Autor Tema: Sigelei telescope Z-MAX V3  (Pročitano 9454 puta)

Van mreže Beco

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +59/-0
Odg: Sigelei telescope Z-MAX V3
« Odgovor #30 poslato: Mart 27, 2013, 16:52:11 »
  • Publish
  • Sve dok velika lova ne uleti u ovu industriju atomizeri i modovi će biti ovakvi
    Pod velika lova mislim na duhansku industriju

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9975
    • -Receive: 9463
    • Ugled: +21215/-0
    « Odgovor #31 poslato: Mart 27, 2013, 17:12:21 »
  • Publish
  • Sve dok velika lova ne uleti u ovu industriju atomizeri i modovi će biti ovakvi

Ako uleti velika lova u vidu duvanske industrije, uletece i ozbiljni proizvodjaci tehnike pa cemo imati modove i elektronske cigarete: LG, samsung, toshiba, sony... Do tad smo osudjeni na kineske tecnosti, par evropskih proizvodjaca i njihove mixeve, modove iz grckih, ruskih i americkih supa i podruma... Ovo je jedina grana industrije gde se proizvod mnogo jednostavniji od obicnog ventila za slavinu smatra ludilo proizvodom i kosta par stotina evra. Baterijski modovi bez elektrnonike ili sa nekom oskudnom (ovde ne racunam VV i VW), koji su mnogo jednostavniji od najobicnije baterijske lampe, kostaju vise desetina puta skupje, a kako je bilo tek do pre par meseci?

Van mreže oki01

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +63/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #32 poslato: Mart 27, 2013, 17:22:32 »
  • Publish

Ako uleti velika lova u vidu duvanske industrije, uletece i ozbiljni proizvodjaci tehnike pa cemo imati modove i elektronske cigarete: LG, samsung, toshiba, sony... Do tad smo osudjeni na kineske tecnosti, par evropskih proizvodjaca i njihove mixeve, modove iz grckih, ruskih i americkih supa i podruma... Ovo je jedina grana industrije gde se proizvod mnogo jednostavniji od obicnog ventila za slavinu smatra ludilo proizvodom i kosta par stotina evra. Baterijski modovi bez elektrnonike ili sa nekom oskudnom (ovde ne racunam VV i VW), koji su mnogo jednostavniji od najobicnije baterijske lampe, kostaju vise desetina puta skupje, a kako je bilo tek do pre par meseci?

Definitivno potpisujem, do prije par mjeseci samo smo mogli sanjari o VV/VW modova i više nego prihvatljive cijene, pa i još u SS varijanti. Nebi htio komentirati dali je provari ili zmax/vamo/siegl bolji ali da vam pravo kažem niti me ne zanima ako jedan vamo za nekih 30$ i to u SS varijanti i više nego dobro odrađuje svoj posao i to u svim kombinacijama baterija. Drastičan pad performansi (moje subjektivno mišljenje) nisam osjetio niti na vamu niti na zmaxu mini. Još kada bi situacija bila takva i sa atomizerima svima nama bi bilo sigurno puno jeftinije i u konačnici bolje parenje.

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +79/-4
    « Odgovor #33 poslato: April 12, 2013, 21:40:28 »
  • Publish
  • Stiglo.  :dance:

Veoma lepa i kvalitetna izrada, dugme veoma korektno i dobro se oseca prilikom upotrebe, mod ima lepu tezinu sto licno volim (za razliku od eVica koji deluje u ruci kao plasticna igracka)... jedino sto je malo plici navrtanj sa oprugom ali ne utice na rad moda tako da realno to i nije minus.

Sa 18500 baterijom:

Sa 18650 baterijom pored 18500 Provarija:

Provari 18350 i Z-MAX 18350:

:13:

