Autor Tema: Kayfun Lite (NEW)  (Pročitano 2220 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10435
  • -Receive: 9916
  • Ugled: +21668/-0
Odg: Kayfun Lite (NEW)
« Odgovor #15 poslato: Februar 20, 2019, 09:50:55 »
  • Publish
  • Bice valjda i tih pinova sa razlicitim rupama. Jesu nas zadnjih godina i sa tim razmazili a ovde to nije bas tako elegantno reseno kao na nekim drugim atomzerima, ali je sve ostalo prilicno lepo zaokruzeno.

Sta ocekujemo od jednog atomizera? Da lepo izgleda (onako kako mi mislimo da je lepo), da ima nama odgovarajucu zapreminu, da lepo radi, lako se rukuje, bude trajan i kvalitetan...

Izgled i zapreminu su  startu resili da budu prilagodjivi svacijem ukusu. Sama konstrukcija baze koja je prilicno niska i nacinom punjenja koji ne zahteva neke egzibicije na tanku, otvorili su mogucnost za hiljade varijacija kada su tankovi u putanju. Hoces tank od 10 ml? Moze. Hoces zaobljen tank ili u obliku rakete? Ma moze! Mali, visine 25mm da ti se uklapa sa nekim maleckim modicem... Pri tom, zamena tankova se moze obavljati u hodu, bez uznemiravanja setapa.

Sto se rada tice, u to ne treba sumnjati. Iskoriscen je provereni i oprobani sistem koji se prethodnih godinalepo pokazao na K4, V3 mini i Prime. Koliko god da su pojedinci nalazili razlike u radu ovih atomizera, one se ticu samo duzine tanka i oblika i velicine rupe.

Nacin postavljanja setapa je najlaksi moguci i ostavlja najmanje prostora za gresku. Sta ovde covek moze da uradi a da setap ne bude dobar? Da nagura 10cm vate i dobro ih sabije u kanale? U trajnost i kvalitet ne treba sumnjati, jer nema sta da se pokvari osim navoja. A sve to za prilicno nisku cenu kada je original u pitanju, i verovatno jeftine klonove, jer nema mnogo truda oko izrade a na ovaj sistem su kinezi vec navikli i otklonili potencijalne probleme u izradi.

Kolege gladne inovacija su mozda od SvoeMesto ocekivali vise, ali tu jednostavno vise nema sta da se izmisli. Atomizer generalno je jedan tako prost sistem, a mi sami smo mu dali previse na znacaju. Sve je odavno vec receno i zadnjih godina je industrija ugavnom isla unazad po pitanju upotrebne vrednosti, samo da bi po svaku cenu izbacili nesto novo. Ovo je po pitanju tehnickih resenja korak unazad, ali veliko unapredjenje po pitanju upotrebljivosti. Proizvodjac se ovde dobro preracunao, i reciklazom svojih i tudjih resenja napravio jedan fantastican proizvod.

Nema se sta zameriti ovom atomizeru osim reci da je klon necega, a zar nije i sve ostalo? Neko ce mu naci nedostatak u nacinu punjenja, ali to je ovde jako lako resiti. Ali onda dobijamo Prime ili V3 mini, koji se i nisu najbolje primili. A zapravo je nacin punjenja, koliko god podsecao na neke stare i proste atomizera, ono sto je omogucilo i sve ostalo. Ja od kad koristim Dvarw, po prvi put za skoro 8 godina u potpunosti uzivam u koriscenju i samom vejpu.

Na mreži milutko1

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 680
    • -Receive: 1646
    • Ugled: +2799/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #16 poslato: Februar 21, 2019, 11:30:24 »
  • Publish

• svidja mi se ovako uradjen plus pin bice moguce napraviti nov sa odgovarajucom rupom

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 4819
    • -Receive: 6877
    • Ugled: +7703/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #17 poslato: Februar 21, 2019, 14:35:19 »
  • Publish
  • Ovo poredjenje sa starijim bratom se pojavljuje na jednom od snimaka ali kratko traje pa ako je neko propustio

a izgleda da ni u duzoj verziji nece biti mnogo vislji - samo 38 mm

Van mreže Nedeljko

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 298
    • -Receive: 774
    • Ugled: +774/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #18 poslato: Februar 23, 2019, 07:03:23 »
  • Publish
  • Po svoj prilici će izaći nešto brže od Prime-a koji je već bio solidno brzo kloniran.

