Autor Tema: Kako "povlacite" vasu ecig?  (Pročitano 136 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 4906
  • -Receive: 7087
  • Ugled: +7913/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Kako "povlacite" vasu ecig?
« poslato: April 14, 2019, 16:00:21 »
  • Publish
  • Kolega mejden me je svojim opisom Fresia RTA na drugoj temi naveo da se zamislim oko necega...
    Pitanje je - imate li onaj prvi,inicijalni puf koji ne uvlacite (koji je verovatno nekada,dok smo pusili, sluzio samo da se cigareta razgori i uzari) ili odmah povlacite paru regularno u usta/pluca?Primetio sam da ja po pravilu imam jedno to slabije povlacenje (ponekad cak i dva) sa mozda 10-20-30% snage i kapaciteta  koje odmah izbacim bez uvlacenja i prakticno ni ne obracam paznju na to pa tek onda sledi ono "pravo".
    Pitam to iz razloga sto nisam primetio znacajnu razliku izmedju svojih atomizera sa manjom i vecom komorom i razmisljam ima li mozda taj nacin povlacenja veze sa tim,u smislu da tako vazduh u tom prostoru pre pravog povlacenja zamenim parom pa mi onda ni velicina ne igra veliku ulogu.
    Naravno,svi moji atomizeri su u osnovi MTL pa neke drasticne razlike u komorama/dimnjacima mozda i nema ali recimo da ne osetim skoro nikakvu razliku ni izmedju Ruzgar-a sa zaista minijaturnom komorom i,recimo Hussar-a u verziji 5,5ml koji ima i znatno vecu komoru i dimnjak od 6mm precnika.

Van mreže mejden

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 45
    • -Receive: 30
    • Ugled: +30/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Kako "povlacite" vasu ecig?
    « Odgovor #1 poslato: April 14, 2019, 16:30:28 »
  • Publish
  • Ja jedino kad promenim pamuk, tad par puta povučem dok ne krene lepo da isparava, inače mislim da odmah uvlačim mtl na prvu, kad mi je zagrejan atomizer. I kad nije zagrejan onda malo pustim sekundu da se ugreje žica i vozi.

Van mreže Mad AG

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 18
    • -Receive: 27
    • Ugled: +27/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #2 poslato: April 14, 2019, 16:36:28 »
  • Publish
  • Ja samo taj prvi,kratki cim povlačim nakon novog setup-a,naj više zbog provere ima li grgolj,da nije prenatopljena vata.Skoro pa nikad mi se to ne dešava,ali neka navika pa svaki put proveravam.

AG no1

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 4906
    • -Receive: 7087
    • Ugled: +7913/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: April 14, 2019, 16:42:54 »
  • Publish
  • Moguce da to onda objasnjava neke stvari...Uvek imam to prvo "mini" povlacenje,prakticno "puckanje",cak i ako mod drzim u ruci i pauza izmedju povlacenja nije veca par sekundi.Mozda jedino ne pri "chain vape" ali to uglavnom ni ne praktikujem.

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8408
    • -Receive: 10925
    • Ugled: +13360/-0
    « Odgovor #4 poslato: April 14, 2019, 16:50:53 »
  • Publish
  • Nista ne bacam  ;D
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Milanez

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 252
    • -Receive: 117
    • Ugled: +117/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #5 poslato: April 14, 2019, 16:58:10 »
  • Publish
  • ja doso na anketu
    a nema ankete  ;D