Autor Tema: Pravilno odlaganje EGO baterije ?  (Pročitano 81 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11212
  • -Receive: 10701
  • Ugled: +22453/-0
Odg: Pravilno odlaganje EGO baterije ?
« Odgovor #15 poslato: Mart 10, 2015, 23:48:47 »
  • Publish
  • Ma svi smo tu, i ja sam koristio ego-c skoro godinu dana i bio jako zadovoljan. Ono sam napisao na osnovu tudjih iskustava, jer do sad nije bilo glava na koje su korisnici imali vise primedbi od joye C1 glava. Eto ti si se Katy zainteresovala i savladala odrzavanje, a i legao ti je. Ko ima malo jaci cug, a to ne zavisi ni odtelesne konstitucije ni od pola, ecab ce mu sigurno napraviti poplavu. Sa druge strane, bilo je korisnika kojima su atomizeri sa tim glavama toliko odgovarali, da nisu hteli da cuju za nesto drugo. Neki i dan danas koriste ego-c, sto je isto sto i ecab. U vreme kada se pojavio ego-c i vec neko vreme bio aktuelan ego-t, na forumima su se vodili nemilosrdni ratovi izmedju onih koji su pristalice tih atomizera i onih koji su protiv, ali nije postojao niko ko ih nije probao. Uvoznici i prodavci su imali stravicne muke sa pocetnicima koji ne borave po forumima, tako da verujem da se mnogi ne vole da cuju za ove atomizere.

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #16 poslato: Mart 10, 2015, 23:50:45 »
  • Publish
  • Dok god si ti zadovoljna opremom koju koristiš nije bitno šta mi ostali oko tebe govorimo i mislimo. Jer kada se podvuče crta bitno je da tvoja očekivanja i tvoje potrebe njene performanse zadovoljavaju.

Da li ima svojih bubica? Ima sigurno kao i svaka sprava u ovom našem svetu, ali sve su to stvari na koje treba računati i kojima se treba prilagoditi dok se ne uđe u štos da se oprema podesi sa našim načinom njenog korišćenja. I to svakako ne treba da budu faktori da se odustane od pare.

I na kraju ću još da dodam jednu od mojih omiljenih izreka koja kaže da "Dobre stvari imaju hiljadu sitnih mana. Loše samo jednu - ne valjaju niša."

Van mreže Mina d.

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +426/-0
    • Pol: Žena
    « Odgovor #17 poslato: Mart 10, 2015, 23:52:25 »
  • Publish
  • Havala draga  :flowers:

Pooslat ti je paket danas, nadam se da ce stici sutra, ostavih ti pp na drugom forumu, pre nego sto sam videla da si dosla ovde!  ;D

Injao,  šta da ti kažem sem hvala do neba  :13:

A lepo sam ti rekla da ne žuriš dok ne ozdraviš ali svakako ostadoh bez teksta  :flowers:

p.s. tek sad videh da su thanksovi gore desno, a ja sve udaram po plusevima kod karme da se zahvalim ljudima , glupa žena  :-[

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 172
    • -Receive: 21
    • Ugled: +1074/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #18 poslato: Mart 10, 2015, 23:59:06 »
  • Publish
  • Ecab Ni kap nikad procureo, cak je i u avionu pod pritiskom ostao suv, s tenkom napunjenim do pola!

Ako i ima bubica i mogucih problema, nemojte unapred da mi plasite koleginicu, sad kad se konacno opustila i nasla opremu po svom ukusu i po svojim potrebama!  :021:   :sterb200:

@ Mina

Ne brini nisam ja isla do poste, ali bilo je uz put pa je taman fino uletelo!  :00000003:

Van mreže Mina d.

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +426/-0
    • Pol: Žena
    « Odgovor #19 poslato: Mart 11, 2015, 00:00:25 »
  • Publish
  • Svi ste u pravu , a iskustvo iz vas govori , ja još uvek svaki dan otkrivam nešto novo i mogu da kažem da tek poslednjih par dana stvarno osećam zadovoljstvo u ovom sportu kao i nove ukuse koji mi do sada i nisu mnogo značili jer mi početna oprema nije legla najbolje ali vremenom možda mi ona postane i favorit kako mi apetiti budu rasli.

Mada kad pogledam kakvi ste vi kolekcionari i koliko toga imate , ovo je ponajmanje jeftina igranka  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11212
    • -Receive: 10701
    • Ugled: +22453/-0
    « Odgovor #20 poslato: Mart 11, 2015, 00:06:14 »
  • Publish
  • Ma naravo, i ja svakome kazem da ako je zadovoljan svojom opremom ne trazi nista vise. Mene je poneo lemingitis inace sam se borio kao lav i drzao se ego-c i ecab-a jako dugo, a sad kad nema nazad kajem se jer sam bio zadovoljan mozda i vise nego sad.