Autor Tema: Stigao ProTank 2, problemi sa povlacenjem...  (Pročitano 109 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8882
  • -Receive: 11314
  • Ugled: +13749/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Stigao ProTank 2, problemi sa povlacenjem...
« Odgovor #30 poslato: Maj 02, 2019, 20:34:41 »
  • Publish
  • To sto se magli ekran je ovog puta...nebitno  :098:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže KlinkoMi

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 91
    • -Receive: 87
    • Ugled: +87/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #31 poslato: Maj 02, 2019, 20:35:50 »
  • Publish
  • popio sam pivo
    dobra volja ))
    da posaljem coveku subtank mini rba da se poigra?hoces?

Evo i tutorial kako i sta ako bude hteo....btw svaka cast @Milanez

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Danas je juce bilo sutra kao sto ce danas sutra biti juce

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 308
    • -Receive: 206
    • Ugled: +206/-0
    « Odgovor #32 poslato: Maj 02, 2019, 20:59:05 »
  • Publish
  • Probao sam, evo nacin na koji sam odvojio atomizer od moda a da idalje ima kontakt. Povukao sam jedno 4-5x i dosta tesko ide, previse tesko za pluca, znam, namenjeno je da se vuce ustima. nije curelo ali je imalo ukus "elektronskih delova" bas onako kako se oseca moj mod kad se otvori prostor za bateriju il slicno. Ne nije mi zagoreo fiber niti slicno, koristio sam prvo 3.5 onda 4.5w, a grejac sam nakapao jos jutros, od tada je stajao spreman u tecnosti. Osecam ukus ali osecam i tako kao gumu/plastiku smek, koji ne osecam kad skinem atomizer sa moda, doduse tad ne mogu da "fire" nego na prazno.
    Evo slika:

Nisam siguran da je ovako tesko islo danas na prazno, otvorio sam atomizer i ocistio ga, produvao grejac, idalje ide bas tesko, nesto se ne secam da je danas bilo tako, imao sam pozitivan utisak.. Jedino sto mi pada na pamet je da li mozda natopljeni fiber smeta protoku vazduha. Ako nije to onda je bas atomizer ono sto rece ivanneko bruka tesan protok vazduha, mada mozda sa njim mogu da pokusam pravilan MTL

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10969
    • -Receive: 10539
    • Ugled: +22291/-0
    « Odgovor #33 poslato: Maj 02, 2019, 21:10:36 »
  • Publish
  • Samo bih jos nesto da dodam, ne znam da l' smo u ovom svom cirkusu pomenuli... Ako su uskladjene snaga povlacenja (odnos siloe povlacenja i rupe za dovod vazduha) sa snagom na grejacu (W) i ako je vata na mestu, samo jos jedan razlog curenja moze biti - da je busan tank. Ako tank ne dihtuje dobro, onda se tecnost po principu slobodnog pada kroz vatu izliva napolje. Moze biti da je neka gumica pogresno namestena (fabricki), ustinuta, ili da je tank negde napuko u transportu... To se proverava tako sto se tank isprazni, skine drip-tip, rupa za drip tip zacepi prstom, i donji deo tanka (tamo gde se puni) stavi u usta i vuce ili duva. Najbolje da se povuce vazduh i jezik nasloni na otvor tako da napravi vakum. Ako vakum popusta ili u bilo kom smeru prolazi vazduh, tank je busan i neupotrebljiv. Dalje nema. To je sve zbog cega moze cureti atomizer, ali do sad nisam razmisljao u tom pravcu jer se ne desava kod novih tankova. Narocito sto je ego one prilicno jednostavan i uglanom dobro zadihotvan.

Van mreže KlinkoMi

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 91
    • -Receive: 87
    • Ugled: +87/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #34 poslato: Maj 02, 2019, 21:15:10 »
  • Publish
  • Jesi ti oprao taj atomizer kad je stigao? Nov atomizer obicno ima miris na masinsko ulje,to valjda znas ako si iscitao forum.... takodje grejaci ponekad u prvih 5-15 uvlacenja mogu da proizvedu mutiran ukus....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Danas je juce bilo sutra kao sto ce danas sutra biti juce

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #35 poslato: Maj 02, 2019, 21:20:15 »
  • Publish
  • Oprao sam svaki delic sem grejaca, samo sam konstantovao sta sam primetio kad sam povlacio.

Moram da isprobam ovo sto je LiberPrint rekao

EDIT: Probao, na moju zalost tank ne propusta, zacepio sam jako prstom odzak od spolja, napravio sam vakumcinu unutra i drzao jezikom, za ~30sec nije odpalo iako sam blago vukao, probao sam isto sa samim odzakom i isto.  :weep:
    Evo usput stanje mog tanka, inace jesam reko mada davno, meni je ne secam se vise kad bese, drugi, treci dan ispao ceo aparat na pod sa visine grudi pravo na plocice u WCu, popio je atomizer jedan oziljak u vidu skinute farbe. Ali eto ipak ne propusta...
    Takodje kada je "zapekao" donjio deo atomizera, kada sam morao sa kljestima da skidam, malko se ulubila spoljna strana protoka za vazduh, ali gledao sam nema ostecenja unutra niti smeta za dotok vazduha. Mislim sve sam to reko ranije, cak ja mislim da sam kacio slike, al ko ce vise znati sta i kad...
    Mozete da kliknete po slikama da se uvelicaju

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #36 poslato: Maj 02, 2019, 22:04:28 »
  • Publish
  • Sve je to dzabe ako kad se sastavi atomizer tecnost prolazi negde jer kako kazes da preko noci nastane poplava a to ne bi smelo..
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #37 poslato: Maj 02, 2019, 22:11:36 »
  • Publish
  • Ne, nisam rekao da nastane poplava, samo se zacepi, znaci ne mogu grejac vise da vucem, kao da ga nesto gusi, tako je i inace, nemam ja problem da dole litar tecnosti iscuri, to je kondenz vecinom, video sam da bude nekad tecnosti jer dok sam vapovao onaj hazel on ima prilicno jako boju pa sam mogao da primetim ispod grejaca u bazencetu da bude malo i toga, ali veoma malo.
    Jednostavno se grejac gusi dok ne otvorim atomizer, skinem sve, ocistim tolet papirom, obrisem sve, u onoj gore sekciji ozdzaka gde ide grejac uvek bude dosta tecnosti kada cistim. Kako ocistim sve to tako sve radi super narednih npr ~5-6h sve zavisi, prosecno 2x tokom dana cistim, obavezno ujutru cim ustanem a nekad ocistim uvece pre nego sto legnem da vidim oce li da zapusi do jutra.

Inace prosirio sam rupe na Pro tanku, meni je to premalo ocu da dobijem zauske. Dobro barem znam sta mi ne odgovara mada gledacu da ga zakacim da vucem malo da pokusam da vidim mogu li da radim PRAVILNI MLT, i da li mi to odgovara.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #38 poslato: Maj 02, 2019, 22:14:10 »
  • Publish
  • Ako ga cistis od tecnosti onda je to poplava...nemoj me ispravljati  :098:

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #39 poslato: Maj 02, 2019, 22:18:56 »
  • Publish
  • Inace da zaboravio sam to da spomenem, ne znam da li je normalno, kada tresem ko toplomer, nekad to malo pomogne, ali ucini da tecnost, bas tecnost dodje kroz drip tip meni do usta posle, iskreno obicno posle tresenja moram da idem i nekad ocistim tolet papirom ceo odzak, ali cesce moram ipak da rastavim i lepo ocistim papirom sve. Eto to za tresenje tecnost nisam siguran da je normalno pri samom tresenju.

Ako skinem obican grejac na npr 1 dan, jer posle toga manje vise mogu da ga bacim? kapiram da ce da skori sve a nije vise ni cist, sta znam koristim ga jedno nedelju dana mozda i duze. Mislio sam da probam onaj drugi CLR grejac od 0.5oma al nebih da bacam ovaj ako ce posle da bude neupotrebljiv?

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #40 poslato: Maj 02, 2019, 22:24:07 »
  • Publish
  • Kad treses tecnost izlazi kroz cunak i drip tip..logicno da obrises i maramicom ako ne zelis da osetis ukus iste...to sto moras i protank da treses je dokaz da prejako vuces...mozes probati ako vec ne zelis da promenis oba fibera sa vatom onda samo gornji sto ide preko grejaca zameni sa crvicem vate a onaj kroz grejac ostavi mada ja menjam oba i lepsi mi ukus daje...ako ne znas kako nadji video kako se rastavlja glava na protanku  :00000003: 

EDIT:Ako vadis oba fibera iz glave protanka onda samo kroz grejac vracas vatu ,preko ne ide nista...

EDIT: Nece da skori ne bacaj nista...

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #41 poslato: Maj 02, 2019, 22:32:15 »
  • Publish
  • Ne ne, ja pro tank ne koristim, samo sam isprobao bio 4-5x povukao i skinuo ga. Nisam ga nista tresao niti imao potrebe za time, na pro tanku sam izbusio vece rupe samo, nevezano sam mozda napisao pa je zvucalo kao da pricam o njemu.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #42 poslato: Maj 02, 2019, 22:53:41 »
  • Publish
  • Da ne pricam napamet stavio sam i ja novu glavu sa fiberom jer ga nisam koristio odavno i ono sto cu ti reci je...vadi fiber odma i provuci parce vate razlika je nebo i zemlja  :yes:

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #43 poslato: Maj 02, 2019, 23:17:59 »
  • Publish
  • Vazi ivanneko, sada cu to da odradim.

Ako moze jedno pitanje u medjuvremenu.
    Imam Liqua Cuban 12mg, to mi je prejako i kupio sam gotovu bazu od ambrele jer nigde ni u jednoj apoteci nisam nasao na bazi bilja (kazem bilje jer mi stao mozak, nisam tako trazio) i sertifikovan EUeko glicerin, a tek za PG su me gladali bledo, savetovali da kontaktiram tipa apoteku BG da mi smucka... Tako da sam kupio gotovo, uzeo sam 50ml 40% vg, 0 nikotina. Pomesao sam (hvala bogu) u bocici od 10ml 2/3 Liqua cuban sa 1/3 baze, evo pusim, dao sam vremena da izadje stari taste itd, i ovo vise nema trunku ukusa koji je originalno imalo, vise podseca na neki kukurzni skrob il rastvor nego tecnost. Jel sam ja to nesto zajebao ili mesanjem druge baze sa originalnom tecnoscu to tako bude? Ili je ambrelina baza shugavog ukusa?
    Ja kolko sam shvatio baza nema ukus pre nego sto se doda aroma, da li sam samo preterao sa kolicinom razredjivanja il?

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #44 poslato: Maj 02, 2019, 23:34:23 »
  • Publish
  • Moguce da si preterao...a moguce da si malo otupeo od jakog ukusa pa sad nisi objektivan ...videces tek sutradan .