Van mreže Nedeljko

• Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #19 poslato: Februar 23, 2019, 11:04:25 »
  • Publish
  • Bling bling verzija, ako sam dobro shvatio listajući u brzini e-cigarette-forum kažu da je izlistana na nekom italijanskom sajtu ali još nije u prodaji. 2018?

Na mreži kinkel

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 780
    • -Receive: 843
    • Ugled: +843/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #20 poslato: Februar 23, 2019, 16:03:35 »
  • Publish
  • svugde gde sam hteo da ga pazarim .. ne salju za srbiju .. ima li negde ko salje kod nas?

Van mreže Milanez

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 208
    • -Receive: 94
    • Ugled: +94/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #21 poslato: Februar 23, 2019, 17:13:06 »
  • Publish
  • klon?
    btw ne mogu ti pomoci ...
    Bog mi daje
    Bog mi odnosi

Na mreži kinkel

• Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #22 poslato: Februar 23, 2019, 17:38:18 »
  • Publish
  • nema klona jos .. barem nisam video .. original. sramota me da cimam ljude u de zbog ove "gluposti" :)

Van mreže Nedeljko

• Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #23 poslato: Februar 23, 2019, 19:18:30 »
  • Publish
  • Strpi se još malo, tek je startovao, biće negde. Šta je sa Parilicom, mislim da drže Kayfune i da je neko spominjao da dostavljaju za Srbiju?

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8109
    • -Receive: 10686
    • Ugled: +13121/-0
    « Odgovor #24 poslato: Februar 23, 2019, 19:49:58 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Milanez

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 208
    • -Receive: 94
    • Ugled: +94/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #25 poslato: Februar 23, 2019, 20:03:15 »
  • Publish
  • meni lep atomizer ,a cini ga lepim izmedju ostalog prakticnost i kvalitet i jednostavnost lupam tj pritiskam enter ) tj klikcem na posalji )
    Bog mi daje
    Bog mi odnosi

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #26 poslato: Februar 27, 2019, 22:57:13 »
  • Publish
  • Evo jedan i sa zamerkama

Van mreže Nedeljko

• Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #27 poslato: Februar 28, 2019, 05:46:20 »
  • Publish
  • Lako je moguće da su oba komentara tačna.

Na mreži kinkel

• Sr. Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #28 poslato: Februar 28, 2019, 08:20:43 »
  • Publish
  • za prvi komentar sam 100% siguran .. tesko ce tu ici bas uzan mtl, ubedjen sam da vejp biti jako slican v3mini.. sto u krajnjoj liniji meni odgovara. moguce da je i kvalitet ispod ocekivanog, jer velika je pomama, a rokovi kratki (gde god pokusavam da ga nadjem, ovih dana .. nema ga na stanju 22 verziju, al sad narucih klona .. pa cu sacekati sa nabavkom originala, ko zna mozda i odustanem).

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #29 poslato: Februar 28, 2019, 16:01:15 »
  • Publish
  • Da,bice to malo nategnuto.
    Kod mene na klonu KL je rupa manja,negde oko 1,6mm pa i sa takvom ga ne drzim potpuno otvorenog.Plus sto je i pin tamo drugaciji,ulaz je samo sa dve strane pa u zavisnosti kako je okrenut i to utice par % na protok.Ovde se moze desiti da bude bas prilicno otvoreno,posebno sto ce ljudi mahom imati dodira sa klonovima koji mogu imati i 1.85 ili 1.9mm pa i vise,u zavisnosti od proizvodjaca,serije i raspolozenja.
    Ali razni ljudi pa razne i potrebe,nekom odgovara a nekom ne.Ne vidim kako se moze svako zadovoljiti sem sa nekim adapterima ili sa vise pinova u ponudi.Po meni,svako podesavanje spolja je samo fina regulacija,mozda do 20 ili 30% da se prigusi osnovna rupa a sve preko toga kvari utisak.