Autor Tema: Doktori  (Pročitano 2470 puta)

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 486
  • -Receive: 2169
  • Ugled: +2169/-0
  • elektronske cigarete
Doktori
« poslato: April 22, 2019, 12:41:56 »
Nikada nisam voleo ljude sa brkovima.

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
Odg: Doktori
« Odgovor #1 poslato: April 23, 2019, 11:11:16 »
Umesto legalizacije marihuane u medicinske svrhe dobili smo legalizaciju korupcije u medicinske svrhe :)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9976
  • -Receive: 12120
  • Ugled: +14555/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #2 poslato: April 23, 2019, 11:33:42 »
Da nije smesno bilo bi zalosno...i obrnuto  :w00t:
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #3 poslato: April 23, 2019, 11:47:18 »
Napisao bih još ponešto ali ne znam kakav je stav foruma po pitanju politike. Umesto toga neka bude ovako, izbegavam vesti koliko mogu ali izgleda treba još pojačati.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #4 poslato: April 23, 2019, 11:51:04 »
Bez politike  :096:
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11703
  • -Receive: 10966
  • Ugled: +22718/-0
« Odgovor #5 poslato: April 23, 2019, 12:11:39 »
Pa iskreno, bolje i to nego da odlaze u inostranstvo. Ne podrzavam korupciju i podmicivanje, ali realno, lekari imaju toliko jadne plate, da im je mito jedini nacin da zarade dovoljno kako bi podmirili troskove i mogli se skoncentrisati na posao koji rade.

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #6 poslato: April 23, 2019, 13:07:08 »
^^ Doktori će kao i do sada da odlaze, ovo nijednog stručnjaka neće zadržati u Srbiji. Zdrav razum kaže da se ovaj pristup na ovaj način sproveden nigde u svetu ne koristi (barem koliko je meni poznato) i da nikakva dobra ne može da donese, ni pacijentima ni lekarskoj profesiji.

Van mreže BobanNB

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 116
  • Ugled: +116/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #7 poslato: April 23, 2019, 13:11:24 »
Чини ми се да судијама то већ има у закону да могу да приме поклон.

Послато са IQ1019N уз помоћ палца

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #8 poslato: April 23, 2019, 13:21:51 »
Jos samo policiji da odobre  :098:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #9 poslato: April 23, 2019, 13:30:35 »
Znam jedan slucaj jednog vrhunskog hirurga koji je zbog neke sice osudjen, bio u istrazi, zabranjen mu rad... A za sve to vreme njegove odsutnosti pacijenti umiru jer nema zamene. Lekari su primali i primace mito, bilo to zakonom dozvoljeno ili ne. Ali tim zakonom se sprecava da neki lekar zbog toga ostane bez posla, i po meni, to je vise u interesu pacijenata nego lekara. Zdravlje nema cenu. Sa druge strane, da imaju plate primerene poslu koji obavljaju, verovatno niko ne bi rizikovao da zbog primanja mita izgubi posao. Ali to je vec politika ;D

A za sudije i ostale organe... Ako stvarno postoji takav zakon, nemam reci. Ali oni donose zakone tako da je razumljivo. Ovde sve moze i sve ne moze.

Van mreže Nedeljko

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #10 poslato: April 23, 2019, 14:07:11 »
@BobanNB nisam proveravao, ali ako je stvarno tako, i neka, zaslužili su dodatak :)

Van mreže kinkel

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1104
  • -Receive: 1120
  • Ugled: +1120/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #11 poslato: April 23, 2019, 14:18:48 »
.. sad ce biti isto .. da li se lecite u domu zdravlja ili kod privatnog lekara... bez poklona, ni bolovanje nece otvarati :)
samo nek mi ukinu odbitak od plate i sve ok.

Van mreže BobanNB

• Full Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #12 poslato: April 23, 2019, 14:18:56 »
Znam jedan slucaj jednog vrhunskog hirurga koji je zbog neke sice osudjen, bio u istrazi, zabranjen mu rad... A za sve to vreme njegove odsutnosti pacijenti umiru jer nema zamene. Lekari su primali i primace mito, bilo to zakonom dozvoljeno ili ne. Ali tim zakonom se sprecava da neki lekar zbog toga ostane bez posla, i po meni, to je vise u interesu pacijenata nego lekara. Zdravlje nema cenu. Sa druge strane, da imaju plate primerene poslu koji obavljaju, verovatno niko ne bi rizikovao da zbog primanja mita izgubi posao. Ali to je vec politika ;D

A za sudije i ostale organe... Ako stvarno postoji takav zakon, nemam reci. Ali oni donose zakone tako da je razumljivo. Ovde sve moze i sve ne moze.
Том твојом логиком испада да се здравље купује на рођењу (ко има више пара купи боље здравље) и да током живота треба да га "рефрешујеш" потплаћујући докторе.....ако тако размишљаш да докторе треба подмићивати и частити и куповати поклоне зато што је изабрао да тебе прегледа или спасе (зато што имаш пара да га подмитиш) а не неког другог,  онда немам речи и жалим тог доктора и тебе али стварно жалим ако тако размишљаш.
Ко год тражи, прими и да мито и треба да иде на робију без обзира које је струке и чиме се бави.

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Van mreže BobanNB

• Full Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #13 poslato: April 23, 2019, 14:23:37 »
@BobanNB nisam proveravao, ali ako je stvarno tako, i neka, zaslužili su dodatak :)
Својим поштеним и тешким радом су заслужили.
Циничан сам да не буде забуне

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #14 poslato: April 23, 2019, 14:31:26 »
Slucajno ili namerno, sve si pogresno protumacio, ali to nije moj problem. Slazem se da svako treba da bude kaznjen i da taj zakon nije resenje. Moje pisanje je bilo vise sarkasticnu, i na racun drzave koja ne zeli da plati lekare na adekvatan nacin, vec im omogucava mito. Ali takodje mislim da te lekare ne treba kaznjavati uklanjanjem sa radnog mesta, jer je to najvise na stetu pacijenata. Ima i drugih nacina da se covek kazni. Ali pre svega tim ljudima treba povecati plate pa ih onda kaznjavati.