Autor Tema: Dekang Gold Label  (Pročitano 6286 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10969
  • -Receive: 10535
  • Ugled: +22287/-0
Dekang Gold Label
« poslato: Novembar 03, 2012, 23:29:19 »
  • Publish

• Otvorio sam posebnu temu za ove tecnosti jer mislim da one to stvarno zasluzuju.

Jutros ranom zorom stigao poklon paketic iz NGW-a, i ja se evo ceo dan prosto davim u ovim tecnostima, pa kako je red, da i ostalima prenesem utiske. Sve je to jako lepo upakovano i izgleda ovako:

a unutra ovo:

Inace, linija gold label se sastoji iz samo 6 ukusa, ali verujem da ce medju njima svako naci nesto za sebe. Verujem da je u odabir ovih aroma ulozen veliki trud, pa ni rezultat nije izostao. Proizvodjac je vodio racuna o tome da napravi arome za svaciji ukus i za svaku priliku, i mislim da je u tome uspeo Na moju veliku zalost, sve tecnosti osim "zero gram" su sa 12mg/ml nikotina sto je za mene prejako, pa necu moci dugo da uzivam u njima.

Tecnosti koje pripadaju ovoj liniji su: Crystal Menthol, Story of Lip, Vanilla Sky, Vaping Prime, Western Conqueror, ZERO Gram. Ja cu pokusati da ih opisem navernije sto mogu. Sve tecnosti su testirane na potpuno novim klirovima, tako da sam osetio njihovu nicim ne poremecenu aromu u punom sjaju.

Crystal Menthol - je neki ludacki mentol koji otpusava sve kroz sta prodje, pa mislim da je primenljiviji u medicini nego za svakodnevnu upotrebu. Klasican sirovi, surovi mentol, bez imalo slatkoce ili bilo cega, toliko jak da su mi pri prvom povlacenju posle suze. Probao sam nekoliko mentol tecnosti ali ovako nesto ne, pa sam se nasao u cudu. Za ljubitelje pravog jakog mentola, ovo je pravi izbor.

Story of Lip - je prelepa aroma visnje. Nas nekoliko je dugo lupalo glavu o kojoj se aromi radi, a sve vreme smo se otimali oko klira u koji je bila sipana tecnost. Na kraju smo miris uporedili sa domacim sokom od visnje, i skontali da je to zapravo to. Uz aromu visnje se obicno vezuje kiselost, pa smo zbog toga imali problema sa prepoznavanjem, ali smo se svi slozili da je aroma prelepa. Ja koji nisam ljubitelj vocnih aroma, cim mi se ukaze prilika da nabavim ovu aromu sa manje nikotina, obavezno cu je uvrstiti u svoju kolekciju.

Vanilla Sky - je klasicna vanila. Nisam ljubitelj vanile tako da nisam merodavan za ocenjivanje ove arome, ali u prilog tome da nije losa, govori to da sam uspeo da povucem nekoliko dimova, Ostali ucesnici u testiranju su se slozili sa mnom da ce ova tecnost sigurno biti zanimljiva ljubiteljima ovakvih aroma, kojih nismo imali pri ruci za precizniji sud.

Vaping Prime - me je prosto ostavio bez daha. Nisam mogao da verujem da tecnost za elektronske cigarete toliko moze da lici na analognu cigaru. Ova aroma je bez ikakvih primesa - samo cist duvan. Sa ovim su se slozili i neki noviji vaperi kojima je jos uvek sveze secanje na duvan. Cak smo navatali i jednog okorelog pusaca i ovom tecnoscu ga zainteresovali za prelazak na elektroniku. Znaci nema meda, kostunjavih plodova, kandiranog voca, kora od pomorandze, samo duvan i duvan. Mislim da je ova aroma idelana za ulazak u svet elektronskih cigareta, a i nama koji smo odavno na elektronici se jako svidja. Ova aroma ima dosta jak TH, dosta jaci nego ostale sa istim sadrzajem nikotina, pa mislim da moze dobro da posluzi i za smanjivanje kolicine nikotina.

Western Conqueror - je aroma za koju mogu reci sve gotovo isto kao i za predhodnu, ali su ipak dosta razlicite. Takodje se radi o iskljucivo duvanskoj tecnosti, ne boljoj ili losijoj od predhodno opisane, jednostavno samo razlicitoj. Meni se svidja isto kao i Vaping Prime, kao i ostalima koji su ucestvovali u testiranju. Ona ima nesto slabiji TH od prethodne i jako je prijatna za dugotrajno koriscenje, kao neki finiji duvan. Takodje bih je preporucio pocetnicima koje jos uvek vuku analogne cigare.

