Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

Zasto nemamo ovakve iPod sisteme!?

<< < (2/2)

bobpp:
Malo mi preterujemo ovde.Dok sam pusio nosio sam po dve kutije cigara sa sobom plus upaljac i bilo mi dobro a sad mi kao veliki mod...
Istina,nisam tada gurao celu kutiju u usta vec sam vadio jednu po jednu ali ta jedna je trajala samo par minuta.Ona mala iz prvog posta ipak traje malo duze...

Eno u Efeel-u ima komplet kit Mini-T za 320 din.Dodatni grejaci su 50 din a ni oni tankici nisu nesto skuplji.A sa PCC kutijom je 550 din pa ko sta voli.
Npr kupis 5-10-15 kom,sipas malo jacu tecnost,ubacis u obicnu kutiju od cigara i eto doze za ceo dan u velicini onoga sto smo nekad nosili/koristili.Uvece sve ponovo napunis i opet imas za sutrasnji dan.

A kad jednog dana naprave nesto u velicini obicne cigare a da traje 3 dana prvi cu kupiti.Sada nema  ;D

ivanneko:
Interesantno je to sto posle evo koliko godina ne vidim potrebu da mi vape oprema lici na cigaretu , ok u pocetku taj prelazak bi svakako bio jednostavniji jer pre svega je ritual pusenja jedna navika kao sto je i cackanje nosa ,cesanje jaja ..hocu reci svakako ruzna navika koju smo zamenili necim drugim ,sad ne ostavljam mod iz ruke disem kroz atomizer ali...takav je zivot  :098:  Sa druge strane nikada, ali nikada necu koristiti bateriju velicine cigarete pa makar imala i 6000mAh a evo i zasto...pa pomislite nasta bi licio atomizer na njoj ,kao piletu sise a da mi se kapa u neki filter da bih pario pa onda bi koristio dripere i sada ,ovako 3-4ml tank i vozi misko  :yes:

LiberPrint:
Bas to! Da sam hteo da pusim nesto sto lici na cigare, pusio bih cigare. Od tog zla sam pobegao, i ne zelim da mi ista podseca na njih. Voleo bih nesto malih dimenzija sa velikim kapacitetom i stabilnim naponom, ne bi mi smetalo da ima kapacitet 1-1.5ml, ali bih vise voleo da to lici na neki od ovih savremenih podova.

bobpp:
Sve to stoji ali... Mogu i ja zeleti da mi oprema bude u obliku ...odredjenog organa  ;D i da unutra bude aroma krabe,medjutim,koliko ce me njih ovde na forumu pratiti?Otprilike isti procenat koliko i od onih 2 mlrd. pusaca zeli da im oprema bude kocka od 400gr...

Jeste to sve stvar navike.I ja sam se navikao i sasvim mi je dobro ovako ali ne pocinje se sa necim zbog navike vec zbog prvog utiska,zbog propagande i okruzenja.Navika stigne kasnije.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju