Autor Tema: Pocetnicke nedoumice..  (Pročitano 137 puta)

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 308
  • -Receive: 206
  • Ugled: +206/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Pocetnicke nedoumice..
« Odgovor #15 poslato: April 21, 2019, 09:16:29 »
  • Publish
  • E hvala, ma bitno mi je samo da je ovo sto radim uredu. Malo mi cudno bilo da drzim skoro zatvoren od 2 otvora po 1cm. Bitno da je to ok, lako mogu da drzim kako mi odgovara  ;D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #16 poslato: April 22, 2019, 21:27:43 »
  • Publish
  • Zamenio sam grejac kako bih isprobao drugu tecnost bez da mi se mesa od grejaca ukus itd, problem je sto ovaj grejac nije horizontalni niti mu viri vata, ovaj je za dok radi radi pa bacis kako god se zovu ti. Pustio sam ga da stoji zavrnut sa tecnoscu al cim povucem osecam kao da sam zapalio papir, sta nije uredu? kako se natapa ovo cudo?
    Znam na onom gde se vidi vata da natapam istu dok ne osetim zasicenost vate, al ja na ovom nigde ne vidim vatu?

Van mreže Milanez

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 356
    • -Receive: 158
    • Ugled: +158/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #17 poslato: April 22, 2019, 21:50:38 »
  • Publish
  • ja sam ,zbog nekih ...likova mislio da je instalacija sistema na kompu komplikovana dok mi jedan poznanik nije rekao - mozes ti to ,lako je
    ti bese imas clr grejac?
    poigraj se sa motanjem grejaca vec nema sta da cekas tu smo za podrsku
    ako imas clr
    Pirmin Curbrigen
    Rock on neo rockers, rock on

Van mreže milutko1

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 693
    • -Receive: 1677
    • Ugled: +2830/-0
    « Odgovor #18 poslato: April 22, 2019, 21:51:00 »
  • Publish
  • pretpostavljam cl grejac, odgore se kapne koja kap da natopi

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10969
    • -Receive: 10539
    • Ugled: +22291/-0
    « Odgovor #19 poslato: April 22, 2019, 22:00:56 »
  • Publish
  • Da, vertikalni CL. Ako je poceo da smrdi verovatno si spalio vatu. Tu nema leka osim motanja. Nije tesko, imas ovde kako to da resis. Samo moras prvo zicu da nabavis. Taj grejac prvo moras dobro da natopis. CLR se lakse motaju, a i pouzdanije rade.

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #20 poslato: April 22, 2019, 22:51:53 »
  • Publish
  • Poigrao sam se ja...ali sa zivcima, znaci uf... da spalio sam vatu, sta god da uradim smrdi ko zapaljeni papir, bacio sam ga u tlpm.... sat vremena se sad drndao cistio sve od smrada jer je uspeo da udje svuda u atomizer, donji deo sam jedva odsrafio kao da je zapekao iako sam slusao savete da zavrcem sa 2 prsta...... Znaci preznojih se i nebih ga ni odsrafio da nisam koristio dzinovska kljesta, usput unistio super krpicu za stakla (koju sam koristio da neogrebem atomizer... ok nisam ga ogrebao malo ulubio.. bas sam izgoreo onako  :banghead:
    Ne vredi znaci moram da kanem odma pare za rezervni atomizer i grejace i tecnosti...... bolje to nego sve zivce da izgubim vise

Da li moze neko da mi kaze koje grejace da uzmem? trenutno imam od 1om CLR mislim da je? horizontalni grejac, moze gornji deo da se odsrafi i izvadi vata/zica. Koji bi to grejac bio medju ovima da znam sta da porucim? Ili ako ima nesto bolje od tog, takodje koliko mogu da ocekujem da traje prosecno? 10dana?
    https://umbrellashop.rs/e-cigarete/delovi/joyetech-grejaci

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10969
    • -Receive: 10539
    • Ugled: +22291/-0
    « Odgovor #21 poslato: April 22, 2019, 23:00:32 »
  • Publish
  • Bolje da vezbas motanje i kupis jedan ozbiljan celicni rba atomizer koji mozes do mile volje da stezes kljestima ;D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #22 poslato: April 22, 2019, 23:03:48 »
  • Publish
  • Gde mogu da nadjem to? jel fali nesto ovom sto ja imam (Ego One v2 Mega) ? Ocu sad da porucim sve.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8882
    • -Receive: 11314
    • Ugled: +13749/-0
    « Odgovor #23 poslato: April 22, 2019, 23:15:18 »
  • Publish
  • Toj CLR glavi sto vec imas ne fali nista , da... vata i zica mogu da se usvinje ali ne moras da menjas-motas grejac dovoljno je da izvadis polako staru-prljavu vatu i tada samo spalis zicu (dry burn) nakon toga provuces novu vatu (cik cak , stapici za usi ako nemas drugu) i teras dalje pa kad dodje vreme opet ponovis ceo postupak...Zato su ti kolege i preporucile ovaj atomizer sa tim glavama jer se mogu cistiti  :00000003:  Imas u temi video da ga ne ponavljam samo preskoci deo gde namesta novi grejac negde od 3:50 krece dry burn i kasnije provlacenje nove vate http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=12578.msg102838#msg102838

Imas ovu glavu https://umbrellashop.rs/e-cigarete/delovi/grejac-ego-one-clr-1ohm druge ti ne trebaju osim nje...2-3 dosta za rezervu ako ih odrzavas...
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #24 poslato: April 22, 2019, 23:59:18 »
  • Publish
  • Pa moj ne izgleda tako, moj ima horizontalno postavljenu zicu, i sama vata ide kroz istu ne cik cak, ne znam kako drugcije da prikazem nego slikom

Edit: Inace stavio sam rezervni obicni grejac, kako god se zovu, vertikalni bez mogucnosti menjanja, isti kao sto sam pre par sati spalio, stavio sam kako bi isprobao aromu koju vec 2 dana pusim a ima ukus Maxx blend iako nije, sad sa ovim grejacem vidim da je relativno neutralna itd (RY 4) ali grejac radi drugcije, ne osecam da greje, dosta hladnog vazduha ulazi i pri skoro zatvorenom dovodu za vazduh. Da li on treba drugcije da se koristi? moram da dignem W?