ZERO Gram - je tecnost koja je na mene ostavila najjaci utisak. Nisam mogao da verujem da tecnost sa 0 nikotina moze da bude tako dobra. Radi se o tipicnoj duvanskoj aromi dosta slicnoj dekang camelu, ali je sladunjavi ukus dosta manje naglasen. Mislim da bi se slican ukus dobio kada bi se pomesale dekang camel i dunhil tecnosti, ali je savrseno izbalansirana tako da se taj nedostatak nikotina gotovo ne primeti, osim posle duzeg konzumiranja kada nastupi nikotinska kriza. TH se gotovo ne oseca, ali je aroma nekako bogata i para gusta tako da meni taj nedostatak nije smetao, a jos uvek mi ne smeta jer je koristim vec par sati, samo sto mozda malo vise vucem nego obicno. Mislim da je ova tecnost idealna za korisnike koji zele da smanje kolicinu nikotina, za koriscenje preko celog dana u kombinaciji sa nekom tecnoscu sa nikotinom, kad nastupi kriza.

Ono sto je zajednicko za sve opisane tecnosti je da je odnos PG/VG savrseno izbalansiran, pa je pare vise nego dovoljno, TH sasvim pristojan a rade savrseno i na klirovima i na ego-c. Mislim da je dekang sa ovom serijom napravio jako dobar posao i jos jednom dokazao da je proizvodjac No.1.

Van mreže BlueAngel

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 6
    • -Receive: 22
    • Ugled: +30/-0
    Odg: Dekang Gold Label
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2012, 23:51:54 »
  • Publish
  • Hoće li ih biti kod nas u prodaji?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2012, 00:00:30 »
  • Publish
  • Hoce, nadam se vrlo brzo.

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1344
    • -Receive: 2174
    • Ugled: +3425/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 04, 2012, 11:18:17 »
  • Publish
  • velika konkurencija na svetskom trzistu tecnosti za e cigarete, tera proizvodjace da izbacuju nove linije kako bi dosli do svojih kupaca dekang je napravio odlicnu liniju za koju ja licno nemam zamerki i prezadovoljan sam, nadam se da ce is drugi poci istim putem

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 190
    • -Receive: 202
    • Ugled: +488/-3
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2012, 12:35:27 »
  • Publish
  • probacemo vala, kad si ih ovako dobro opisao :great:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #5 poslato: Decembar 01, 2012, 19:37:09 »
  • Publish
  • Jel ima nekih vesti kad bi trebalo da budu dostupne?

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2013, 16:14:39 »
  • Publish
  • Stigla i gold label serija ali samo u varijanti 18mg/ml i zero gram naravno sa 0 nikotina. Spolja vidiljiva razlika izmedju gold i silver linije dekang tecnosti je u tome sto kutijica kod gold linije ima deo teksta odstampan tehnikom zlatotiska, poklopac bocice je bordo/braon, i hologram na bocici je zlatan.

Van mreže lemmy

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 27
    • -Receive: 6
    • Ugled: +222/-0
    Одг: Dekang Gold Label
    « Odgovor #7 poslato: April 05, 2013, 21:32:23 »
  • Publish
  • Danas stigle Dekang tecnosti.Prva na probi (slusajuci kako je neki hvale):)normalno Vaping prime.
    Utisci sto se mene tice cist promasaj (izvinjavam se nekima ali ovo je moj utisak).Jacina 18mg nikotina.Pristojna para,solidan Th, ali ono sto mi smeta je jak pozadinski ukus kikirikija (tacnije kikiriki putera).Toliko mi je jak da ga bukvalno jos osecam u ustima.Posto nisam bas neki ljubitelj kikirikija a i kad parim (u ovo mom malom stazu) volim duvanske arome.Ne mogu da kazem da nema ukusa i mirisa duvana ali daleko manje nego ovog prvog koji ga bukvalno ubija.Tecnost ostavlja i jak miris u prostoriji za razliku od nekih drugih.
    Ponavljam, ovo je moj licni utisak i nekome ce ova tecnost Dekanga iz gold serije biti super ali meni jednostavno ne lezi.Po meni ocena 2.
    Ps. Umalo da zaboravim pakovanje je uradjeno svetski (ali se ono ne pari) a sistem bocice ocajan.Jednostavno treba vam vecnost da sipate tecnost (suvise mali otvor) pa makar i odsekli tj.skratili vrh.Daleko bolje resenje kod orginalnih Joyt.. bocica.
    :-

Послато са GT-N7000 користећи Тапаток 2

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: April 05, 2013, 22:01:13 »
  • Publish
  • Slazem se sa tobom, barem po pitanju ove ture. Kinezi su skloni promeni recepture, i siguran sam da vaping prime i western konqueror koje sam probao prvi put i ove sad, nisu iste. Ovaj problem postoji kod mnogih proizvodjaca, i kineskih i evropskih.

