Autor Tema: Ukus zagoretine sta da radim ?  (Pročitano 63 puta)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5020
  • -Receive: 7486
  • Ugled: +8312/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Ukus zagoretine sta da radim ?
« Odgovor #30 poslato: Maj 14, 2019, 23:08:00 »
  • Publish
  • Kvalitetna ona iz uvoza ili neka mala privreda?Ili one plasticne sto iznesu pred goste pa posle pokupe i operu? ;D

Verovatno tu oko 2mm... Ja bih licno to "vozio" na 10-11W.
    Naravno,ako moze na 5W jos bolje,duze ce trajati baterija i manje ces trositi  ;D ali sumnjm da bi radilo.
    Zbog ovoga
    http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=10677.0

Van mreže Stiletto

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 308
    • -Receive: 206
    • Ugled: +206/-0
    « Odgovor #31 poslato: Maj 14, 2019, 23:43:25 »
  • Publish
  • Ja legao polako pa cu da obratim paznju na potrosnju sutra, ne svidja mi se ideja da trosim vise mada mora da se testira lepo jel deluje mi da je ukus bogatiji sa vise namotaja.
    Ne znam samo kako je mod u sred rada bez da sam ista dirao spustio sa 1.26ohm na 1.19.. ne zna ni on sam verovatno.

Meni za ovo malo vremena deluje da ima vise pare, bogatija aroma, niza temp, krace povlacenje zadovoljava. Ali mozda sve to tripujem prekratko testiranje.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8856
    • -Receive: 11300
    • Ugled: +13735/-0
    « Odgovor #32 poslato: Maj 14, 2019, 23:45:44 »
  • Publish
  • Rekoh ja da ce biti nesto od tebe  ;D
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5020
    • -Receive: 7486
    • Ugled: +8312/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #33 poslato: Maj 14, 2019, 23:50:21 »
  • Publish
  • Vise pare ima,veca je povrsina.Aroma je bogatija jer je kolicinski ima vise u jednom povlacenju - posto,jel, ima vise pare.Takodje je i temperatura niza jer je snaga (W) rasporedjena na vecu povrsinu grejaca a zbog toga su primetnije i neke druge, "sirovije",podnote koje se cesto gube pri visim temperaturama.
    I tako...  ;D
    To ne znaci da sledeci grejac pravis sa 20 namotaja sve i ako stane unutra.Nece biti bolje jer nece moci vazduh da ga pokrije pa ce temperatura opet skociti,pare nece biti vise iz istog razloga (slavije strujanje =>manji napon pare) itd itd.Svaki atomizer ima svoj neki optimum u zavisnost od kanala za tecnost,dovoda vazduha,komore... pa i tvog povlacenja.