Da li bi kupovinom jos jednog atomizera mogao da drzim 2 razlicite tecnosti sve zajedno sa grejacem unutra, onako samo odsrafim stavim sa strane pa menjam, ne mislim da ga odlozim na nedelju dana, nego da li moze tako na npr 2-3 dana da se lepo odlozi sve zajedno sa tecnoscu kako nebih morao da se bakcem sa praznjenjem tanka, ciscenjem grejaca il menjanjem istog svaki put kad zelim drugu tecnost?Ako je to moguce, koji bi atoomizer bilo najbolje da uzmem a da je do 22mm (tolko je max za ovaj mod)

Van mreže BobanNB

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 97
    • Ugled: +97/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #25 poslato: April 23, 2019, 00:04:16 »
  • Publish
  • Цик-цак ти је марка вате, које има у сваком дућану, а не да тако иде.

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8882
    • -Receive: 11314
    • Ugled: +13749/-0
    « Odgovor #26 poslato: April 23, 2019, 00:16:55 »
  • Publish
  • Stiletto jesi li odgledao taj video ? Glava je ista kao ta tvoja horizontalna pogledaj sliku iz videa:

A za te verikalne fabricke rece Điva jos onomad da treba malo veca snaga...potrudi se malo vise ja bih za 10 dana koliko si ti vec ovde naucio napamet sve o opremi koju koristim a ne da tek danas saznajemo da si ti do sada koristio CLR glavu, nismo ni znali da je imas  :evilmad:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #27 poslato: April 23, 2019, 00:24:00 »
  • Publish
  • Boze pa ovo je tolko jednostavno, sad sam video video, smesno bukvalno, steta sto ja nemam niti te zice, niti vate, niti takav srafciger, male makazice itd...
    Rekao sam odmah kada sam kupio prvi dan sve da sam uzeo jedan grejac CLR (ako se tako zovu) jel su samo jedan imali, i dva ova vertikalna obicna, svo vreme koristim taj CLR.

I ja bih naucio mnogo toga u normalnim okolnostima, trenutno ne znam gde mi je d a gde glava, u procesu sam selidbe, imam probleme sa prodicom i devojkom.. da ne ulazim dalje.. nisam bas u idealnom trenutku za ucenje, istrazivanje itd. Ovo koliko se trenutno "cimam" je samo zato sto sam zavisnik i treba mi taj nikotin, inace bih preferirao da je plug and play i zaboravi stil.

U manjku sam sa parama, verovatno minusu, ali pocinje da mi previse ovo malo zivaca oduzimaju gluposti zato sam resio da kupim sta mi treba dodatno sada, znaci grejaci, atomizer, tecnosti koje sam pre par dana kupio i mogu da ih bacim jer mi nedogovaraju.. Al bolje pare nek idu nego zivci

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5026
    • -Receive: 7515
    • Ugled: +8341/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #28 poslato: April 23, 2019, 00:38:13 »
  • Publish
  • Pa zica ti ni ne treba,ne moras je menjati cesto a sigurno ne moras u ovom trenutku.Vata moze od stapica za usi ako nemas onu ..."zensku" ;D .Makazice isto ne mora,sekirce ce posluziti ako je malo ostrije a moze i kuhinjski noz ili grickalica za nokte.Srafciger ne znam ni cemu bi sluzio u ovom slucaju.I tako...

Van mreže Pukan

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5327
    • -Receive: 2187
    • Ugled: +2834/-0
    « Odgovor #29 poslato: April 23, 2019, 02:07:35 »
  • Publish
  • Loš tajming za prelazak na paru. Selidba sama po sebi stresna, wati, volti, otpori, konfuzija, devojka te nervira....
    Ovo prvo će proći. Ovo zadnje - počni da se privikavaš .
    Imaš finu opremu, dovoljnu za start. U bližoj budućnosti, isplaniraj još jedan atomizer i još neki CLR grejač. Cirka 2 ipo soma dindži...Tako ćeš moći da kombinuješ dve tečnosti. Odvrneš jedan atomizer, našrafiš drugi. U nešto daljoj budućnosti još jedan mod i poneku bateriju. U međuvremenu čitaj, pa pitaj šta nije jasno. Za početak nauči o opremi koju koristiš. Pošto slabo barataš sa terminologijom, bolje da postaviš sliku uz pitanje. Kolege imaju strpljenja, ali ono svakako nije bezgranično. Vaspitanja i pismenosti ti ne manjka, ali očekujemo da se i ti malo potrudiš i da sutra ti pomogneš nekom novom.
    Kad te put nanese na relaciju Munze-NBG možemo popiti kaficu pa natenane da popričamo i pomognemo šta treba.
    Dobićeš i vate jorgan da napuniš. A i makazice imam!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk