove kako zbog vece anatomije baterije tako i zbog bar meni simpaticnijeg izgleda

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2013, 13:36:57 »
  • Publish
  • Groove ima integrisanu bateriju a ne moze se koristiti prilikom punjenja, tako da si osudjen na cekanje ukoliko koristis samo njega (ko pametan nema back-up) ili ukoliko izadjes negde samo sa njim a baterija se isprazni.

Sa druge strane, T-MAX prima 18650 pa Panasonic baterija od 3400mAh omogucava skoro identicnu autonomiju sto se trajanja tice, s tim sto je prednost izmenjivost baterije.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Jun 09, 2013, 15:00:51 »
  • Publish

• Vratim se sinoc iz Bugraske i sa vrata vidim da me ceka paketic... izmedju ostalog stigao i T-Max.  :dance:

Evo malo slicica, mod jeste veliki i gabaritan ali mi se mnogo dopada kako izgleda.

Kvalitet izrade je odlican jedino je dugme malo labavije i cuje se zveckanje kada se mod protrese... mada ne znam zasto bi to iko radio.  :Investigate:   

Jos nisam stigao da ga posteno isprobam ali s obzirom da se samo izgledom razlikuje od Z-Max V3 a da je elektronika identicna, nema razloga da radi ista drugacije... a obzirom da Z-Max radi vrhunski, verujem da je isti slucaj i sa T-Maxom.