Autor Tema: Uwell Caliburn  (Pročitano 618 puta)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1359
  • -Receive: 2206
  • Ugled: +3457/-0
  • Pol: Muškarac
Uwell Caliburn
« poslato: Jun 10, 2019, 13:31:31 »

Dosta vremena se prica o pod sistemima, resih da nabavim neki da vidm kako rade, nesto nisam zainteresovan za nic salt tecnosti pa sam gledao da uzmem neki pod koji ce lepo da radi i sa klasicnim tecnostima, jedan od izbora i koji sam takodje porucio je pao na Smok Infinix ali o njemu cu kasnije napisati svoja zapazanja i iskustva, zatim sam se nagledao gomilu recenzija za Uwell Caliburn, i svi do jednog su tvrdili da je do sada najbolji pod na trzistu. Narucih i njega, stigao probao i zaista me odusevio. Pa da pocnem, dimenzije su 110mm x 21.2mm x 11.6mm, tezina kompleta je 33.5g, sama baterija bez poda je 25.3g, pod je tezak 8.1g napunjen, baterija kapaciteta 520 mAh, skroz ispraznjena baterija napuni se za 45 minuta pritom ne koristiti punjac jaci od 1A, baterija moze da izgura jedan tank i da se zapocne drugi. Pod poseduje i led indikator napunjenosti baterije, zeleni do 60%, plavi 60-30%i crveni rezim od 30%-0%

Tank je kapaciteta 2ml, a grejac je 1.4 ohm, izlazna snaga je 11w, ja koristim duvansku 9mg, konkretno Parliament i th je zadovoljavajuc.

Punjenje je veoma jednostavno, tj pod se dopunjava odozgo dve rupe sa strane, sto se kondenza tice njega skoro i da nema. Pare ima vise nego dovoljno, aroma vau, na aromi koju daje Caliburn pozavidice mnogi proizvodjaci atomizera, sobzirom da je ovo pod sa integrisanim tj neizmenjivim fabrickim grejacem aroma je fenomenalna, do sada sam potrosio nekih 30 ml, grejac jos lepo radi. Toliko sam se odusevio da sam narucio jos jedan. Izuzetno prakticna spravica, za nosenje u ovim letnjim danima, za voznju kolima, biciklom kako god i gde god krenete nece vam biti teret. Na samom podu ima usb konektor sa donje strane, pod pored automatskog prekidaca koji reaguje prilikom povlacenja ima i prekidac ali sto se povlacenja tice za njim nema potrebe, protok vazdua je tako dobro podesen da automatski prekidac nece prekidati pri povlacenju sta reci klasican MTL.

Pod je obezbedjen sa magnetima plus dodatni klik da obezbedi da pod ne ispadne iz baterije.
Ako neko zeli da proba pod sistem mislim da bi ovo bio odlican izbor.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11103
  • -Receive: 10635
  • Ugled: +22387/-0
Odg: Uwell Caliburn
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2019, 13:52:05 »
E Vlav kad ga napise, on ga napise. Samo nisi izmerio silu pritiska potrebnu za aktiviranje tastera ;D

« Poslednja izmena: Jun 29, 2019, 18:07:23 ivanneko »

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #2 poslato: Jun 10, 2019, 19:10:01 »

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #3 poslato: Jul 08, 2019, 14:00:38 »
Posle nesto vise od mesec dana koristenja Caliburn pod i dalje po meni u vrhu od ostalih pod sistema na trzistu, zaista pod za svaku preporuku, ja konkretno koristim na njemu Parliament od VZ-a 65-35 u korist vg, 9 ili 12mg u zavisnosti od potrebe i raspolozenja, potrosio sam min150ml sa jednim podom i nisam jos uvek imao potrebu da zamenim za drugi pod, ipak sam zamenuo ali vise iz razloga da ga rasturim i vidim moze li se sta uciniti oko grejaca tj reparirati kao sto je to slucaj kod infinixa gde sam uspesno promenio vaticu a moze i grejac. Na zalost moze samo da se rasklopi i sklopi ;D. Ali to ne umanjuje kvalitet koji pruza. Naravno ovo je pod i ne moze se ocekivati kvalitet parenja kao na modovima sa rba, rda, itd ali za jedan pod ovo je savrsenstvo. Uwell je napravio odlican posao sa grejacima koji rade odlicno.