Autor Tema: Kanger M3  (Pročitano 1451 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11202
  • -Receive: 10700
  • Ugled: +22452/-0
Kanger M3
« poslato: Novembar 03, 2012, 23:08:21 »
  • Publish
  • Evo jos jednog zanimljivog klira od svima nam dobro poznatog proizvodjaca, kangera.

Zanimljiv definitivno, a da li je dobar ili ne, ne znam sta da kazem, jako sam neodlucan po pitanju ove sprave. Performanse su stvarno extra, cak cini mi se bolje nego vecina koji su u ponudi, priblizno CC kliru istog proi\vodjaca. Dobrim performansama doprinosi velika blizina samog grejaca ustima, odnosno mali put koji para prelazi od grejaca do izlaska iz atomizera ili do usta korisnika. Moguce da dobrim performansama doprinosi i komora kroz koju para prolazi a koja sluzi kao tip. U glavnom, aroma je fantasticna, mnogo bolja nego na vecini rasprsivaca koje sam imao prilike da probam, para je jako topla a TH je veoma jak. Kvalitet izrade je iznad proseka za sprave slicnog cenovnog ranga i ceo klircici jako lepo i jako kvalitetno izgleda. Spojevi deluju dosta dobro, kako ce se pokazati u praksi, videcemo.

Ono sto mi se ni malo ne svidja je upravo pomenuta komora koja mozda doprinosi dobrim performansama, ali takodje skuplja kondenz koji pre svega ne izgleda tako lepo, a zatim taj kondenz kad se skupi hoce da se slije i da ovlazi konektor, a takodje hoce i da procuri u usta.

Primerak koji sam ja koristio imao je otpor 2.3oma pa nije preterano grejao tubu, ali se plasim da zbog prevelike blizine grejaca tubi u slucaju nizih otpora, moze da dodje do deformacije plastike, ali to je zrtva relativno maloh dimenzija. Kad smo kod dimenzija, mislim da mu je veliki nedostatak upravo debljina od 11mm mada proizvodjac u specifikacijama navodi 10mm, koja nije prilagodjena ni jednoj vrsti baterija sa 510 navojem. Na 510 baterijama debljine 9,2mm izgleda debelo, na ego baterijama tanko, i ne postoji odgovarajuci ukrasni konus koji bi zakamuflirao ego navoj a ujedno lepo izgledao. Cini mi se da kanger ima neke baterije prilagodjene ovom kliru, ali se radi o 808 navoju, sto nama nikako ne odgovara, jer vecina nas koristi 510/ego.

Jedino na sta bi ovaj klir legao ko guza na naosu je neki mod sa 510 konektorom, pa je simpaticno resenje za korisnike sa istim, pod uslovom da im ne smeta kondenz i zapremina od 1ml.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1367
    • -Receive: 2207
    • Ugled: +3458/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Kanger M3
    « Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2013, 00:24:38 »
  • Publish
  • odlican klir vredi ga probati

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #2 poslato: Maj 26, 2013, 01:51:24 »
  • Publish

• Hvala Liberu sto mi je ustupio ovaj klir na probu.
    Odlican klir, zao mi je sto nije zaziveo...no u celoj prici
    estetika je vrlo vazna. To mu je jedina mana, bar po meni:
    -tip sa komorom u kojoj je kondenz deluje malo nakaradno/muljavo
    mada je to prejak izraz
    -sam tip (komora) ima dve gumce, na gornjem i donjem delu tako da ceo sklop
    vizuelno deluje kao neka ne bas uspela dorada/budzevina
    Toliko o "manama"...samo da su ga makar malo usminkali!
    Sto se tice funkcionisanja, nemam ama bas ni jednu primedbu, samo
    reci hvale.
    -nije bilo grejanja i pregrevanja tube
    -nije bilo previse kondenza
    -nakon vertikalnog polozaja (obrnut, stajao na tipu) nije bilo curenja
    niti ulaska tecnosti usta prilikom prvog povlacenja
    -daje prijatnu toplu paru, samim tim nije za vocne arome...sem za one
    koji su ljubiteli kompota :)
    -aroma fenomenalan i vecina proizvoda mu nije ni blizu
    -probao tri jacine (mg) tecnosti i najvise mi je odgovarala sa 6mg nikotina
    I jos jednom, odlican Kanger-ov klir skoro kao meni drag CC!
    ***inace zvanicna oznaka ovog klira je "Kanger KR 510"

Kanger KR 510 (aka M3) Clearomizer

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2013, 15:14:49 »
  • Publish
  • Ovo je neverovatno izdrzljiv klir! EVO, kroz njega je "proslo" vise od 50ml tecnosti.
    Razne tecnosti su u pitanju...cak i one koje su poznate po tome da zakrmace grejac.
    Namerno ga silujem, bas da vidim koliko moze i dokle moze, a ovo do sada je za cistu
    desetku. Namerno nije pran...nije pram ni prilikom menjanja vrste tecnosti i tada je
    za veoma kratko vreme dao aromu nove sto je jos jedan plus za njega. Iako ima mali kapacitet
    prethodno navedene mogucnosti taj problem bacaju u drugi plan. moja konstatacija stoji
    i dalje....odlican, predobar klir koji na zalost nije sire prihvacen, ali ne samo kod
    nas, za razliku od drugih izvikanih i previse reklamiranih stvari. Jos jednom, iako je
    ovoliko izmucen, nije odrzavan...i dalje daje odlicnu aromu i poprilicnu kolicinu pare.
    I dalje ga toplo preporucujem svima!

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11202
    • -Receive: 10700
    • Ugled: +22452/-0
    « Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2013, 15:25:26 »
  • Publish
  • Jes dobar klir, steta sto ih nemam vise. Ostalo jos nekoliko komada za licnu upotrebu, mada meni jedan koji povremeno koristim traje vec 7-8 meseci a nisam ga nikad cistio.

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2013, 15:35:35 »
  • Publish
  • U tome je njegova prednost nad drugim proizvodima, dugovecnost i konstantan kvalitet ukusa i kolicine pare.
    Bez obzira da li ga neko konstantno koristi, ili povremeno sa nekom omiljenom aromom..treba da ga poseduje
    svako u svojoj vaperskoj kolekciji.