Autor Tema: Samo jedan...mod i atomizer  (Pročitano 509 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5088
  • -Receive: 7702
  • Ugled: +8528/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Samo jedan...mod i atomizer
« poslato: Maj 01, 2019, 19:28:51 »
Kad bi morali da biramo samo jedan mod i samo jedan atomizer koji cemo koristili to bilo....prilicno tuzno  ;D .
Ali,razgovora radi,neka bude tako.
Takodje,ako bi to bilo jedino sto cemo ikada vise koristiti verovatno ne bi bilo lose onda da bude (uz sve svoje eventualne mane) neka robusna mehanika i driper ali nisam ni na to mislio.
Mislio sam na neku hipoteticku situaciju (npr. idete na duzi sluzbeni put,iz nekog razloga nemate prostora...sta znam - naredila supruga/suprug ;D ) gde mozete kupiti bilo koji mod i bilo koji atomizer bez obzira na cenu ali samo jedan.

U mom slucaju bi to,bar u ovom momentu,verovatno bilo sledece:
mod - Dicodes Dani Extreme V3 u varijanti SS/22mm ili neki DNA 75C u SS kutiji (koji jos uvek nisam pronasao)
atomizer - ovo je vec teze ali obrni/okreni,neki od Kayfun-a.Najverovatnije Prime ili mozda i stari Lite,zavisno od raspolozenja.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11167
  • -Receive: 10683
  • Ugled: +22435/-0
Odg: Samo jedan...mod i atomizer
« Odgovor #1 poslato: Maj 01, 2019, 19:35:30 »
Pa meni i nije to nesto tuzna situacija. Sto se mene tice, moglo bi se reci uobicajena, jer samo jedan mod i samo jedan atomizer i koristim. Trenutno koristim Dvarw u kombinaciji sa prepravljenim Vaponly vMecha mehanickim modom i kickom. Pouzdano mi radi ta kombinacija i ne vidim razlog zasto je ne bih poneo bilo gde sa sobom.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5088
  • -Receive: 7702
  • Ugled: +8528/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Maj 01, 2019, 19:54:30 »
Ma ok to,meni isto vecina kombinacija koje imam moze pokriti sve potrebe.Mislio sam vise na fazon neke liste zelja ili...
Npr. meni je taj Dicodes ok mod ali mi nije toliko ok da platim 300e ili vise za njega.Medjutim,kad bi mi neko rekao "jedan i nijedan vise" verovatno bih onda njega izabrao pre nego neki VTC mini ili Pico.U tom smislu...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #3 poslato: Maj 01, 2019, 19:57:06 »
Pa ono sto koristim mi se trenutno i najvise svidja. Ja sam skroman decko ;D

Van mreže Bolle

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10119
  • -Receive: 3303
  • Ugled: +3816/-0
  • elektronske cigarete
Samo jedan...mod i atomizer
« Odgovor #4 poslato: Maj 01, 2019, 20:29:36 »
Baš ne zna Bobbo da se igra bata Lib... ;D Ovako, znači... Definitivno bez razmišljanja bih odabrao Phantom Hellfire by Attysmith (ako neko ima, a hteo bi da se istog otarasi, neka mi piše na pp ;D) kao jedan i jedini mod... A od atija, bio bih sasvim skroman... ;D I to, sigurica, Dvarw u saradnji sa SteamTunersom... ;D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9138
  • -Receive: 11470
  • Ugled: +13905/-0
« Odgovor #5 poslato: Maj 01, 2019, 20:45:35 »
Trenutnu kombinaciju koju koristim ,atomizer sa protank glavom koji god , moze i ovaj..

Ima poslovica...dok ne probam lava ,svinja je za mene kralj zivotinja...
Ne bih se usudio da na put podjem samo sa jednim novim modom koliko god kostao jer iz dosadasnjeg iskustva znam da je sve podlozno kvarovima i ako se ja pitam ne postoji ni jedan 100% pouzdan mod osim mozda nekog mehanickog , medjutim...
Ovog vepra na fotografiji koristim od Maja 2017. godine i do sada me nikada nije izneverio iako sam sa njime presao preko 1000000 (milion) klikova  :00000003:
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #6 poslato: Maj 01, 2019, 20:58:51 »
Ne bih se usudio da na put podjem samo sa jednim novim modom koliko god kostao jer iz dosadasnjeg iskustva znam da je sve podlozno kvarovima i ako se ja pitam ne postoji ni jedan 100% pouzdan mod osim mozda nekog mehanickog , medjutim...

Pa zato sam se i odlucio za meaniku+kick. Evolv kick je sam po sebi prilicno pouzdan, a ako crkne, tu je meanika kao ispomoc. A ovaj vMecha Milutko je jos i teleskop, pa guta sve moguce baterije. U kombinaciji sa odgovarajucom zicom i malo selotejpa, moze i AAA sa trafike ;D

Van mreže MacVap

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 158
  • -Receive: 154
  • Ugled: +154/-0
  • Macedonian Vaping
« Odgovor #7 poslato: Maj 02, 2019, 05:42:10 »
Ako imam visak para: Neki DNA 250 sa 2 baterije (znaci DNA 166) metalni od dobrog metala (kao sto rekoste, tesko to) i neki Kajfun original.

Za surove uslove: Aegis Legend (imam) + dobar klon Prime-a (imam) + metalni tank (imam, ali nisam probao dali odgovara  :-[ ).

U stvarnosti: Pico + KF Mini V3, sto i koristim i nikad me nisu izdali.  :dance:

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1759
  • -Receive: 1600
  • Ugled: +1893/-0
« Odgovor #8 poslato: Maj 02, 2019, 05:52:27 »
Dicodes 2395
Ehpro Morph sa rba 2 (dual coil)

Sony Xperia ZR

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #9 poslato: Maj 02, 2019, 09:55:44 »
To je jos i ozbiljna palica za samoodbranu ;D

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2372
  • -Receive: 1338
  • Ugled: +1343/-0
  • posle 30god pusenja konacno nasao dostojnu zamenu.
« Odgovor #10 poslato: Maj 02, 2019, 18:14:14 »

Pa zato sam se i odlucio za meaniku+kick. Evolv kick je sam po sebi prilicno pouzdan, a ako crkne, tu je meanika kao ispomoc. A ovaj vMecha Milutko je jos i teleskop, pa guta sve moguce baterije. U kombinaciji sa odgovarajucom zicom i malo selotejpa, moze i AAA sa trafike ;D

Hocu i ja ovo da imam

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #11 poslato: Maj 02, 2019, 18:50:51 »
Kick imas ovde. A mod se vise ne proizvodi, a jos ovaj moj je prepravljen od strane najbolje majstora na ovim prostorima ;D  Fabricki i nije nesto a i prilicno je glomazan. Mada moze i jos dosta drugih mehanickih modova, mada ne svi, jer je kick nesto duzi od 15mm

Van mreže banema

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 224
  • -Receive: 124
  • Ugled: +124/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #12 poslato: Maj 03, 2019, 18:52:06 »
@ivanneko ovaj moj vepar je dve godine stariji, doduše imao je par problemčića koje si ti lako sredio ... a prošao je sito i rešeto .. desetak padanja, prženje na suncu na 50 stepeni i sad najnovije iskušenje - zaboravljen u čamcu po jakom pljusku od nekih pola sata iz kojeg se izvukao sa jednom linijicom preko displeja  :hooray:

Dakle, IPV D3 i neki kajfun, V2 ili ovaj novi Lite npr ... može i Byka V7.