Van mreže tikvaton

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +12/-0
    Одг: Sigelei telescope Z-MAX V3
    « Odgovor #34 poslato: Jun 19, 2013, 20:26:46 »
  • Publish
  • Dakle ima vec par dana kako je evic otisao u vecna lovista sto bi rekao nas uvazeni clan poglavica(plocice su 2 puta vezano u roku od pola sata bile jace od njega ). Od tad se u desnicu ruku uselio teleskop z max v3. :D . I utisci su posle 7 dana intenzivnog koriscenja sledeci:
    1 dimenzije moda su takve da lepo lezi u ruci,sa 18350 i tankom za standardni boge kart je sasvim pristojna ,za ovaj cenovni rang odlicna.
    2 dizajn ok sirina moda slicna provariju mislim nije nista siri
    3 meni skroz ok. Za bukvalno par minuta skapira se sve. Rekao bih da je spartanski lisen svega suvisnog a opet sve sto je potrebno je tu
    4 nacin rada moda je za mene bio prijatno iznenadjenje. Dok se ne pojavi poruka da je voltage low svi pufovi su isti. Prva baterija se ispraznila a ja nisam znao da je dosao kraj. Puf zadnji sa puno pare (na to se nesto lozim u zadnje vreme) sledeci puf ja da povucem nista nema pare pogledam ekran kad ono kraj baterije. Sledeca baterija ista prica tako da za elektroniku odn snagu do kraja trajanja baterije
    5 teleskop odradjen skroz ok koristio sa 18650 ma nema da se lomi, klacka,lupka.
    6 o klirovima odn. T3 bcc i frci sa evicom i parom smo lemmy i ja muku mucili . Ja bojazljivo stavih na teleskop t3 kad cuda postoje! Vuce se lako bas kako je bilo na ego bateriji. Pare u izobilju zagorelog ukusa nema. Otpor glave klira 1,8 oma teran na 9w.

Sve u svemu neka ga evic u lovistima,provari sacekaj jos malo. Ili malo vise ... sve dok zmax v3 telescope radi ko zmaj

Послато са Galaxy Nexus користећи Тапаталк 4 Бета

Послато са Galaxy Nexus користећи Тапаталк 4 Бета

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 482
    • -Receive: 520
    • Ugled: +2915/-0
    « Odgovor #35 poslato: Septembar 24, 2014, 00:41:38 »
  • Publish
  • Dugo sam se premisljao koji mod da uzmem i posle duzeg perioda druzenja sa dve ego baterije odlucio sam se za Sigelei Zmax V3 Flat. Obicno kada se neckam i mudrujem na kraju pogreshim u odabiru, ali sada sam gledajuci moje potrebe i ukus ubo 101%. Zmax kao prvo izgleda odlicno, lepo lezi u ruci, odlicne je izrade, koliko znam i navoj je ss kao i samo telo moda. Lepo izgleda koja god baterija da se stavi. Trenutno ga koristim u 18650 varijanti i nije mi naporan. Mislio sam da ga uglavnom koristim u kucnim uslovima, ali ne mogu da mu odolim pa ga nosim na posao  ;D

Kada sam tek stavio aspire klir na mod i podesio na 7W, povukao... ma izulo me iz patika...za ne poverovati kolika razlika. Sad retko da podizem iznad 6W, to mi je sasvim dovoljno, jedino kangerov Aerotank Mega koji mi je takodje skoro doshao povremeno jaknem na 7W, pa vratim.

Stvarno sjajna sprava, naravno za nas korisnike koji nemaju pretenzija ka niskim otporima, velikim strujama i slicno. Mislio sam da ce mi smetati navigacija kroz meni putem jednog tastera, ali naprotiv... za par minuta se sve ukapira, a tu je i upustvo koje se dobija... otpore takodje meri kako treba, stavljao sam vishe glava sa razlicitim omazama i sve je ok, shto fabricke, shto motane...

Ono shto se za sada pokazalo da moze biti problematicno je taster i u sluchaju pretezanja moze se pomeriti elektronika u glavi, ali poshto mi je posao takav da svaki dan koristim lemilicu, duvaljku i sl., nije smak sveta i po potrebi zameniti taster ...

U svakom slucaju moja  preporuka !

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 7607
    • -Receive: 10274
    • Ugled: +12709/-0
    « Odgovor #36 poslato: Septembar 24, 2014, 07:03:46 »
  • Publish
  • Ako se pomeri elektronika nema potrebe menjati ispravan taster vec elektroniku vratiti u prvobitan polozaj i po mogucstvu fixirati ;)
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #37 poslato: Septembar 24, 2014, 10:15:56 »
  • Publish
  • Naravno, to se podrazumeva, nego sam taster nezavisno od ostalog ume da bude problematican, pa ga je potrebno zameniti...

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 7607
    • -Receive: 10274
    • Ugled: +12709/-0
    « Odgovor #38 poslato: Septembar 24, 2014, 10:24:52 »
  • Publish
  • Naravno , tek sad kapiram sta si napisao , izvini bio sam mamuran  :-[
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #39 poslato: Avgust 13, 2015, 15:13:01 »
  • Publish
  • Posle skoro godinu dana doslo vreme za zamenu tastera. Vise nije radio nego sto je radio u poslednje vreme... Cena novog tastera celih 36 dinara i sada je kao nov  ;D