Autor Tema: Kanger T4  (Pročitano 3530 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11103
  • -Receive: 10635
  • Ugled: +22387/-0
Kanger T4
« poslato: Novembar 03, 2012, 23:16:39 »
  • Publish
  •  Jos jedan klircic od kangera stigao kod mojih dragih drugova u NGV pa preko njih i kod mene, koji bih opisao kao mnogo dobar, mnogo mali i mnogo lep.

Ovaj kangercic je za mene stvarno prijatno iznenadjenje, i osim par sitnica koje ce nadam se proizvodjc vrlo brzo ispeglati, nisam uspeo da mu nadjem neku manu. Jako lepo i stabilno radi, mogao bih njegov rad da uporedim sa popularnim CC klirom. Cini mi se da se kanger trudi da kod svih proizvoda grejac priblizi sto vise ustima sto je preduslov za jako toplu paru, pa je i ovde to slucaj. Protok vazduha je jako dobar i sve ostalo je kod njega jako dobro, pa mi je na njemu tecnost sa 0mg nikotina bila veoma dobra, cak se osecao i neki TH a arome je bilo u izobilju. Zahvaljujuci debljini od 9,5ml dobar je za izlaske u kombinaciji sa 510 baterijama, a dobar je za sve kojima je potrebna elegantna cigareta, mada ne izgleda lose ni na ego baterijama. Zapremina od 0,8ml nije nesto narocito, ali nije ni mala. Kvalitet izrade je jako dobar, za ovu cenovnu klasu moglo bi se reci iznad proseka. Navikli smo da ovako mali klirovi prilicno neugledno izgledaju, sto ovde nikako nije slucaj. istina, debljhina je za 0,3mm veca od 510 baterije, oseca se pod prstima ali se vizuelno ne primecuje. Ono sto mi se jako svidelo je to da se usled malih dimenzija fitilj naslanja na zid tube a glava sa grejacem je samo oko milimetar manja od unutrasnjeg precnika tube, pa se tecnost u tom malom prolazu uvek nekako zaglavi, i konstantno natapa fiber. I ako je fitilj kratak, duzi bi smanjio zapreminu tanka, uvek kada nagnete cigaretu, u tom prostoru ostane dovoljno tecnosti za narednih 7-10 povlacenja.

Ono sto bih naveo kao potencijalni nedostatak je to da je glava sa grejacem jako blizu tubi, pa su moguce deformacije plastike posle duzeg koriscenja, mada male dimenzije i verovatno niska cena ovaj nedostatak opravdavaju. Poznato nam je da kineski proizvodjaci izbace proizvod pa ga posle doradjuju, pa tako i ovaj model ima jedan ozbiljnbiji nedostatak koji ce verovatno vrlo brzo biti resen.

Kao sto se vidi na fotografiji, tip nema nikakav navoj vec se jednostavno navlaci na tubu, uostalom, na ovako malim dimenzijama nema ni prostora za navoj. Medjutim, u tipu se nalazi silikonska gumica koja naleze na cevcicu kroz koju prolazi para. Ta silikonska gumica kod pojedinih primeraka nije lepo zalepljena, pa se desava da se izvuce iz tipa i ostane u tanku, pa je radi dopunjavanja neophodno izvaditi pincetom. Ovo ne uzrokuje nikakve probleme u radu, samo otezava dopunjavanje tecnosti, mada ni to nije neki narocit problme.

Sve u svemu, s'pravom mogu reci da je ovo jako dobar klir, a narocito je dobro to sto postoji resenje za korisnike koji zele minijaturne a funkicionalne sprave.

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +110/-1
    • Pol: Muškarac
    Odg: Kanger T4
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 04, 2012, 10:59:55 »
  • Publish
  • Moram da probam cim bude u prodaji. Ti sitni nedostaci nisu prepreka da se ima koji u kolekciji.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1359
    • -Receive: 2206
    • Ugled: +3457/-0
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2012, 11:08:54 »
  • Publish
  • posle ovakvog predstavljanja i ja imam zelju da ga probam

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 04, 2012, 11:32:49 »
  • Publish
  • Takodje, sto se odrzavanja tice jako je dobar. Jedan je moja zena koristila, i posle oko 15 dana je doslo vreme za ciscenje. Bez problema sam skinuo tubu i odradio ciscenje i vratio nazad tubu. Medjutim, posle prvog ciscenja treba biti pazljiv prilikom punjenja i odvijanja, jer vise nema lepka da drzi tubu zalepljenu na telu. Moj primerak nije cureo, mada nije iskljuceno da moze da se desi da posle skidanja tube moze da procuri. Moguce je uraditi dry burn i bez skidanja tube, ali se moraju imati uska a jaka klesta ili dosta jaka pinceta kako bi se izvadila metalna cevcica koja se nalazi na kucistu grejaca. Sto se zamene grejaca tice, nisam siguran da je uopste izvodljivo. Jos uvek radi pa mi zao da ga rasturam a imam samo dva komada, jedankoristi zena jedan ja.
    U medjuvremenu se na HG-u pojavio slican model pod nazivom G5. Radi se o gotovo identicnom modelu, bar na prvi pogled, pa se ocekuju i iste performanse. Razlike su u delu gde se tuba navlaci na telo i u tipu. Kod ovog modela ne verujem da ce biti moguce skidanje tube, bar tako izgleda na slici. Cini mi se da je tuba uvucena u metalni prsten. Tip je pljosnat sto je cini mi se prijatnije za koriscenje, a nadam se da su resili i ispadanje gumice. U svakom slucaju ja sam narucio nekoliko komada, pa ce jedan odmah pasti kao zrtva ove nase nauke i javljam detaljnije utiske.

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 04, 2012, 11:49:03 »
  • Publish
  • Ako mozes naruci malo vise toga, ima nas jos zainteresovanih za probu.
    Ebi ga ubi me radoznalost  :d030:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Novembar 04, 2012, 11:51:30 »
  • Publish
  • Pa narucio sam vise komada, ali volim da imam i da nedam nikome :29:

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Novembar 04, 2012, 11:54:03 »
  • Publish
  • Ali bre >:(
    Edit: Bice ih u NGV-uuuuu! :friends:

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Novembar 04, 2012, 11:57:45 »
  • Publish
  • pa nije rekao koliko vise je narucio ali znajuci ga nije ni cudo sto je zastoj ukineskoj posti :D

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Novembar 04, 2012, 12:04:49 »
  • Publish
  • Pa zastoj je samo dok ne prodju izbori i kongres partije, a to je ako se ne varam oko 18. novembra.Onda sve po starom :cheer:

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Novembar 04, 2012, 12:09:08 »
  • Publish
  • to sa kongresom je nesto drugo :017:

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Novembar 04, 2012, 14:00:10 »
  • Publish
  • A ja mislio na to. Sorry.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Novembar 04, 2012, 15:06:36 »
  • Publish
  • Nisam siguran, ali mogao bi biti?!?
    Edit:Kanger, nije kao ovi gore na slici, ali dosta su slicni.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #13 poslato: Novembar 04, 2012, 15:11:29 »
  • Publish
  • Jeste, Kanger je samo ovaj izgleda ima drugačiji tip.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Novembar 04, 2012, 15:12:05 »
  • Publish
  • To je ovo: http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=126.0
    I stvarno mu ta komora znaci, samo steta sto se mnogo kondenza posrce.