Autor Tema: Koja je "mera" za aromu?  (Pročitano 1975 puta)

Van mreže Guru

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 115
  • -Receive: 577
  • Ugled: +578/-0
  • Pol: Muškarac
  • Never looked back!
    • www.axe.rs
Odg: Koja je "mera" za aromu?
« Odgovor #15 poslato: April 30, 2019, 13:24:01 »
  • Publish
  • @banema

Dvarw za 15$ sa svim reducirima I lagano.

Tih 2.5mm na koje si navikao, na Dvarw-u bi imao bez reducira više vazduha verovatno.
    Tako da zaista ne može da se pogreši.
    Ja sa dva komada nisam omašio

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5141
    • -Receive: 7850
    • Ugled: +8676/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #16 poslato: April 30, 2019, 18:11:52 »
  • Publish
  • I vi sad odoste negde...  ;D
    Naravno da svaki covek ima atomizer koji mu se dopada i koji mu lezi.I ja kad uzmem neku tecnost otprilike znam sa kojim bih je atomizerom,od ovih sto imam,najradije koristio iako razlike nisu velike.
    Ali ovako generalno...kako mozes preporuciti nekom atomizer samo po pitanju arome kad nemas pojma sta i kako taj neko koristi,odnosno,kako mozes pitati i ocekivati odgovor.... Moze se mozda reci da npr.atomizer ima duzi put tecnosti pa daje suvlju paru,to se cesto tako povezuje.Onom sa kremovima ce to biti lose (da ne kazem g... od atomizera  ;D ),drugom sa suvim duvanima ili,jos vise,maceratima najbolje moguce...Jel on onda daje losu ili dobru aromu?A sa krem duvanima?Ili,recimo,picima?

Hocu da kazem da mi je to poredjenje potpuno besmisleno kada se izvuce iz konteksta.Jos u recenzijama nekako kad pri poredjenju koriste iste tecnosti i recimo otprilike znam ukus recenzenta ali pitati na forumu ono tipa "jel aroma na sireni bolja od berserkera" pa jedan lupi onako kategoricki "JESTE"...onda se javi drugi pa  kaze "NIJE"...  Mislim,gluposti.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11254
    • -Receive: 10731
    • Ugled: +22483/-0
    « Odgovor #17 poslato: April 30, 2019, 19:36:19 »
  • Publish
  • Pa e-cig forumi u nedostatku desavanja i novih clanova uglavnom i zive od mlacenja prazne slame.