Van mreže lemmy

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: April 05, 2013, 22:13:55 »
  • Publish
  • Jbg ja sam mislio da su mi receptori otisli u p.m.... ali evo sada parim Lm Dekang od 16mg. i druga pesma.Sasvim pristojna tecnost i cinimi se da moze da se pari ceo dan.Nebo i zemlja.Od onog Vaping p. jos mi je muka.Tesko da cu one 2 bocice uspeti da potrosim mesajuci ih sa necim (jedino ako ne zelim da pokvarim i tu tecnost). Kazem opet,fuj.
    Lm po meni jaka 4.:)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    Odg: Одг: Dekang Gold Label
    « Odgovor #10 poslato: April 05, 2013, 22:22:55 »
  • Publish
  • Jbg ja sam mislio da su mi receptori otisli u p.m.... ali evo sada parim Lm Dekang od 16mg. i druga pesma.Sasvim pristojna tecnost i cinimi se da moze da se pari ceo dan.Nebo i zemlja.Od onog Vaping p. jos mi je muka.Tesko da cu one 2 bocice uspeti da potrosim mesajuci ih sa necim (jedino ako ne zelim da pokvarim i tu tecnost). Kazem opet,fuj.
    Lm po meni jaka 4. :)

I meni je LM medju favoritima od dekanga, a ove dve gold sam poklonio jednom koji ne bira, samo da dimi ;D   Ja sam prvo pomislio da mi se ukus za tecnosti za nekoliko meseci promenio, ali samnom su se slozili i ostali koji su prisustvovali degustaciji pre nekoliko meseci, Svi smo bili odusevljeni prvi put, i svima nam je sad bila neupotrebljiva.

Van mreže lemmy

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: April 06, 2013, 00:05:46 »
  • Publish
  • Na red je dosla u cist klir i Dekang gold label "western conqeror" od 18mg. nikotina.Samo cu reci: kad nisam dusu ispustio i zeludac povratio necu nikad.Ukus u ustima i miris u nosu smrdljivog sira,ala Sjenicki u kaci.:-:o
    Jos kada bi mogla da se barem jede i da bude ukusna kao Sjenicki sir,bilo bi dobro.Ovako klasicnih bacenih 450 din. za 10ml. . Ja ne znam sta dekangu znaci ovo "gold label"??Cak neke tecnosti iz silver label serije su za ovo "Platinum".Ako i serija 4 godisnja doba bude ovako "dobra" generalni uvoznik bolje da ih ne uvozi ako ne zeli da mu skupljaju prasinu.Ako sam za predhodnu tecnost bio mozda i prestrog (verujem da nisam) za ovu ma koliko bio dobronameran nem
    ogu dati vecu ocenu od 1.Sto kazu klinci "kec kao vrata".
    Da uvijaju bocice u 10€ nebi je vise uzeo.:P:P:P
    A sad me izvinite,odo' da povr...  :-X:-
    Slika otrova

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 1
    • Ugled: +348/-0
    • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
    Odg: Одг: Dekang Gold Label
    « Odgovor #12 poslato: Maj 10, 2013, 13:54:49 »
  • Publish
  • Na red je dosla u cist klir i Dekang gold label "western conqeror" od 18mg. nikotina.Samo cu reci: kad nisam dusu ispustio i zeludac povratio necu nikad.Ukus u ustima i miris u nosu smrdljivog sira,ala Sjenicki u kaci.:-:o
    Jos kada bi mogla da se barem jede i da bude ukusna kao Sjenicki sir,bilo bi dobro.Ovako klasicnih bacenih 450 din. za 10ml. . Ja ne znam sta dekangu znaci ovo "gold label"??Cak neke tecnosti iz silver label serije su za ovo "Platinum".Ako i serija 4 godisnja doba bude ovako "dobra" generalni uvoznik bolje da ih ne uvozi ako ne zeli da mu skupljaju prasinu.Ako sam za predhodnu tecnost bio mozda i prestrog (verujem da nisam) za ovu ma koliko bio dobronameran nem
    ogu dati vecu ocenu od 1.Sto kazu klinci "kec kao vrata".
    Da uvijaju bocice u 10€ nebi je vise uzeo. :P :P:P
    A sad me izvinite,odo' da povr...  :-X :-
    Slika otrova

POTPISUJEM! Samo što nisam bacio peglu. Grozan mastan ukus.  :sick:

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 1
    • Ugled: +348/-0
    • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
    « Odgovor #13 poslato: Jun 14, 2013, 23:43:24 »
  • Publish
  • Story of lip : kada ga nemam u šteku počinjem da kriziram. Sjajna kombinacija duvana, višnje i ....još nešto osvešavajuće (za moja čula).

Vanilla sky : izbegavanje u širokom liku osim ako niste ljubitelj one grozne Vanila pijačne jelkice za u Jugića.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #14 poslato: Jun 15, 2013, 00:04:41 »
  • Publish
  • Jedno je sigurno dekang sada i dekang od pre dve godine su nebo i zemlja.